AstrolojiYaşam

2 – 8 Şubat Haftalık Burç Yorumları

2 – 8 Şubat Haftalık Burç Yorumları için yıldızlarla konuştuk, aya sorduk, güneşe baktık! Tüm burçlar bu hafta çok mutlu olacak, hastalıklar, yanlış anlaşılmalar ortadan kalkacak!

Koç Burcu

Bu hafta bazı gizemli haller size zarar verecek, ancak başkalarının sizinle iletişim kurmaya olan ilgisine katkıda bulunacaktır. Yeni fikirleri ve teknolojileri işte kullanmak, önemli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır. Profesyonel alanda bilgi kaynaklarının seçiminde dikkatli olun, yanlışlıklar ve çarpıklıklar olabilir. Perşembe günü ailedeki çatışma durumunu farketmek ve etrafta dolaşmak tavsiye edilir. Biriken ev işlerini ve sorunlarını hatırlayın. Bu günlerde titiz ruhunuz kayboldu. Bu durum karşısında mutsuz hissetmeyin ancak biraz da olsa kontrolü ele alın. Bu hafta sağlığınız mükemmel olacak, kronikleşen migren ağrılarını dahi hissetmeyeceksiniz.

Boğa Burcu

Bilgelik ve kısıtlama alanınız birlikte çalışacak, acele ve sinirlilik hakim olan dünyanız bu sayede biraz sakinleşecek. Küresel ilişkilerden kaçınmaya çalışın, daha küçük ama daha gerçek konular başarıyla çözülecektir. Duygulara teslim olmayın, duygular sizi haksız risk almaya zorlayabilir. Pazartesi günü, ciddi meseleleri yetkililerle tartışmamanız tavsiye edilir. Perşembe günü sözleşme imzalamak, önemli iş tekliflerini almanız mümkündür. Cumartesi doğada yürüyüş için harika bir gün olacak. Bu hafta kısa süreli bir yolculuğa çıkacaksınız. Bu aile ziyareti için gerçekleşecek. Özellikle evin kraliçesi koç burcundan ise yani bu hafta boğa burcu bir kişinin annesi koç ise kötü bir hastalığa yakalandığı söylenebilir.

İkizler Burcu

Çabalarınızı hedeflerinize ulaşmaya odaklamanız gerekir. Zorluklardan ve engellerden korkmayın, sadece küresel görünürler o kadar. Onları kolayca yenebilir ve istediğinizi elde edebilirsiniz. Uzun mesafeli, muhtemelen yabancı geziler için umutlar var. Kişisel hayatınızda, çok hoş ve hassas anlar ve pahalı hediyeler alacaksınız. Hafta sonu, rahatlamaya ve güç kazanmaya çalışın. Daha hoşgörülü ve sabırlı olun, şiddetli duygularınızı kısıtlayın.

Yengeç Burcu

Bu hafta işte hata yapmamak için daha dikkatli olmaya çalışın. Çarşamba gününden başlayarak, gerçek ve aldatıcı olarak bölünmenin arzu edilen birçok fikrin ortaya çıkmasına neyin katkıda bulunacağını son derece açık ve net bir şekilde düşüneceksiniz. Haftanın sonunda iş gezisine çıkacaksınız ve  başarılı olacak. Her durumda rakiplerinize başarılı bir şekilde karşı koymak için güvenilirliğe ve iş zekasına ihtiyacınız var. Pazar keyifli etkinliklerle sizi memnun edebilir. Yengeç erkekleri eşini aldatmak üzerine kurulu bir hayat yaşar. Buna son vermeleri önerilir. Yoksa bu haftadan sonra işler onlar için karışacaktır.

Aslan Burcu

Bu hafta önemli bir toplantıya veya sınava dikkatlice hazırlanmanız gerekecek. Salı günü, planınızı gerçekleştirmek için biraz sabır göstermeye değer. Doğru, her şeyin istediğiniz gibi çalışabilmesi için biraz daha şansa ihtiyacınız var. Haftanın ikinci yarısında, diğerleriyle ilişkilerinde iyiye giden beklenmedik bir dönüş mümkündür. Her zamanki sosyallikiniz eşi görülmemiş yüksekliklere yükselecek.

Başak Burcu

Bir hafta değişecek ve yeni şeyler öğrenecek uygun hafta geldi. Aydınlanma kesinlikle sizi ziyaret edecek, göreviniz onun ziyaretini fazla uyumak değil. İş dünyasında ve yeni iş ortaklarında başarı bulacaksınız. Diğer insanların eylemlerini değerlendirmek ve onlara yüksek sesle yorum yapmak için yanan bir istek olduğunda geri durmak güzel olurdu. Perşembe günü, sevgi hislerinizi uykusuzluk sizi vurunca kaybedebilirsiniz ve bunun nedeni romantizmden uzak olmanız olabilir. Cuma, kariyer gelişimi ve profesyonel başarı için harika bir gün olacağına söz veriyor. Hafta sonu ise sizi memnun edecek gelişmeler olacak.

Terazi Burcu

Verimli ama monoton bir çalışma zamanı geldi ve içinde güçlü bir kişilik olduğunu kanıtlayabilirsin. Bu hafta yapılması gerekmeyen işleri değiştirmeye ya da yapmaya çalışmayın. Salı günü, sabır ve iş kesinlikle çok fazla enerji alsalar da sonuç verecektir. Çarşamba günü romantik planlar yapacaksınız ama planlamamalısınız. Perşembe ve Cuma günleri işinizi huzur içinde yapın, ancak sadece kendinizi yorgun hissedene kadar. Bu durumda, işi mümkün olan en kısa sürede bitirmeye odaklanın, iyi bir şey ; zora sokmaz ama acele ederseniz, sadece hatalar yapacaksınız. Yakın zamanda seyahatten dönenler için işe adepte olmak zor olmayacak. İyi dinlenemediniz, hasta oldunuz, ay sizi geçen haftalarda sevmiyordu ama artık sizin tarafınızda.

Akrep Burcu

Kariyer ve güç sorunları bu hafta daha da kötüleşebilir, ancak sonuç olarak kâr edeceksiniz. İşteki durum açıkça düzelecektir. Sadece kendiniz için değil, başkaları için de önemli kararlar vermekten korkmayın. Patronlara ve meslektaşlarınıza ihtiyacınız olduğunu hissedeceksiniz. Sadece övgü için açgözlü olmayın, başkalarının övgüleri ile kendinizi sakinleştirmeyin. Başarılarınız uygulama ile onay gerektirir ve bu pozisyonunuzu kanıtlamak ve savunmak için görünürsünüz. İşinizde iyi olduğunuzu herkes biliyor, bu nedenle sizinle uğraşıyorlar, kısaca kendinizi ben buyum, şöyleyim böyleyim diye kanıtlamaya çalışmayın zaten bunun farkındalar. Sözle söylerseniz gizeminizi kaybedersiniz.

Yay Burcu

Bu hafta, iletişim haftanız ve yeni tanıştıklarınız için yeterli zaman ayırmanız tavsiye edilir. Mevcut değerler sistemini yeniden düşünmeye çalışın. Artan ilgi nesnesi olacaksınız, utangaçlık ve aşırı tevazudan maksimum fayda elde etmenizi engellemeyin. İkincil her şeyi atmak, ana şeye konsantre olmaya değer. Haftanın ikinci yarısında, akrabaların yardımınıza ihtiyacı olabilir, kendiniz önerebilirsiniz. Sizi herkes seviyor ama bir o kadarda çekiniyor. Bazıları zehirli bir diliniz olduğunu söyleyip korkuyor, bazıları da açık sözlü olmanızdan memnun, çevrenizde sizden memnun kişiler biriktirin. Sizi sevmediğini hissettiğiniz ya da sizin sevmediğiniz birinden ya da ortamdan hemen uzaklaşın.

Oğlak Burcu

Bu hafta kafa ile çalışmaya başlayacaksınız. Erteleme yapmayın. Eylemleriniz ve ifadelerinizle başkalarının hoşnutsuzluğunu kışkırtmayın. Önceki eylemleriniz için cevap vermeniz gerekecek. Diğerleri için sadece kendiniz için yaptıklarınızı yapın ve kendini aldatmaya girmeyin, şimdi gerçeği süslemeye değmez. Karmaşık geziler ve yoğun müzakereler mümkündür, ancak yeni bakış açıları açacaklardır. Yeni bir oluşuma girmek istiyorsunuz. Bunu başaracaksınız. Patronsanız tüm çalışanları kovup yerine yenisini koyma arzusunda olacaksınız. Haklısınız, yenilerini alın ve kovun gitsin. Uzun süredir evliyseniz biraz eşinizden uzaklaşmak isteyeceksiniz. Bu aldatmak değil, sizin aklınızdan böyle bir şey geçmez sadece kendi alanınız içinde durma istediğinizden bahsedin sevdiğiniz anlayacaktır.

Kova Burcu

Bu hafta, geçmiş sorunların çoğu aşılacak. Muhtemelen başarılı bir yolculuk ya da hazırlık evresi var. Pazartesi günü, yeni işlerin başlamasını ertelemek ve kişisel hayatınızdaki durumu analiz etmek daha iyidir. Çarşamba günü, gizli yetenekleriniz ortaya çıkabilir. Perşembe günü sizi kardinal kararlara hazırlamaya söz veriyor. Cuma günü, ilginç fikirler aniden ortaya çıkabilir, hemen reddetmemeye çalışın, aralarında faydalı olacaktır.

Balık Burcu

Bu hafta hem işte hem de evde talep ve ihtiyaç duyduğunuzu hissedeceksiniz. Bugün, dokunma hissi ve sağduyu gibi nitelikleri kullanarak gerçekten mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ancak, güçlü yönlerinizi ve yeteneklerinizi gerçekten değerlendirmeye çalışın ve sağlığınıza zarar vermeden sadece başarabileceğiniz bu işi yapın. Perşembe yeni bir iş veya ek bir gelir kaynağı bulmak için elverişlidir. Cumartesi ve Pazar günleri ev işlerinde daha ılımlı olun.

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu