Düğün

2019 – 2020 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2019 düğün sezonunun yaklaşmasıyla birlikte gelin adaylarımızı tatlı bir telaş almaya başlamıştır. Gelin adayları için düğünlerin en önemli detayıdır seçecekleri gelinlik ve bu seçimlerini doğru bir şekilde yapabilmek için aylar öncesinden hummalı bir çalışma başlatmaktadırlar. Özellikle kapalı gelin adayları için gelinlik seçme işlemi daha da zor bir hal almaktadır. Çünkü diğer modellere göre tesettürlü gelinlik modelleri daha az çeşitlilik içermektedir ve durum böyle olunca da gelinlik seçimi için yapılacak araştırma daha uzun sürmektedir.

Bu yazımızda siz değerli gelin adaylarına 2019 – 2020 Tesettürlü Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bu sene hangi gelinlikler moda, en doğru gelinlik seçimi nasıl yapılır, hangi renkler hangi tasarımlara daha çok yakışıyor gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda almış olacaksınız.

İlginizi çekebilir Tesettür Modasında Gelin Başı Modelleri

2019 – 2020 Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2019 yılının yavaş yavaş sonlarına geldiğimiz bu dönemde sonbahar gelinlik modelleri daha şimdiden birçok vitrinde yerini almaya başladı bile. İlk gözlemlerimize göre eskiden moda olan beyaz, ekru veya kırık beyaz rengi gelinlik modellerinin yerini artık daha sıra dışı modellerin aldığını görmekteyiz. Özellikle 2018 yılı gelinlik modellerinde sıklıkla kullanılan siyah kuşaklar sayesinde artık uzun yıllar süren bir tabunun yıkıldığını rahatlıkla görmekteyiz. 2019 Tesettürlü Gelinlik Modelleri arasında özellikle uçuk pembe ve pudra tonları oldukça fazla ilgi görmeye başladı.

Gelinlik seçimi sırasında rengin yanında unutulmaması gereken bir konu da vücut tipine uygun gelinliğin seçilmesidir. Bunun için pek çok tarzda modelin denenmesinde fayda vardır. Bunun yanında gelinlik modelinin bir bütün olarak gözükebilmesi için ayakkabı ile de uyumlu olması gerekmektedir. Seçilecek olan ayakkabı hem gelinlik ile uyumlu olmalı hem de rahat olmalıdır. Pek çok gelin adayımız burada ilk seçeneği daha çok önemseyip rahatlık konusuna pek dikkat etmemektedirler ve bu durum da uzun saatler boyunca kendilerini rahatsız etmektedir.

2019 Tesettürlü Gelinlik Modellerinde hangi aksesuarları kullanmanız gerektiğine de gelince; bu noktada size önereceğimiz en önemli şey kullanacağınız aksesuarlarda abartıya kaçmamanız ve olabildiğince sade görünmenizdir.

Unutmayın ki ‘’Şık Olmak’’ demek abartıya kaçmak demek değildir ve sadelikle de oldukça şık bir görüntü elde etmek mümkündür. Gelinlik modellerinize uygun özel taşlardan yapılmış olan ve göz kamaştıran tasarımlar ile süslenen mücevherler hem sadeliğin hem de şıklığın simgelerindendir. Siz de kendi gelinlik seçiminizi yaptıktan sonra seçeceğiniz sade mücevher takılar ile hem aksesuar konusunu ortadan kaldırmış olursunuz, hem de gereksiz fazlalıkları üstünüzde taşımaktan kaçınmış olursunuz.

Bakmanızda fayda var Zarif Kollu Gelinlik Modelleri 2019 – 2020

Bir önceki yazımız olan Etkileyici Drapeli Gelinlik Modelleri 2019 - 2020 başlıklı makalemizde drapeli, Drapeli gelinlik modelleri ve gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı