Trendler

2019 Sonbahar Kış Sezonu Trend Ayakkabı Modelleri

2019 Sonbahar Kış Trend Ayakkabı Modelleri

2019 ayakkabı modası, markaların sonbahar ve kış kreasyonunun vitrinlerde yer almasıyla birlikte şimdiden yeni bir akımın kapısını aralamış durumda. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi 2019 sezonunda da benzer tasarımların yer aldığı ayakkabı modelleri, genellikle düz ve sade tasarım çizgisinde ilerleyen bot ve süet modellerden oluşuyor. Kadife siyah ve deri kahverengi modellerin öne çıktığı 2019 sonbahar kış trend ayakkabı modelleri, hanımlar kadar erkeklerin de beğenisini kazanacak nitelikte.  Bot modelleri arasında genellikle diz altı ve topuklu modellerin yer aldığı trend ayakkabı modelleri, koyu tonlara ve düz hatlara sahip. Kadın ayakkabı modelleri arasında öne çıkan koyu renk ve zarif tasarımlar erkek ayakkabı modellerinin tasarımlarında da kendisini gösteriyor.

2019 Sonbahar Kış Sezonu Trend Ayakkabı Modelleri

Neredeyse her sezon olduğu gibi 2019 sonbahar kış trenlerinde de yer alan yüksek topuk bot modellerinin yanı sıra rugan ayakkabı modelleri de dikkat çekiyor. Rugan modellerin yanı sıra retro tasarımlar ise bu yılın kreasyonları arasında en çok dikkat çeken modellerden. Nostaljik tasarımlara sahip sonbahar kış ayakkabı modelleri, bot modellerine kıyasla biraz daha canlı ve göz alıcı renklere sahip. Özellikle kırmızı renk tonlarının öne çıktığı tasarımlar, daha çok sonbahar trenlerine uygun olarak tasarlanmış gibi görünüyor. Günlük ayakkabı modelleri arasında öne çıkan zarif hatlar, diğer tasarımlarda yerini göz alıcı ton ve tasarımlara bırakıyor.

2019 Sonbahar Kış Sezonu Trend Ayakkabı Modelleri

Peki, önceki sezonla benzerlikler gösteren 2019 sonbahar kış trend ayakkabı modellerinde hangi seçenekler öne çıkıyor? Dilerseniz öne çıkan trend ayakkabı modellerini liste hâlinde sıralayalım:

Bot: Kış ve sonbaharın vazgeçilmezi bot modelleri 2019 sezonunda da karşımıza çıkıyor. Koyu renklerin hâkim olduğu modellerde yine siyah ve kahverengi tonlar ile karşılaşıyoruz. Özellikle kadın ayakkabı modelleri arasında siyah ve kahverengi renklerle sıkça karşılaşacağız.

Rugan: Nostaljik kreasyonlar arasında yer bulan rugan ayakkabı modelleri, erkekler kadar hanımların da beğenisini kazanacak niteliklere sahip. Genellikle koyu renkler hâkim.

2019 Sonbahar Kış Sezonu Trend Ayakkabı Modelleri

Retro: 2019 sezonunun moda dünyasına hâkim olan retro akımı, sonbahar ve kış sezonunda ayakkabı modellerinde de kendisine yer buluyor. Özellikle tokalı sonbahar ayakkabı modelleri, canlı renkler ile şimdiden merak uyandırıyor.

Bir önceki yazımız olan Sonbahar Elbise Modelleri 2019 - 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu