Astroloji

1 – 8 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu

Burcunuzun yükselen özelliklerini rahatlıkla kullanacağınız bu hafta da, genel anlamda birçok önemli gelişme sizi bekliyor olacak. Gerek aile içindeki problemlerin çözülmesi ve gerekse maddi sorunlarının açılması gibi önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çevrenizden sizi mutlu edecek farklı haberlerinde alınacağı önemli bir haftaya girmiş oluyoruz. Pek çok koç burcu için bu haftanın etkileri oldukça olumlu ve geniş olacak.

Sizin için fırsatlarla dolu bu haftayı iyi bir şekilde değerlendirmek, önemli bir kazanç elde edebilmeniz için gereklidir. Basit şeyleri sorun etmeyerek, bu haftanın tüm olumlu yanlarından yararlanmaya çalışın.

Balık burcu

Balık burcu olanlar bu hafta, özellikle iş hayatlarında daha dikkatli olmalıdır. Gerekli olan dikkati göstermeniz halinde, iş hayatınızda büyük olumlu gelişmeleri tamamen lehinize çevirebilirsiniz.

İş arkadaşlarınıza karşı daha yapıcı bir tutum sergilemek, haftanın kazananları arasında olmanızı sağlayacaktır. Problemler yaşama ihtimalinizin olduğu çalışma ortamında, attığınız adımlara dikkat etmeniz halinde iş ortamında büyük bir başarı elde etmeniz mümkün olacaktır.

En azından bu başarıya açılan kapıyı, bu şekilde sonuna kadar arayabilirsiniz. Aşk hayatınızın oldukça olumlu geçeceği bu haftanın pozitif yönlerini, iyi değerlendirmek kendiniz için yapabileceğiniz en güzel şeyler arasında olacaktır. Ailenizle ilgili küçük sorunlar yaşamanız yüksek olsa da, bu sorunlara olgunlukla karşılık verebilmek sorunların büyümesini engelleyecektir.

Yengeç burcu

Yengeçler için tam anlamıyla olumlu bir haftaya girildiğini söylemek mümkündür. Her insan da olduğu gibi sizin de, küçük problemler yaşamanız ya da bunlarla karşılaşmanız mümkün olacaktır. Ancak bu basit problemlerin üstesinden gelerek, yeni haftayı adeta kendi lehinize çevirebilirsiniz.

Aileniz ile ilişkilerine oldukça olumlu seviyede seyrederken, onlarla ilgili ilişkilerinizi daha da sağlamlaştıracak önemli fırsatları bu hafta mutlaka göreceksiniz. Yengeç burcu haftalık burç yorumları arasında, gönül ilişkilerinizde birçok zorluğun aşılması için en önemli adımı, bu hafta sonuna kadar atmanız oldukça olasıdır.

İkizler burcu

Bu haftanın sorunsuz burçlarından biri olan ikizler burcu, özellikle aşk ve ilişkilerde ki rahatlığıyla dikkat çekiyor. Aşk hayatınızda yaşayacağınız olumlu yönde gelişmeler, hayatınıza genel anlamda katkı sağlayacaktır.

İş hayatınız normal seyrinde devam edecek olsa da, genel olarak görülebilecek sorunlar sizi fazla olumsuz etkileyecek düzeyde değildir. Bu hafta içerisinde insanlardan uzaklaşmak isteyebilir ve kendinizle baş başa kalmak isteyerek önemli kararlar alabilirsiniz.

Çalışma ortamında bugüne kadar uyum içerisinde olmanız, bu hafta müjdeli bir haber almanıza neden olabilir. Aile ilişkileri, maddiyat, iş hayatı ve gönül ilişkileri, bu hafta sizin için tamamen pozitif yönde seyredecek.

Boğa burcu

Boğa burçlarını ailelerini ön plana tutacakları, yeni bir hafta bekliyor. Sadece aile değil aynı zamanda tüm işlerini düzene sokacak olan boğalar, ev işlerini biraz daha yoluna koymaya özen gösterecekler.

Bu hafta hiç ummadığınız yerden bir maddiyat elde edebilir ya da yardım alabilirsiniz. Maddi olarak gelir sağlama imkanlarınız artıyor olsa da, bir yandan yaptığınız harcamalar bugünlerde sizin canınızı daha fazla sıkacak.

O nedenle gelir gider dengelemesi yapmanız, özellikle yeni yıla sayılı günlerin kaldığı aralık ayında daha rahat olmanızı sağlayacaktır. Sesinizi de ya sevgilinizle aranızda olan küçük problemleri, bu hafta itibariyle detaylı bir şekilde konuşup çözebilirsiniz. Çünkü bu hafta neredeyse tüm burçlar için, gönül işlerinde pozitif bir yükseliş görülecek bir zamandır.

Aslan burcu

Aslan burcu haftalık burç yorumları arasında, yılın bu son ayına aslan burçlarının iddialı geleceği tahminleri yer almaktadır. Bu hafta bedensel olarak, kendinize bazı değişiklikler yapabilir yeni bir imaj oluşturabilirsiniz.

Çünkü özellikle hastanın ortalarında, muhteşem bir enerjiye sahip olmanız söz konusu olacaktır. Bu enerjinin etkisiyle, kendinize değişiklikler yapmanız söz konusu olabilir. Sosyal aktivite yönünden de, bu haftanın sizin için oldukça hareketli geçeceğini söyleyebiliriz. Maddi anlamda bu hafta içerisinde sizi, önemli bir zorluk bekleniyor. İş ve aile ortamında da önemli bir sıkıntın olmayacağı bu hafta da, sizin için genel olarak verimli hastalardan biri olacak.

Başak burcu

Bu hafta oldukça iyi düzeyde, ikili ilişkiler kurabilirsiniz. Aşk ve aile yaşantınız sorunsuz bir şekilde devam ettiği gibi, küçük pürüzlerinde bu hafta da ortadan kalkacağını ya da kalkmaya başlayacağını söylemek başak burcu için mümkündür.

İş hayatınızda olan özellikle yöneticilerle sorularınızda, biraz daha anlaşmaya yönelik tavırlar sergilemeniz gerekecek. 2019 yılının bu son ayının ilk haftasında tüm burçlarda hareketlilik olacağı için, yöneticileriniz biraz daha yoğun stres altında kalabilir. Bu sebeple iş ortamında ufak sorunları büyütmemek için, sizin biraz daha temkinli olmanız fayda sağlayacaktır.

Terazi burcu

Bu hafta olumsuz yönlerinizle, biraz daha ağır basabilirsiniz. Diğer burçlarda olumlu sinyaller fazlayken, terazi burcunda olumsuzluklar yaşanabilir. Bir denge burcu olmanızdan dolayı yaşayacağınız bu olumsuzluklar büyük çaplı olmasa da, bazı terazi burcu kişilerin sorunlarının daha fazla artmasına neden olabilir.

Bu hafta da yapmanız gereken özellikle aile ilişkilerinizde, daha anlayışlı davranmak olacaktır. Özellikle küçük sorunların üstesinden, böylelikle daha rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Maddi konularda yaşamış olduğunuz sıkıntıların, bu hafta ile birlikte biraz daha düzelmeye başlayacağını söylemek mümkündür.

Akrep burcu

Muhteşem bir konsantrasyon yaşayacağınız bu hafta da, gerek aile içi ilişkilerinizde ve gerekse iş ortamdaki tüm ilişkilerinizde herkesle çok iyi bir iletişim kuracaksınız.

Yaptığınız işlerde sağlayacağınız konsantrasyon, önemli başarıların ilk adımı olabilir. Mevcut işlerinizi tamamlayarak yeni işlere başlayabileceğiniz bu hafta da, haftanın vermiş olduğu enerji ile işinize odaklanma sorunu yaşamadan daha iyi bir performans gösterebilirsiniz.

Aşk hayatınızda ise mevcut küçük sorunları, bu hafta aşmanız oldukça mümkün olacak. Bu hafta genel anlamda sizi yoracak şeylerden biraz daha kaçınarak, işlerinize odaklanmanız daha verimli bir çalışma için gerekli olan şeyler arasındadır.

Yay burcu

Haftalık burç yorumları arasında yay burçları, haftanın en fazla ilgi görecek burçlarından biri değildir. Çevrenizde yaşanan değişim ve insanların size karşı gösterecekleri ilgi, sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Çünkü bu hafta, burcunuz etrafında güneş bulunuyor. Bu haftanın sonlarına doğru, büyük sürprizlerle karşılaşmanız mümkün olacak. Bekar yay burçlarının evlilik hazırlıklarına başlaması ya da teklif alması, bu hafta mümkün görülenler arasında yer alıyor.

Evli olan kişilerin ise eşleri ile ilgili hiçbir sorun yaşamadan, ilişkilerini mükemmel bir seviyeye taşımaları mümkün. Eşi ya da sevgilisiyle sorunlar yaşayan yay burçları ise, bu haftanın bu sorunları aşmak için mükemmel bir fırsat olduğunu unutmadan hemen harekete geçmelidir.

Bu hafta sizin iş hayatınızda da, belirli düzeyde herhangi bir olumsuzluk gözükmüyor. Hafta boyunca yaşantınızda maddi durumunuz ise, mevcut halini koruyacaktır.

Oğlak burcu

Oğlak burcu haftalık burç yorumları arasında, diğer tüm burçlar gibi tüm ilişkileri ve işleri bu hafta olumlu seyredecek burçlar arasında yer almaktadır.

Her ne kadar ki kendinizi biraz daha yorgun hissedecek olsanız da, bu hafta yaşayabileceğiniz olumlu gelişmelerin artması bu yorgunluğa değecektir. Bu hafta sadece maddi çalışmaları üzerinde değiliz, ayrıca sizi mutlu edecek manevi çalışmalar üzerinde de yeni bir başlangıç yapmanız söz konusudur.

Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte mükemmel ilişkileri kuracağınız bu hafta da, iş ortamında da sorunsuz bir haftayı tamamlayacağınızı da söyleyebiliriz.

Kova burcu

Bu ayın ilk haftası, çevrenizden önemli maddi ve manevi destek alabileceğiniz 1 hafta olacak. Bu hafta aşk hayatınızda, adeta mutluluk sizi bekliyor olacak. Herhangi bir aşk ilişkiniz yoksa, bunun bu hafta gerçekleşmemesi için hiçbir sebep gözükmüyor.

İş hayatınızda sıkıntısız bir sürece girdiğinizi ve mevcut sıkıntıların bu süreç içerisinde daha hızlı bir şekilde aşılacağını söyleyebiliriz. Bu hafta maddi sıkıntılarınız için karşınıza çıkabilecek birkaç fırsatı, çok iyi değerlendirmeniz gerekir. Aralık ayının ilk haftası ile birlikte yıl sonuna kadar birçok aktivite, sizi bekliyor olacak. Bu sayede aralık ayına daha sosyal bir şekilde, tamamlayacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Kadınının Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu