Düğün

2019 – 2020 Duvaklı Gelinlik Modelleri

Genç kızların hayali olan evliliğin en büyük unsurlarından biri de hiç kuşkusuz düğünde giyilecek olan gelinliktir. Bu gelinlik ile tüm davetliler arasında bu en mutlu günlerinden biri zamanda yer almak onlar için tarif edilmez bir duygu halini yansıtmaktadır. Hem etraflarında ev sevdikleri akrabaları ve arkadaşları hem de artık bir ömür boyu birlikte olacakları hayat arkadaşları hepsi bir arada onun için toplanmışlardır.

Onun mutluluğu için bir araya gelmiş olan bu topluluğa en güzel halleri ile o beyaz gelinliğin içinde görünmek istemeleri kadar doğal bir düşünce yoktur. Bu nedenle de seçilecek gelinlikler kadınlar için çok büyük önem taşır. Çok çeşitli gelinlikler olmasına karşın birçok gelinlik ile beraber kullanılabilen ve saflığı, duruluğu simgeleyen bir aksesuar vardır ki o da duvaktır. Bu nedenle 2019 duvaklı gelinlik modelleri tüm evlenecek olan bayanların çok fazla ilgisini çekmektedir.

duvaklı gelinlik modelleri
duvaklı gelinlik modelleri

Duvağınızı Ortama ve Gelinliğinize Göre Seçin

Duvaklar çok ince tüllerden üretilen örtülerdir ve gelin için özel bir saflığı temsil eder. Birçok kadın evlenirken duvaklı bir gelinlik tercih eder. Tabii burada kullanılacak olan gelinliğin düğünün hangi ortam yapılacağına göre belirlenmesi de önemlidir. Ya da kışın yapılacak bir düğünde daha farklı bir gelinlik tercih edilebilir.

duvaklı gelinlik
duvaklı gelinlik

Düğünün kapalı bir alanda ya da açık havada gerçekleşeceği de yine bu noktadaki seçimde çok etkili olacaktır. En az gelinlik kadar kullanılacak duvak seçimi de içinde bulunulacak ortamdan etkilenmektedir.

Çok Çeşitli Duvak Türleri Mevcut

Evlilik hazırlığı yapan kadınların seçim yapacakları 2019 duvaklı gelinlik modelleri arasından yapacakları seçimlerde oldukça fazla alternatif olacaktır. Özellikle duvaklar sade, taşlı, dantelli, özel işlemeli, kısa ya da uzun olarak tasarlanabilirler.

duvaklı gelinlik modelleri 5
duvaklı gelinlik modelleri 5

Bu noktada nasıl bir gelinlik ile kullanılacağı da çok çok önemlidir. Bir gelin adayı duvak seçerken sadece gelinliğine göre değil, yüzünün şekline, o gün yapılacak olan saç şekline ve daha birçok unsura göre seçeceği duvak modelini belirlemelidir. Aksi taktirde istediği uyumu ve şıklığı yakalayamama ihtimali ile karşı karşıya kalabilir.

duvaklı gelinlik modelleri 3
duvaklı gelinlik modelleri 3
duvaklı gelinlik modelleri 2
duvaklı gelinlik modelleri 2
duvaklı gelinlik modelleri 1
duvaklı gelinlik modelleri 1

Bir önceki yazımız olan Etkileyici Drapeli Gelinlik Modelleri 2019 - 2020 başlıklı makalemizde drapeli, Drapeli gelinlik modelleri ve gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu