Aksesuar

2019 – 2020 Sonbahar Krep Şal Modelleri

2019 – 2020 Sonbahar Krep Şal Modelleri Neler?

Tekstil firmalarının 2019 yılı kreasyonlarında retro renkler ve sıra dışı tasarımlar ile görücüye çıkardığı modeller, geniş kitleler tarafından beğeni kazanmış durumda. 2018 sezonunda olduğu gibi bu sezonda da benzer renk ve tasarımların öne çıktığı modeller, hanımlar kadar erkeklerin de ilgisini çekmeyi başardı. Özellikle aksesuar modelleri ile geniş kitleler tarafından kabul gören tasarımlar, 2019 yılının moda anlayışını belirledi. Bu aksesuarlardan biri olan krep şal modelleri ise tesettür giyimine yeni bir soluk getirir nitelikte. Yumuşak tonlarda renkler ile görücüye çıkan 2019 sonbahar krep şal modelleri genellikle kadifemsi bir kartela ile tasarlanmış durumda. Yumuşak tonların hâkim olduğu modeller, birçok yaştan hanımın tercihi olacak türden.

2019 Sonbahar Krep Şal Modelleri Neler?

2018 yılının aksine 2019 yılında daha sade ve düz tasarımlar ile karşımıza çıkan sonbahar krep şal modelleri, göz yormayan, zarif ve sade bir tasarım ile hazırlanmış görünüyor. Sonbahar renklerinin hâkim olduğu şal modelleri, doğa teması ile bezenmiş. Sararmış yaprak, yumuşak toprak ve sonbaharın mevsim renkleri ile hazırlanan kartela, beğenileri toplamasının ardından vitrinlerde yerini almayı başardı. Yumuşak ve sade renk tonlarının yanı sıra tasarım konusunda da zengin bir çeşitlilik sunan krep şal modelleri, kombin ve bağlama stilleri konusunda da oldukça pratik bir tasarım imkânı sunuyor. Modanisa ve Sefamerve gibi ünlü tesettür firmalarının sonbahar kreasyonlarına baktığımızda da benzer şekilde yumuşak tonların hâkim olduğunu görebiliriz.

Renk kartelasında sonbahar tonlarının hâkim olması nedeniyle kombin konusunda da çeşitlilik sunan şal modelleri, tasarım konusunda da moda otoriteleri tarafından takdir kazanmış durumda. Benzer renklerin hâkim olduğu sonbahar kreasyonu nedeniyle kombin sorununu ortadan kaldıran krep şallar, 2019 yılında da zengin bir model yelpazesi ile karşımıza çıkıyor. Tesettür giyimde birçok hanımın yaşadığı kombin sorunu bu sayede 2019 sonbahar kreasyonu ile ortadan kalkmış durumda. Genel renk seçeneklerine baktığımızda mavi, yeşil, pembe ve sarının yumuşak tonları ile karşılaşıyoruz. Bu yumuşak ve canlı renklerin yanı sıra kahverengi ve grinin çeşitli renk varyasyonlarıyla karşılaşmak da mümkün.

Bir önceki yazımız olan 2019 - 2020 Sonbahar Çanta Modası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu