Astroloji

19-25 Ocak Haftalık Burç Yorumları

19-25 Ocak haftalık burç yorumları gösteriyor ki, bazı burçlar paradan bazı burçlar aşktan yana çok şanslı! Yıldızların seslerini dinledik bakalım size neler fısıldamışlar!

Koç Burcu

İktidar gezegeniniz hala derinlik ve birleşme bölgenizde seyrediyor ve bu hafta başarı açısında Satürn ve Plüton ile işbirliği yapıyor. Venüs, insanlık evinize taşındığında, yakında birçok insanla takılmak isteyeceksiniz, bu yüzden sosyal planlar yapın, büyük etkinliklere ve toplantılara evet deyin ve fırsat ortaya çıkarsa biraz profesyonel ağlar kurun.  Sonra gelecek olan Venüs-Uranüs kavgası, grup ilişkilerinin güvensizlikten kısa bir süre etkileneceğini veya sosyalleşmeyi zorlaştırabileceğini ima ediyor.

Bu aralar umutlu arzularınızı kuluçkaya yatırıyorsunuz ama aynı zamanda kaybettiğiniz şanslarınız için de yas tutuyorsunuz. Gelecekte ve geçmişte anlam arıyor ve net bir şekilde göremiyorsunuz. Belki hayal kurmak için yalnızca zamana ihtiyacınız var. Ancak bu enerjiyi kanalize ederseniz, şanstaki yolunuz açılacak. Güneşin başarı açınıza yükselmesi, önümüzdeki ay hedeflerinizin peşine düşmeniz için daha da fazla çaba göstermenizi gerektirecek.

Boğa Burcu

Mars’ın güç oyuncuları Satürn ve Plütonun uyumlu açısı olması nedeniyle bu hafta grup çalışmalarına özen gösterecek ve yardımsever olacaksınız. Başka bir kişiyle ekip oluşturursanız, kova burcundan olmasına özen gösterin. Bu iş yaşamınızda size yardım eder. Bu hafta Boğa-Kova aşkları da doruklarda yaşanacak.

İktidar gezegeniniz Venüs’ün hırs açısına tırmanmasından sonra, çok az çaba sarf ederek işlerin üstesinden geleceksiniz. Ancak Uranüs’le olan şu anki anlaşmazlık, sabırsızlığınızın veya özerklik arzunuzun sorunları zorlaştırabileceğini gösteriyor. Neyse ki, bu etki altında son derece yaratıcı işler yapabileceksiniz. Merkür Neptün ile benzer bir mücadeleye sahip olduğundan, güvensizlik ve sırlar sorunlara neden olabilir. Belki de bu sis temizlenene kadar suskun kalmak en iyisidir; sırları açığa vurma isteğinizi dizginlemelisiniz.

İkizler Burcu

Verimlilik köşeniz açık! Mars’ın yakınlaştırmasıyla tonlarca iş yapmak için oldukça motivesiniz. Yapıcı gezegeniniz bu hafta Satürn ve Plüton ile olan bir yakınlaşmaya sahip, bu önemli görevleri yerine getirmenize ve etkileyici bir özveriyle başından sonuna kadar yürütmenize izin vererek üretkenliğinizi artırabilir. Odağınızı gerçekten en önemli olduğunu bildiğiniz şeyin üzerine yoğunlaştırın ve çok çalışın. Venüs keşif bölgenize giriyor, farkında olmanın çekiciliğini arttırıyor ve sizi çok çeşitli yerlerde ve formlarda sevgi ve güzellik aramaya teşvik ediyor.

Uranüs ile şu anki anlaşmazlığınız, bu hafta yeni insanlarla tanışmak ve tanıdık deneyimler yaşamaktan alacağınız zevki zayıflatabilir. Kasıtsız olarak kendinizi sabote edebilirsiniz, bu yüzden bilinçaltı dürtülere dikkat edin. Hükümdarın olan Merkürün, Neptün ile benzer açıya sahip olması sizi biraz zorlayacak. Bu yüzden aynı yolda ilerlemekten sıkıldığınızı fark edeceksiniz ve yeni ufuklar için göz perdeniz aralanacak. Fırsatlar aklınızı başınızdan alırken özel duygularınız partnerinize olan ilginizi arttıracak. İçinizde neler olup bittiğini görünce potansiyelinize inanamayacaksınız.

Yengeç Burcu

Sevinç bölgenizdeki Mars, bu hafta Satürn ve Plüton ile ittifaklar kurar ve sizinle romantik veya yaratıcı partneriniz arasındaki bağı güçlendirebilir. Ayrıca sevdiğiniz şeyi yapmanın ortasında olabilirsiniz ve başkalarından güçlü bir destek alabilirsiniz. İçten tutkuyla hareket ediyorsanız, kendinizi sağlam zeminde bulacaksınız. Venüs derinlik ve paylaşım evinize dalıyor, yakınlık arzunuzu artırıyor ve duygularınızı yoğunlaştırıyor.

Ama dikkat edin, hafta ortasında ilişkinizi sorgulamaya başlarsanız sosyal koşullarınız değişebilir. İlişkilerinizde daha fazla kişisel alan bırakmaya çalışın. Merkür’ün sisli Neptün’e koşması, nedeniyle ağaçlı bir ormanda ağaçları göremeyecek seviyeye gelebilirsiniz.

Eğer küçük şeylerde çok takılırsanız, büyük resmi görmezden gelirsiniz. Bu da geçecek! Aşırı kritik bir şey söylemekten kaçının, çünkü cümleleriniz yanlış anlaşılabilir. Güneş ortaklık açınızı geçtikten sonra, diğer bireylerle olan etkileşimlerinizden enerji kazanacaksınız ve insanlarla bire bir bağlantı kurmaya yeniden başlayacaksınız.

Aslan Burcu

Evde kalma istediğiniz bu hafta artacak, evden çalışmak isteyebilir ya da kısa bir tatil molası verebilirsiniz. Sosyal medya çok zamanınızı almaya başladı ve bunun için gezmek size ilham verebilir.

Venüs, birebir sizinle dans ediyor, bu hafta yüzünüzdeki güzelliği fark edeceksiniz. Diğer insanlarla olan ilişkinizi gelişecek ve barışçıl ilişkileri sürdürmenize yardımcı olacak. Ancak hırs bölgenizdeki Uranüs nedeniyle kavgalara açık olacaksınız. Partneriniz ya da patronunuzla tartışmanız muhtemel. Hiçbir şeyi aşağıdan almayacak kadar kendi güveniniz içinde kalacağınız bir dönemdesiniz. Ancak önerimiz uzlaşmaya hazır olun, sözlerinizi tartarak söyleyin!

Başak Burcu

Düşünme ve konuşma köşenizdeki Mars, bu hafta Satürn ve Plüton ile yaratıcı fikirlerinizi ortaya koymanıza, kendinize karşı ayağa kalkmanıza ve yürekten cesurca konuşmanıza yardımcı oluyor. Bu etki altında, kalıcı kişisel tatmin için bir oyun planı oluşturmada başarılı olacaksınız. Venüs üretkenlik köşenize döndükten sonra, günlük işlerden daha fazla zevk alacaksınız ve iş hakkında olumlu bir tutum yakalayacaksınız. Ancak keşif alanınızdaki Uranüs’le çatışma var, bu da hoş bir görevden bile kolayca sıkılacağınız anlamına geliyor.

Egemen gezegeniniz Merkür, özel anıları, duyguları ve düşünceleri ayarlamanıza yardımcı olur ve onları kelimelere dökmenizi kolaylaştırır. Ancak kişilerarası açıdaki Neptün arasındaki anlaşmazlık, istediğiniz kadar düşünceli olamayacağınız anlamına gelir. Belki birine güvenmeyi yeniden düşünmelisiniz. Geçmişte birine haksızlık yapmışsınız ve ara ara aklınıza geliyor. Güneşin konumu ondan özür dilemenize neden olacak.

Terazi Burcu

Mars, bu hafta Satürn ve Plüton’a doğru yanınızda iken, bir hayli para kazanacaksınız. Kendi kendine yeterliliğinizi göz önünde bulundurularak, elinizdeki kaynakları mümkün olan en iyi şekilde kullanacaksınız. İktidar gezegeninizin sevinç evinize gelmesi sizi haftalar içinde romantik, yaratıcı veya eğlenceli bir ruh haline sokabilir ve hayatı dolu dolu yaşamak için ilham verebilir. Ancak bu haftanın Venüs-Uranüs kavgası, eğlenceli romantizm ve öngörülemeyen yakınlık arasında sürtünme üretebilir.

Akrep Burcu

Yardımcı yöneticiniz Mars hala Akrep burcunda ilerliyor ve ağır ağır Satürn ve Plüton ile işbirliği yapıyor. Doğru olduğunu bildiğiniz şeyleri savunabilir veya çok şey öğreneceğiniz bir proje yürütebilirsiniz. Toplumsal çabalar gibi titiz entelektüel çalışma ve yazmaya odaklanacaksınız. Venüs, evinizin ve ailenizin zevklerini vurgulayarak ve akrabalarınızla eğlenmek, süslemek, yemek pişirmek veya vakit geçirmek için ruh halinize girerek, temel açınızda gizleniyor. Ancak Uranüs’le mücadelesi nedeniyle bu hafta evlenecekler sorun yaşayabilir. İlişkide kaprisler ve sa sabırsızlıklar bu hafta düğünü olanı üzebilir.

Yay Burcu

Satürn ve Plüton, para bölgenizdeki Mars sayesinde, gelir elde etmenize, eşyalarınızı organize etmenize veya kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak.  Venüs düşünme ve konuşma köşenize girdiğinde, zihniyetiniz aydınlanacak ve sosyal yaşamınız toplanacak. Bununla birlikte, Venüs Uranüs’le tartıştığından, aniden ortaya çıkan kontrolünüz dışındaki koşullar nedeniyle hoş düşünceleriniz olsa bile insanlardan beklenmedik bir dönüş alabilirsiniz. Meslektaşlarla ilişkiler özellikle öngörülemez olacaktır. Neyse ki, yaratıcı düşünme çok tercih edilir! Merkür’ün Yay’daki varlığı sizi konuşkan bir ruh haline sokar ve sizi fikirlerle doldurur, ancak hafta ortasında Neptün ile çeliştiği için, kafanız karışabilir veya yanlış anlaşılabilirsiniz.

Oğlak Burcu

Ağ bölgenizdeki Satürn; Oğlaktaki Plüton ile işbirliği yapan Mars sayesinde ekip çalışması bu hafta daha üretken olacak. Sürdürülebilir ve koordine edilmiş işleri tek başına yapmaya kalkışmayın. Mutlaka ekip çalışması gerekiyor. Başarıyı o şekilde yakalayacaksınız.  Omuzlarınızda çok fazla ağırlığınız var bunları düşünmemeye çalışın. Venüs sizin değerli evinize sızıp zevk sektörünüzde Uranüs ile çatışırken, zevkleriniz daha cömert hale gelebilir ve tuhaf bir arzu dürtüsel savurmalara yol açabilir. Ancak istediğinizi elde etmek için beklenmedik bir yol da bulabilirsiniz. İşleri biraz bırakıp duygularınıza odaklanmalısınız. Hep iş hep iş yerine bu hafta biraz da aşk diyeceksiniz.

Kova Burcu

Bu hafta hedeflerinize ulaşmanın en iyi yolu, sessiz kararlılıkta sahnelerin arkasına beklemek! Eski işleri bitirmek yeni bir işe başlamaktan daha iyi olacak. Çünkü Mars yayın köşenizdeki Satürn ve Plüton ile senkronize oluyor. Sonra, Venüs’ün Kova’ya gelişi sizi bir anda yükseltecek! Karanlık sahnenin ışıkları açılacak ve tek görünen yıldız siz olacaksınız.  Önümüzdeki haftalarda insanları parmağınızda oynatacaksınız ama bu hafta biraz durgun kalın. Ev hayatından sıkılacağınız çok açık. Gezmek size iyi gelecek!

Balık Burcu

Mars bu hafta insanlık evinizde Satürn ve Plüton başbaşa! Bu macera arkadaşlarınızdan birinden uzaklaşmanıza neden olacak. Onsuz daha iyi olacağınızı düşünecek ve haklı çıkacaksınız. Yeni insanlarla tanışmak için eski partnerinizle olan bağınızı kesmek isteyeceksiniz. Geçen hafta biraz sizi üzdüler ama geleceğinizde iyi insanlar sizi bekliyor olacak!

Bir önceki yazımız olan 23 – 29 Aralık Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde Haftalık burç analizleri ve Haftalık burç tahminleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu