ModaTrendler

2019 – 2020 Sonbahar Kış Trendleri : Camel Manto Modelleri

Yazımızda bu gün size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık camel renkli manto modelleri ve 2019 - 2020 sonbahar kış  camel manto kombinleri derledik.

Mantolar şüphesiz ki kış dolabının vazgeçilmezleri, modası asla geçmeyen ve soğuk günlerde içinizi ısıtan bu şık parçalar arasında neredeyse efsaneleşmiş olan camel manto modelleri her sezon olduğu gibi bir çok ünlü markanın vitrinlerinde yerini almış durumda. Yazımızda bu gün size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık camel renkli manto modeli ve 2019 – 2020 sonbahar kış  camel manto kombinleri derledik.

2019 – 2020 Sonbahar Kış Trendleri : Camel Manto Modelleri

Bu sezon manto almayı düşünüyorsanız ve özellikle renk seçimi konusunda kararsız kalıyorsanız hiç riske girmeden garanti şıklık sergileyen camel rengi manto modelleri tercih edebilirsiniz. Camel mantolar moda dünyasında zamansız klasik olarak adlandırılan ikonik parçalardır. Kışlık dolabınız için hazırladığınız alışveriş listenize mutlaka bu şık paltoları eklemenizi öneririz.

camel rengi manto modelleri
camel rengi manto modelleri

Tarzınıza uygun bir camel mantoyu bulmakta hiç zorlanmayacağınızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü her yeni sezonda dünya ünlü hazır giyim markaların ve tasarımcıların koleksiyonunda camel mantolar olmazsa olmaz parçalar arasında gelir. Üstelik artık alıştığımız klasik kesimlerin yanı sıra bu sezon çok farklı kesimlerle ve detaylar ile karşımıza çıkacaklar camel mantolar.

Neden camel rengi Manto Almalıyım?

Öncelikle her sezon moda olan zamansız bir klasik olması dolabınız için doğru bir yatırım olduğu anlamına geliyor. Öte yandan camel mantoların diğer bir özelliği ise neredeyse her cilt ve saç tipine yakışması diyebiliriz. Bu tarz modern bir mantoyla istediğiniz saç rengini ve saç modelini özgürce kullanabilirsiniz. Aynı zamanda esmer yada açık tenli olmanızın da bir önemi yok.

camel rengi manto
camel rengi manto

Camel mantoların diğer bir avantajı ise zahmetsizce şık ve stil sahibi bir görüntü vermesi. Dolabınızda ki hangi parçayı tercih ederseniz edin, üzerine alacağınız bir camel manto ile hata yapma şansınız hemen hemen hiç yok.. En önemlisi de bu mantolar her tarz kadın için şık ve modern bir görünüme sahip.

camel rengi manto modelleri 3
camel rengi manto modelleri 3

Aksesuar seçimi konusunda da çok rahat davranabilirsiniz bu mantolarla, isterseniz sade isterseniz desenli her aksesuar modeliyle uyumlu bir görünüme sahip olacaksınız. Basit bir örnek verecek olursak, camel rengi manto yanında siyah, beyaz, gri renkleri kullanabileceğiniz gibi fuşya, pembe, kırmızı, yeşil yada mavi gibi dikkat çekici tonlara sahip ayakkabı, çanta, şal gibi aksesuarları bir arada kullanabilirsiniz. Kısacası bu paltoya uymayacak renk yok diyebiliriz.

camel rengi manto modelleri 1
camel rengi manto modelleri 1

Klasikten moderne geçiş

Eğer camel mantoların yalnızca klasik sevenlerin tercihi olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Özellikle günlük stilinde jean gibi rahat ve spor parçaları kullanmayı seven kadınlar içinde bu mantolar mükemmel bir seçimdir. İster bol ister dar kotla üzerine giyeceğiniz kemerli bir manto ile zahmetsizce spor şık bir tarz elde edebilirsiniz. Son olarak eğer maskülen tarzı kadın manto modelleri tercih etmek istiyorsanız seçiminizi kruvaze, kemerli mantoları inceleyebilirsiniz.

camel rengi manto modelleri 2
camel rengi manto modelleri 2

Bir önceki yazımız olan Koton Çiçek Desenli Elbise Modelleri ve Fiyatları 2019 başlıklı makalemizde koton ve koton çiçekli elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu