Astroloji

11 Kasım – 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları

11 Kasım – 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları arasında, Koç ve Aslan burcu haftalık burç yorumları için daha rahat bir haftanın başladığını söyleyecek olsak da, diğer burçlarda önceki haftalara göre çok daha farklılıklar yaşanacağının gözlemlendiğini söyleyebiliriz. Bakalım, 11 Kasım – 17 Kasım haftalık burç yorumları birçok sıkıntıya gebe iken, bu sıkıntılar genellikle küçük çapta olacak. Bakalım bu hafta, hangi burcu hangi olaylar bekliyor.

11 Kasım – 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Akrep burcunun dolunayı ile haftaya başlayan koç burcunun, bu hafta içerisinde maddi imkanlarının kısıtlı bir takım olaylara şahit olacağı düşünülüyor. Kısa süreli maddi gerilemeler hissedilir derecede görülecek şeyler olsa da, burcunuzun özellikleri yer alan sabırsız davranışlardan kaçınmamanız halinde bu sorun biraz daha büyük olacak. Bu nedenle, uzun sürmeyecek bu süreçte çok daha sabır göstermeniz, maddi zarar görmenizi engelleyeceği gibi bu zorluğu da çok daha kısa sürede atlatmanızı sağlayacaktır.

Boğa Burcu

Boğa burcu olanlar ve yükselen burcu boğa olan diğer burçlar, bu hafta aşk ve ilişkilerinde önemli bir sınavı vermeye hazır olsunlar. Tartışmaları alevlendirecek ve kırıcı olacak söylemlerden kaçınarak, önümüzdeki günlerde aşk hayatınızda biraz daha sabırlı davranmanız, ilişkinizin sağlığı açısından çok faydalı olacaktır. yaşayacağınız muhtemel sorunlar sizin sabırlarınızı zorlayacak derece de olsa da, sabretmeniz halinde kazanan mutlaka siz olacaksınız. Bu sebeple fevri davranmaktan kaçınarak, aşkınıza karşı haklı olsanız bile bu süreçte biraz daha anlayışlı davranmanız büyük önem taşımaktadır. Dikkat, bu süreçte en önemli silahınız olmalı.

İkizler Burcu 11 Kasım – 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Bu haftada akrep burcunda görülecek dolunayın, ikizler burcunun 6. Evine denk geldiğini söyleyelim. Çevrenizde gizli şekilde gerçekleşen olayların, yavaş yavaş açığa çıkmak üzere olduğu bir haftaya hazır mısınız? Duyduğunuzda hayrete düşürecek ve belki de sizi kıracak olaylar, bu haftanın sonlarına doğru canınızı sıkabilir. Yaşadıklarınızı hak etmediğinizi düşünerek, biraz yalnızlığa çekilebilirsiniz. Bazı ikili ilişkiler, sizin birkaç günlük kısa bir süreç için yıpranmanıza neden olabilir. Ancak bu zorlu süreçten, yaşayacaklarınız hayati öneme sahip şeyler olmasa bile çok daha güçlü çıkacaksınız.

Yengeç Burcu

Yükseleni Yengeç burcu olan kişilerde dahil, bu hafta gönül ilişkilerinde mücadeleye dayalı ancak olumlu geçecek gelişmelere şahit olacaklar. Ancak olumlu geçecek havasına girerek, kesinlikle rahat davranılmaması gerekir. Biraz mücadele şart olacak. Sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla birlikte, ufak bir sosyal sorumluluk projesine katkı vermeyi planlayabilirsiniz. Bu size, emin olun ki çok iyi gelecek. Sizi çokta yıpratmayacak ufak bir sorun yaşamanız da, bu hafta da muhtemel görünen şeyler arasında. Bazı insanlara, kendinizi anlatma çabasında olabilir ve bunda zorluk çekebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ufak çaplı tartışmalar da, bu hafta görünenler arasında yer alıyor. Genel olarak, güzel bir hafta sizleri bekliyor.

 

Aslan Burcu

Haftanın en ilginç ve sorunlu burcu olduğunuzu, üzülerek söyleyebiliriz. Bu hafta, sizin için genel anlamda oldukça sıkıntılı geçecek bir hafta. Bu sıkıntıları, dikkatlerinizle bir nebze olsun aşabilir olsanız da, tamamen kurtulmanız mümkün olmayacak. Her ne kadar hayati problemler yaşamayacak olsanız da, biraz dikkat ve sabırla sizin için tempolu ve yorucu geçecek bu haftanın üzerinizdeki etkilerini en aza indirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla büyük bir tartışmanın içerisinde kendinizi bulabilir, onlarla zıtlaşmak zorunda kalabilirsiniz. Yaşayacağınız sorunların bir kısmının iş hayatınızda olabilme ihtimali yüksek olup, çalışma hayatınızda sorun yaşamamak için çok daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. İş ortamında bu hafta içerisinde, kendi bildiğinizi okumakta ısrar etmeyip, amirlerinize ve iş arkadaşlarınıza biraz daha uyum sağlamaya özen gösterin.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumları

Muhteşem bir hafta, başakları bekliyor. Sizi oflatacak basit sıkıntılar doğal olarak her insanda görülecek şeyler olduğu için, bunları fazla dert etmeden muhteşem bir hafta geçirebilirsiniz. Bu haftanın tadını çıkarın. Çünkü böyle bir hafta, yılda ancak birkaç kez zor denk gelir. Önemli bir projesi olanlar, bu hafta sonuna projesi sonlanmaya yakınsa sorunsuz bir şekilde sonlandıracaktır. Kırgınlıklarınız bir kenarda kalacak ve sevdiklerinizle yeni bir başlangıç yapacaksınız. Maddi ufak tefek sorunlarınızı aşacağınıza olan inancınız bu hafta tam olmakla birlikte, bunun için yeni adımlar ve haberler sizleri bekliyor olacak. Bu nedenle, kesinlikle haftaya morali bozuk bir şekilde başlamayın. Tüm mutluluklar, bu hafta olduğu gibi ömür boyu sizlerle olsun.

 

Terazi Burcu

Ufakta olsa, bazı borçlarınız sizin için sıkıcı bir haftaya neden olabilir. Alacaklılarınız sizi arayabilir ya da bazı imalarda bulunabilir. Pazartesi gününden itibaren Akrep burcunda oluşacak dolunay bu konuda size olumsuz etkiler edecek olsa da, sakinlikten ödün vermenin size bir katkısı olmayacağını unutmayarak sakin kalın. Finansal nedenlerle stres yaşayacağınız bir hafta sizleri bekliyor olsa da, bu sorun oldukça kısa sürecektir.

Akrep Burcu 11 Kasım – 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Genel konularda iyi bir hafta geçirecek olsanız da, ilişkinizde ezilmemek için mücadele vereceksiniz. Akrep burcunun özellikleri arasında öne çıkan kendi ayakları üzerinde durabilme kararlılığına, en fazla ihtiyacınız olan bir haftaya giriyorsunuz. Finansal konularda ve aile ilişkilerinizde rahat olsanız da, gönül ilişkilerinizde bazı irili ufaklı problemlere hazır olun.

 

Yay Burcu

Oldukça huzurlu ve sakin bir haftaya hazır mısınız yaylar? Sorunsuz ve pırıl pırıl bir hafta sizleri bekliyor. Ancak hava soğukluğunun yaşandığı bölgelerde bulunan yay burçlarının, soğuk havaya bağlı olarak basit sağlık problemi yaşama ihtimalleri oldukça yoğun görünüyor. Bu yüzden, soğuk havalarda oluşacak enfeksiyonlara karşı önleminizi mutlaka önceden alın.

Oğlak Burcu

Özellikle zevk aldığınız uğraşlar üzerinde, bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ama bu sorunlar, bu zevklerinizden sizi mahrum etmeyecek. Çocuk sahibi olan Oğlak burçlarının, çocuklarıyla basit bir kırgınlık yaşaması muhtemel bir hafta gibi duruyor. Bu nedenle, onların gönüllerini almak için önceden hazırlıklı olun. Öfkenize hâkim olmak, bu haftada en fazla dikkat etmeniz gereken şeylerden biridir. Aksi halde, zor telafi edilecek kırılmalarla karşılaşmanıza neden olacak zorlu bir hafta yaşayabilirsiniz. Gönül ilişkileriniz, pembe dizilere eş değer güzellikte geçecek bir haftaya giriyorsunuz. Bu hafta, eşiniz ya da sevgilinizle bu güzelliğin mutlaka tadını çıkarın. Aşk ve ilişkilerinizde, yılda az rastlanacak güzel bir hafta sizleri bekliyor.

Kova Burcu

Değerli kova burcu pembe şeker takipçileri. Aile ve iş ortamında, önemli olumlu gelişmeler sizleri bekliyor. Bu iki ortamdan birinden ve belki de ikisinden birden, çok güzel haberler alabileceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Bu fırsatı iyi değerlendirerek, alacağınız güzel haberleri kararlı duruşunuzla daha da perçinleştirin. İş hayatınızda sizi ilgilendirmeyecek sorunlara, özellikle bu hafta müdahil olmaktan kesinlikle kaçının. Aksi halde, başkasının bu sorunu sizin temel sorununuz haline dönüşebilir. İş hayatınızla ilgili bir karar alma olasılığınız da, bu hafta içinde çok yüksek bir durum.

Balık Burcu 11 Kasım – 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları

Çevrenizdeki insanlara, kendinizi anlatmakta zorluk çekebilirsiniz. Sizin için kolay geçecek bir hafta olsa bile, çevrenizle iletişim konusunda ufak sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle yüz yüze görüşmediğiniz sevdiklerinizle iletişim kurarken, daha dikkatli olmaya özen gösterin. Bu hafta karşılaşacağınız iletişim eksikliğinde gerekli hassasiyeti göstermemek, sizin tamamen yanlış anlaşılmanıza sebep olabilir.

11 Kasım – 17 Kasım haftalık burç yorumları, bu hafta için bu kadar. Bir sonraki haftanın burç yorumları için, bizi takip etmeye devam edin. En güzel günler, haftalar, yıllar ve koca bir ömür, sizlerle olsun.

Bir önceki yazımız olan Balık Burcu Kadınının Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu