Sokak ModasıTrendler

2019-2020 Kadife Kaban Trendleri

Kış geldi, kışlıkları yavaş yavaş giymeye başladık. Soğukların kendini hissettirmeye başlamasıyla mont ve kabanlarda yerinden çıkmaya başladı. Aynı vakitte kışlık alışverişi yapılmaya başlanıldı. Malum trendler her sezon farklılık gösteriyor. Yeni ve farklı trendler çıkmaya başladığı zaman diliminde alışverişte bir hayli güçleşiyor. Çünkü insan seçim yapmakta aslında baya baya zorlanıyor.

Eğer kış sezonuna özel gardırobunuzu yenilemeyi düşünüyorsanız, buna ilk olarak mont ve kabandan başlamalısınız. Bugün sizlere özel yeni sezon mont ve kabanlarında neler var hepsini derledik. Kadifelerden, kaşelere, şişme kabanlara kadar kışın çoğu trendi listemizde mevcut. Bakalım bu sezon en sevilen kaban hangisi olacak ya da siz en çok hangi modeli seveceksiniz?

Sonbaharda havalara pek itimat olmuyor. Bir bakıyorsun her yer günlük güneşlik, bir bakıyorsun her yeri bulut almış bir yağmur başlamış. Güneş her ne kadar kendini hissettirse de kışın eli kulağında. Bu yüzden de kış alışverişine başlamanın tam vakiti. Fakat size tavsiyemiz kadife kaban trendleri ile ilgili düşünce sahibi olmadan sonbahar kış kaban alışverişine çıkmamanız yönünde.

Hepinizin de bildiği üzere her sezon yeni bir kaban ve mont çıkıyor. Elbette içlerinde klasikleşmiş parçalar var ama birçoğu da her yıl değişiyor. Tabir-i câizse “modası geçiyor”. Fakat bu sezon çıkan kabanlara eminim ki siz de bayılacaksınız. Öyle ki o kabanı giydiğinizde tek başına bile star bir parça olarak kombinleyecebileceksiniz.

Şuanda birçoğunuz merak ve heyecanla yeni kadife kaban modellerini merak ediyorsunuz değil mi? Haksız da sayılmazsınız. O vakit çok uzatmadan yeni sezonun birbirinden şık ve trend kadife kaban detaylarını inceliyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2019-2020 Sonbahar Kış Ugg Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu