Moda

2019 İlkbahar Yaz Modası : En Çarpıcı Gömlek Elbise Kombinleri

[dropcap]G[/dropcap]ömlek elbiseler son bir kaç yıldır dünyaca ünlü tasarımların koleksiyonlarında karşımıza çıkan rahat parçalar arasındalar. 2019 ilkbahar yaz modası trendleri arasında gösterilen ve modası asla geçmeyen klasik parçalar gömlek elbise modelleri. Maskülen bir hava sahip olduklarını söyleyebiliriz fakat farklı dokunuşlarla feminen bir şıklık vaat ettikleri bir gerçek.

Diğer bir yandan gömlek elbiseler gündüzden geceye her ortama ayak uydurabildikleri için dolabınızda mutlaka yer vermeniz gereken parçalar.. Eğer yaz sezonuna şık bir yatırım yapmak istiyorsanız dolabınızda bir kaç gömlek elbise bulundurmanızı öneririz..

2019 Yaz gömlek elbise kombinleri
2019 Yaz gömlek elbise kombinleri

Dönem dönem trendler arasında karşımıza çıkan gömlek elbiseler moda dünyasında hiçte yeni sayılmazlar. 1940’lı yıllar gömlek elbiselerin en popüler oldukları dönem, zira sonrasında klasikleşmiş parçalar olarak moda dünyasında yer aldılar. Tek parça şıklığı en iyi şekilde vurgulayan tasarımlardan biri olmaları, aynı zamanda sokak ve ofis ortamına uyumlulukları onları stil sahibi kadınların dolabında olmaz olmaz kılıyor..

Sokak modası gömlek elbise kombinleri 2019
Sokak modası gömlek elbise kombinleri 2019

2019 İlkbahar Yaz Modası Gömlek Elbise Kombinleri

Her ilkbahar yaz sezonunda karşımıza çıkan gömlek elbiseler farklı dokunuşlar ile yaz kış değerlendirilebilir parçalar aslında. Bildiğiniz gibi kat kat giyim artık yaz kış popüler hale gelmiş durumda. Bu noktada şık bir gömlek elbiseyi hava şartlarına göre bir çok farklı şekilde değerlendirmek hiçte zor değil. Yaz sıcaklarında gömlek elbise kombinleri için fazladan parça dahil edilmesine gerek yok. Fakat kış aylarında bu rahat ve şık elbiselerin en önemli tamamlayıcıların hırka ve ceketler olduğunu söyleyebiliriz.

İlkbahar yaz 2019 gömlek elbise modelleri
İlkbahar yaz 2019 gömlek elbise modelleri

2019 ilkbahar yaz sezonunda ağırlıklı olarak beyaz tonlarının karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Bu noktada beyaz bir elbise için ayakkabı seçiminizi doğru yapmanız gerekir. Gece gezmeleri için renkli topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz, gün içinde spor ayakkabı tercih ederek daha rahat ve spor bir stile sahip olabilirsiniz. Galerimizde size bu yaz ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden şık ve havalı 2019 gömlek elbise kombinleri derledik.

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan 2019 İlkbahar / Yaz Beyaz Elbise Kombinleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar 😊 Yazınızda paylaştığınız elbise kombinleri harika, hepsi için teşekkürler. 🌸 İzninizle ben de sizlerle elbise örneklerinden oluşan yazımı ilham olması için paylaşmak isterim. 💙

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu