Astroloji

18 – 25 Kasım haftalık burç yorumları

18 – 25 Kasım Haftalık burç yorumları arasında bu hafta mars akrep burcuna geçiş yaparken, yay burcuna ise güneş geçmekte. Oldukça canlı bir haftanın yaşanacağı burçların sayısı, bu hafta daha fazla olarak öne çıkıyor.

18 – 25 Kasım haftalık burç yorumları

Koç burcu

Bu hafta koç burcu için oldukça hareketli bir hafta olup, muhteşem motivasyon konuları sizleri bekliyor. Çocuğu olanlar için onlarla keyif verici aktivitelerin yaşanacağı bir hafta, dizi karşılamakta.

Çocuklarınızla birlikte eğlence alanları, hobileriniz ve diğer aktiviteleriniz bu hafta oldukça canlı geçecek. Haftanın sonlarına doğru özellikle perşembe gününden itibaren, büyük bir yoğunlukla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın farklı alanlarında ufak tefek sorunlarla karşılaşmanız, bu hafta mümkün olabilir.

İş hayatınızda birtakım sıkıntıların görülebileceği bir hafta olsa da, bu sıkıntılar gündelik çalışma hayatının rutin sıkıntıları olarak algılanabilir. Koç burçlarına bu hafta için bir müjde vermek gerekirse, aşk hayatınızda olumlu gelişmelerin daha fazla olduğu bir haftaya girdiğinizi söylemek mümkündür.

Boğa burcu

Yükseleni boğa olan ya da boğa burcu olanlar, bu hafta yine koç burcu gibi aile içi ilişkileri ile ön plana çıkacaklar. Bu ilişkiler genellikle olumlu yönde seyrederken, her ailede yaşanabilecek basit sürtüşmeler görülebilir.

Boğa burçlarını önemli kararların beklediği bu hafta da, ev alım satımı ya da dekorasyon ve tadilat gibi ev ile alakalı benzer kararların alınması mümkündür. Güneşin yay burcuna geçiş yaptığı bu hafta da, borçlarınız ile ilgili rahatlama dönemi yaşama ihtimaliniz oldukça fazladır.

Hafta ortasından itibaren ise, gönül ilişkileriniz daha fazla öne çıkacaktır. Keyifli bir haftanın beklediği boğa burçları, bu hafta içerisinde sanatsal faaliyetlerde de, aktif rol alacaklar. Aslında bu saydıklarımız sadece bu hafta için geçerli olmayıp, neredeyse ay sonuna kadar boğa burçlarını etkileyecektir.

İkizler burcu

Yakın çevrenizde iletişimlerinizin oldukça yüksek olacağı bir haftaya girdiniz. Hayatınızda özellikle ticari faaliyetlere yönelik birtakım yeniliklerin olması oldukça yüksek görünüyor. Aynı zamanda yakın çevrenizde de önemli yenilikler ya da değişiklikler, ikizler burcu için haftanın önemli işaretleri arasında yer almaktadır.

Aile bireylerinizle daha yakın ilişkileri kuracağınız bu hafta da, daha önceden kırgınlık yaşadığınız aile bireyleriniz ya da akrabalarınız ile aranızın düzelmesi haftanın en olumlu gelişmelerinden biri olacak. Bu hafta içerisinde akraba çevrenizden birilerinin size yardımcı olma eğilimi de, haftanın öne çıkanları arasında yer alıyor.

Yengeç burcu

Haftalık burç yorumları bu hafta sizleri, parasal anlamda önemli gelişmeler bekliyor. Bu hafta içerisinde maddi yardımlar almanız ya da bu yardımı yapacak kişilerin bunu belli edeceği bir haftadır. Sorunlu işlerinizin yoluna gireceğine dair işaretler alacağınız bu yeni haftada, iş konusunda sıkıntı yaşayanların yeni iş bulma ihtimalleri de oldukça yüksek gözüküyor.

Çeşitli alanlarda yoğunluk yaşayacağınız yeni haftada, biraz kendinize dikkat etmeniz gerekecek. Kendinizi tamamen işlerinize vererek, ailenizi ve sevdiklerinizi ihmal etmemeye özen göstermelisiniz. Çevrenizde iletişim konusunda, yaşayacağınız bu yoğunluk nedeniyle sorunlar yaşanması muhtemeldir. Haftaya iyi bir başlangıç yapmışken her şeyi tersine döndürmek için, çevrenizde iletişimi eksik etmemeye özen gösterin. Aşk hayatınıza yine haftanın yoğunluğu nedeniyle, fazla zaman ayıramamanız söz konusu olabilir.

 

Aslan burcu

Önceden planladığınız bazı projeleri, bu hafta ortasında hayata geçirme düşünceniz daha da kuvvetli bir hal alacak. Bu hafta sizin kendinizle ile alakalı, farklı şahsi kararlar alacağınız bir süreç olarak öne çıkıyor. Hafta sonuna doğru, hayatınıza etki edebilecek konumda bulunan kişilerden destek almanız da söz konusu olabilir. Eğitim faaliyetleri, iş hayatı ve yabancı insanlarla etkileşim gibi konularda yoğun bir hafta sizi bekliyor.

Yetişkinler için risk içeren yatırım araçlarında dikkatli olunması gereken bir haftanın içerisinde olduğunuzu söyleyelim. Bu nedenle riskli işlere yatırım yaparken biraz daha dikkatli olunması daha faydalı olacaktır. Bu hafta içerisinde, eşiniz ya da sevgilinizin sizden beklentileri de oldukça fazla olacak.

Başak burcu

Aşırı yoğunlukta bir haftaya, hazır olun. Özellikle hafta sonuna doğru muhteşem bir yoğunlukla karşılaşacak olan başak burçları, hafta başında biraz isteksiz olsalar da hafta içerisinde yaşanan olumlu gelişmeler sizi daha fazla motive edecektir.

Sizin hakkınızda özellikle iş ortamında olumsuz konuşan kişilere önem vermeden, işlerinize motive olmanız onlara başarıyla cevap vermeniz için iyi bir seçenek olacaktır. Bu gibi durumlarda basit şeyleri stres kaynağı yapmanız, bu haftayı mutsuz geçirmenize neden olabilir. Bu haftada iki ayrı ilişki içerisinde kararsız kalma gibi bir durum söz konusu olsa da, hafta sonunda en doğru seçeneği tercih edebilirsiniz. Her ne kadar bu durum ilişkiler için geçerli olsa da, iş hayatınızda da size sunulan seçenekler arasında yine doğru bir karar vereceksiniz.

Terazi burcu

Haftalık burç yorumları arasında bu hafta en hareketli burçlardan biri de, terazi burcudur. İş ve sosyal hayatınızda büyük bir tempo yaşayacağınız hafta ortasından sonraki süreçte, bu yoğunluk sizin için ayrı bir stres kaynağı olabilir.

Ancak yeni edineceğiniz dostluklar, bu stresin etkilerini ortadan kaldıracaktır. Farklı bir yere seyahat etme düşüncesinde, bu temponun vereceği yorgunluk nedeni ile daha ciddi bir şekilde düşünmeye başlayabilirsiniz. Çevrenizde olanın iletişime dikkat etmeniz halinde, daha mutlu olacağınız bu haftada iletişim eksikliği yaşamanız durumunda ise çevrenizle kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda özellikle akraba çevrenizden, yoğun bir şekilde destek alacaksınız.

Akrep burcu

İş hayatında birçok fırsatın, bu hafta sizler için karşınıza çıkacağını rahatlıkla söylemek mümkündür. Çalışma hayatında terfi bekleyen kişilerin, bu hafta terfileri olmasa bile buna dair önemli işaretler alacaklardır. İş arayan akrep burçları ise, hafta içerisinde yeni iş konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilir. Maddi konuda cesaretinizi toplayarak, yeni atılımlar yapabilirsiniz.

 

Yay burcu

Yeni fırsatları yakalayabileceğiniz hareketli ve önemli bir hafta, sizleri bekliyor. Bu hafta içerisinde hukuksal bazı problemler yaşayabileceğiniz gibi, mevcut hukuksal problemlerinizi de çözüme kavuşturabilirsiniz. Bunun olmaması halinde, önemli bir resmi süreç içerisinde olacağınız gözükmektedir.

Özellikle hafta sonunda yakın yerlere kısa seyahatler düzenleyerek, haftanın stresini atabilirsiniz. Bu seyahatler aynı zamanda, bir iş seyahati de olabilir. Güneşin bu ay sonuna kadar desteklediği burçlar arasında yer alan yay burçları, bu nedenle bu haftayı da oldukça enerjik geçirecekler.

Oğlak burcu

Hafta boyunca ikili ilişkilerinizde, mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Bu ilişkilerinize dikkat etmemeniz halinde, karşınızdakini kırma ve kırılma ihtimaliniz, oldukça yüksek görülüyor. İş hayatınızda önemli olumlu gelişmeleri yaşayacağınız bir hafta, sizi bekliyor. Aşk ve ilişkilerinizde de, büyük bir hareketlilik olması söz konusudur.

Kova burcu

İş ortamındaki ilişkilerinizde, bu hafta biraz daha dikkat edin. Özellikle amirlerinizle olan diyaloglarınızda, tersleyici bir izlenim sergilememeye çalışın. Aksi halde, bu hafta sıkıntılarla karşılaşmanız muhtemeldir. Aşk ilişkilerinizde son derece olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle evlilik hayali kuranlar, olumlu gelişmelere hazır olsunlar.

Balık burcu

Haftalık burç yorumları arasında, belki de haftanın en olumlu burcusunuz. Gönül ilişkilerinde bu hafta, en şanslı burçlardan birisiniz. Aynı zamanda, iş hayatınızda da yaşayabilme olasılığı yüksek olan olumlu gelişmeler, kısacası bu haftanın sizin için mükemmel ölçüde geçmesine neden olacak. Gerek aşk ve gerekse iş hayatınızdaki fırsatları, iyi değerlendirme çalışmanız halinde büyük başarılar sağlamanız söz konusu olacaktır.

Astroloji dünyasından haberler için, takip etmeye devam edin.

 

 

Bir önceki yazımız olan 11 Kasım – 17 Kasım Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu