Sokak ModasıTrendler

2019 Sokak Modası Yükselen Trendi Yılan Derisi Desenleri

Sokak modasında leopar desenleri bildiğiniz gibi uzun süredir popülerliğini sürdürüyor fakat 2019 ilkbahar yaz modasında bu popülerliğini yılan desenlerine bırakacak gibi görünüyor.. Bu sezon gerçekleşen dünyaca ünlü markaların defilelerde çantadan, ayakkabıya, elbiseden aksesuara kadar yılan desenlerinin öne çıktığını görüyoruz. Diğer bir değişle uzun bir süre daha sokak modası hayvan desenlerinin hakimiyetinde diyebiliriz.
2019’un öne çıkan desen trendleri arasında yer alan yılan derisi desenleri tıpkı leopar gibi oldukça iddialı.. Günlük stille yılan derisi desenleri dahil etmek bu noktada ustalık isteyen bir iş, kabul etmek lazım. Peki yılan derisi sokak stiline nasıl uyarlanır? İşte bu sorunun yanıtı ve size ilham verecek birbirinden havalı 2019 yılan derisi sokak stilleri yazımızın devamında sizi bekliyor..
Yılan derisi etek modelleri 2019
Yılan derisi etek modelleri 2019
Şu bir gerçek ki stilinize dahil edeceğiniz en ufak yılan derisi deseni dahi büyük dikkat çekecektir, bu noktada çok göze batmadan aynı zamanda şık bir stil için tek bir parçada yılan derisi kullanmaya çalışın. Bu bir çanta yada ayakkabı olabilir, tarzınıza göre yılan derisi desenlerini farklı şekillerde günlük stilinize dahil edebilirsiniz. Ancak her zaman bu tarz iddialı desenleri kullanırken sadeliği tercih etmek daha doğru olacaktır.
Yılan derisi sokak stilleri 2019
Yılan derisi sokak stilleri 2019
Garanti şıklık için yılan desenli parçalarınızı nötr tonlara sahip sade parçalarla birleştirmeyi düşünebilirsiniz. Örnek olarak haki, ekru, gri, siyah, bej yada beyaz parçalar tercih ederek ayakkabı, çanta yada pantolon seçimlerinizde yılan derisi deseni kullanabilirsiniz. Bu renklerle yapacağınız günlük stilleriniz hem daha şık görünecek hemde kullandığınız yılan derisi deseni kendini daha belirgin hale gelecektir. Kısacası şıklığınızdan ödün vermeden trendi takip ettiğinizi rahatça vurgulayabilirsiniz.
Yılan derisi pantolonlar 2019 sokak modası
Yılan derisi pantolonlar 2019 sokak modası
Bu konuda daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa yazımızın devamında yer verdiğimiz 2019 ilkbahar yaz sokak modası öne çıkan yılan derisi stillerinden ilham alabilirsiniz.
[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Siyah Kalem Etek Giymenin 9 Havalı Yolu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu