Astroloji

16 – 22 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta hangi burcu nelerin beklediği hakkında detaylı bilgiler için, 16 – 22 Aralık haftalık burç yorumları yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. Kendi burcunuzun dışında diğer burçlar hakkında da bilgi alarak, onlarla ilişkilerinizi de bu doğrultuda yürütebilirsiniz.

Koç Burcu

Merkür yay burcuna geçiş yapmakla birlikte, 29 Aralık tarihine kadar yay burcunda seyahat edecektir. Bu süreç koç burcunun hayatında bu hafta için çeşitlilik arz eden konularda, farklı gelişmelerin olmasını işaret etmektedir.

Bazı hukuksal konuların bu hafta içerisinde hayatınızda yer alması ya da devam eden hukuk meselelerinin, bu hafta içerisinde daha fazla netlik kazanacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca özelliklere iş ortamında üstünüz olan kişilerden, bir takım destek ve yardımları bu hafta içerisinde almanızda söz konusudur. Ancak iş hayatınızda bu hafta içerisinde, kendinizi tam olarak ifade edememe gibi bir olumsuzluğun ortaya çıkma durumu vardır. Bu nedenle çalışma hayatınızda özellikle yöneticilerinizle iletişim kurarken, çok daha hassas davranmaya özen göstermelisiniz.

Hafta sonuna doğru aile içinde kiralık evde oturuyorsanız yeni bir yere taşınma konuşmalarının geçmesi, ya da ev alma düşüncesi ortaya atılabilmesi mümkündür.

Uzakta bulunan akrabalarınızla yaşadığınız iletişim eksiklikleri, birtakım alınganlıkla neden olacağı için bu hafta onları kesinlikle ihmal etmemenizi tavsiye ederiz.

Boğa Burcu

16 – 22 Aralık haftalık burç yorumları arasında dikkat çekici gelişmelerin yaşandığı burçlardan biri de, boğa burcudur. Bu hafta sonuna kadar farklı finansal kaynaklardan, daha rahat bir şekilde yararlanmanız söz konusu olabilecektir.

Bu nedenle size yardım teklifinde bulunan kişileri geri çevirmeyerek, finansal sorunlarınıza daha hızlı bir şekilde çözümler bulabilirsiniz. İş hayatınızda bu hafta içerisinde biraz daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir.

Yaşadığınız finansal sorunlar için, bugünlerde gelir gider dengenizi iyi bir şekilde hesaplamanız, ileriki süreçte büyük sorunlar yaşamanızı engelleyecektir. Aile yaşantınızda küçük aksaklıkların görülmesi söz konusu olsa da, iyi bir iletişimle bu sorunları daha rahat bir şekilde aşabilirsiniz.

İkizler Burcu

Herhangi bir ilişkisi bulunmayan ikizler burcu insanları, bu hafta içerisinde yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Geçmişte bir hastalığınızın nüksetmesi ya da bu hafta içerisinde hafif bir hastalık atmanız, sağlık açısından ikizler burcuna işaret eden sorunlar arasında görülmektedir.

Aile içerisindeki pürüzlerin, bu hafta içerisinde aşılması söz konusu olacaktır. İş hayatınızda ise beklenmedik olumlu değişiklikler yine hafta sonuna kadar olması muhtemel şeyler arasında yer almaktadır.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu haftalık burç yorumları arasında, özellik de iş projelerindeki gelişmelerle dikkat çekmektedir. Yengeçler için bu hafta, oldukça keyif verici geçeceğe benziyor. Ancak ilişkilerine dikkat etmeyen yengeçler için, ilişkilerinde bir takım problemlerin görülmesi söz konusu olabilir.

Aslan Burcu

Hafta sonuna kadar ilişkisi olmayan aslan burcu erkek ve kadınların, karşı cinsten biriyle hafif kıpraşmalar yaşaması söz konusudur. Gönül ilişkilerinize dikkat etmeniz halinde bu hafta içerisinde, aşk hayatınızda önemli gelişmelerin yaşanması muhtemel bir durumdur.

Hafta içerisinde özellikle soğuk bölgelerde yaşayan aslan burçlarının, çok daha dikkatli olması gerekir. Çünkü havaların etkisi ile bu hafta bir takım hafif rahatsızlıklarla karşılaşmanız olasıdır.

İş hayatınızdaki rutin gelişmeler, geçmiş haftalarda olduğu gibi devam edeceğe benziyor. Bu nedenle bu hafta içerisinde iş hayatınızda, önemli beklentiler içerisinde olmanızı gerektirecek herhangi bir durum bulunmamaktadır.

Başak burcu

Başak burçları ise bu hafta finansal konularda, önemli rahatlık yaşayacaklar. Hafta boyunca insanlarla kuracağınız iletişime dikkat etmeniz halinde, genel olarak olumlu bir süreç sizleri bekliyor olacak.

İş hayatınızdaki sıra dışı projelerin gerçekleşmesine, daha fazla yaklaşmanız mümkündür. Aslında bu hafta tamamıyla sizin için iyi bir iletişim olması durumunda, oldukça olumlu geçecek bir süreçtir. Aile yaşantımızdaki ufak çaplı çatışmaları ise, olumlu bir seyir içerisine girecek.

Terazi burcu

Haftalık burç yorumları arasında bu hafta iletişim açısından en güçlü olan burçlar arasında, terazi burcu başı çekmektedir. Ancak iletişimde yaşayacağınız olumlu gelişmeler, aile hayatınızda fazla mümkün olmayabilir.

Aile içerisinde küçük sürtüşmelerin bu hafta, çok daha yoğun olması söz konusudur. Hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz projelerin kısmi olarak, sizde hayal kırıklığı yaşatması mümkündür. Bu nedenle önemli bir projenizi iptal etmek ya da bu projenin olumsuz gelişmesi nedeniyle önemli bir motivasyon eksikliği yaşamak durumunda kalabilirsiniz. Aşk ve ilişkilerinizde ise, olumlu bir yükselişin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz.

Akrep Burcu

Maddi konulardan sorunları yaşamamak için, özellik ve bu hafta içerisinde 2020 yılının ilk ayları için gelir gider dengenizi çok iyi hesaplamanız gerekir. Aksi halde bu haftadan başlayacak şekilde, 2020 yılının bahar aylarına kadar maddi sorunlar çekmeniz mümkün olacaktır.

Maddi ihtiyaçlarınız için bu hafta gelmesi muhtemel finansal fırsatları, iyi bir şekilde değerlendirmeye gayret edin. Eşiniz ya da sevgilinizle finansal sorunları konuşmaktan, mümkün olduğunca uzak durmaya özen gösterin. Aile bireyleri ile iletişiminizin oldukça güçlü olacağını bu hafta da, sağlam birliktelikler aile içi bağlarınızı daha da kuvvetlendirecektir.

İş hayatınızda olumlu bir süreç sizleri bekliyor. Ancak çalışma ortamında ayağınıza gelen fırsatlar için fazla aceleci davranarak, dikkat çekmemenizi tavsiye ederiz.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu haftalık burç yorumları için, maddi bollukların yaşanacağı bir hafta olduğundan söz edebiliriz. Ancak bu bolluğa kavuşabilmek için, gelen fırsatların iyi bir şekilde değerlendirilmesi gerekir.

Gönül ilişkilerinizin son derece olumlu geçeceği bugünlerde, ilişkilerinizde ki basit sorunları düzeltmek mümkün gibi görünüyor. İş hayatınızda, bu hafta için önemli bir olumlu ya da olumsuz gelişme görünmüyor. Rutin bir haftadasınız.

Bu hafta size çevrenizle ilgili bazı olumsuz bilgilerin gelmesi muhtemel olsa da, bu bilgilere inanmamanız faydalı olacaktır. Olumsuz haberi veren kişi de, aslında art niyetli olmayacak. Ancak duyduğu bilginin doğruluğundan emin olmadan, size iletmesi mümkündür.

Kova Burcu

Sosyal aktivitelerinizin, çok daha yoğun olacağı bir haftadasınız. Aşk yaşantınızda biraz hareketlenme olacağı için, bu hareketlenme sosyal hayatınıza da yansıyacak.

Aile içerisinde gereksiz tartışmalardan uzak kalarak, sosyal aktivitelerinizdeki canlılığın tadını çıkarın. Hatta bu canlılığa, mutlaka ailenizi ve diğer sevdiklerinizi de dahil etmeye özen gösterin.

İş hayatınızda ise, herhangi bir olumsuzluk görünmüyor. Elbette her ortamda olduğu gibi, basit aksaklıklar yaşamanız mümkün olabilir. Ancak etkileyici bir sıkıntının, bu hafta iş hayatınızda olmayacağını söylemek mümkündür.

Balık Burcu

Haftalık burç yorumları arasında son burcumuz olan Balık burcu, bu haftanın iş ve mesleki konularda daha fazla şanslı olduğu burçlar arasına yer alıyor. İşyerinizde, keyifli bir ortam sizi bekliyor. Ayrıca mesleki anlamda kendinizi daha iyi geliştirmek ve daha iyi yerlerde olabilmek için, önemli adımlar atabilirsiniz.

Aşk hayatınızda herhangi bir sıkıntı yok diyebiliriz. Gönül ilişkisi bulunmayanlar için, biraz canlılık söz konusu olabilse de, bu canlılık sonraki haftalara sarkabilir. Aile içerisinde iletişim kesmeyip, uzakta bulunan dost ve akrabalarınızı aramanız faydalı olacaktır.

Haftalık burç yorumları arasında görüldüğü gibi en fazla dikkat çeken konuların başında, gelir gider düzeni üzerinde planlama yapılması geliyor. Bu durum tüm burçlar için, yeni yıla girmeye hazırlandığımız şu günlerde önemlidir.

 

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu