Dövme Modelleri

2020 Çift Dövme Modelleri

Hayatımıza biri girdiğinde genellikle insanlar kendilerinden fazlaca ödün verirler ve karşıdakini mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar. Özellikle birbirine bağlı çiftler bu noktada işin dozunu biraz abartmaktadırlar. Son zamanlarda birbirlerini ölümsüz bir şekilde sevdiğini göstermek isteyenlerin başvurduğu yöntem genellikle sevgilinin ismini vücudunun görünen bir yerine dövme yaptırmak oluyor. Böylece bir nevi dövme yaptıran kişi karşısındakine aşkının sonsuza kadar süreceğini ve o kişiden başka bir kişiyle hiçbir zaman ilgilenmeyeceğini teminat altına almış oluyor.

Sevgilinin ismini dövme olarak yaptırmanın dışında en popüler hareketlerden birisi de çift dövmeleri yaptırmak oluyor. Dişi ve erkeğin birbirini tamamlamasının simgesi olan bu dövmeler, dövme yaptırmayla ilgili tabu sahibi olmayan birçok çift tarafından uygulanıyor.

Çift dövmelerinin en çok uygulandığı bölgeler genellikle kol bölgeleri oluyor. Çiftlerden birinin sağ, diğerinin de sol koluna yaptırılan dövmelerde bazen bir erkek ve bir kızın el ele tutuşması resmediliyor, kimi zaman da “Prens – Prenses” ikilemesi şeklinde yazılardan oluşuyor. Kola yapılan dövmelerden başka bazen çift dövmeleri parmaklara da ufak motifler şeklinde uygulanabiliyor.

Herşeyde olduğu gibi çift dövmelerinde de her yılın farklı bir modası oluyor. 2020 çift dövme modelleri, önceki yıllara göre biraz daha farklılık gösteriyor. 2020 yılına girmemize birkaç ay kalmasına rağmen yeni sezona dair dövme modelleri yaygın bir şekilde kullanılmaya başlandı bile. Bu modellerden en çok tercih edilenlerinden biri yüzük parmağına yapılan alyans dövmesidir. Henüz bir resmi adım atmayan ve birbirlerini çok seven çiftler bu çift dövme modelini yaptırarak kendi aralarında bir nevi nişan yapmış oluyorlar.

Bir başka tercih edilen çift dövme modeli de el bileğinin hemen devamına yapılan yap boz parçası modelidir. Çiftin kollarında bulunan bu yap boz parçalarının birbirine geçecek şekilde dizayn edilmesi gerekmektedir. En sevimli 2020 çift dövme modellerinden bir tanesi de yine el bileğinin alt kısmına renkli bir şekilde yapılan karşılıklı bakışan baykuş dövmesidir. İki bilek yan yana tutulduğunda çok sevimli bir görünüşü olan bu dövme modeli, gülmeyi ve eğlenmeyi seven çiftler tarafından tercih edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Dikkat Çekici Hint Kınası El Dövme Modelleri 2019 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu