Saç Renkleri

2020 İlkbahar En Trend Saç Renkleri

Kış aylarının ardından birçok kadın saç renklerinde değişiklikler yapmak ister. 2020 senesinde ilkbahar için ten renginize, kıyafetlerinize, tarzınıza en uygun rengi bulabilir ve oldukça enerjik bir bahar mevsimi geçirebilirsiniz. 2020 ilkbahar en trend saç renkleri için liste hazırladık:

Parlak Siyah Saçlar

Parlak Siyah Saçlar

En popüler saç renkleri 2020 listesinde parlak siyah rengi ön sıralarda geliyor! Özellikle buğday ve esmer tenlilerle çok uyumlu olan siyah saç havalı bir görünüm için ideal seçenekler arasında! Feminen ve seksi! Siyah saçların en büyük avantajlarından biri de çok sayıda kıyafet ve makyaj türü ile kullanılabilmesi! Kısa veya uzun fark etmez 2020 senesinin trendlerinden biri SİYAH!

Küllü Sarı Saçlar

Küllü Sarı Saçlar

2020 ilkbahar en trend saç renkleri arasında küllü sarıyı unutmak imkansız! Sarı rengini sevmenize rağmen cesaret edemiyor ya da daha doğal bir görünümü tercih ediyorsanız küllü sarı tonları tam size göre! Küllü sarı renkler az makyajla da kullanılabiliyor ve kadınları daha genç gösteriyor!

Soğuk Kahve Rengi Saçlar

Soğuk Kahve Tonları

2020 ilkbahar moda saç renkleri arasında soğuk kahve tonlarının yeri ayrı! Kahve tonları hem açık hem buğday ya da koyu tenli kadınlar için uygun! Kesinlikle dikkat çekici ve cool! Soğuk kahve renkleri 2020 senesinin en popüler saç renklerinin başında geliyor! Özellikle de küllü kahve, soğuk kestane, çikolata kahve tonları kadınlar arasında çok moda!

Gri Saçlar

Gri Saçlar

Açık tenli hele bir de renkli gözlüyseniz buz grisi saçlar size cesur ve çarpıcı bir stil kazandıracak! Gri saçlar son birkaç yılın modası ve bu sene de kadınlar arasında yaygın bir renk! Beyaza kaçan hafif platin yansımaları da bulunan gri saçlar moda haftalarının da vazgeçilmezleri arasına giriyor!

Bronz Yansımalı Kahverengi Saçlar

Bronz Yansımalı Kahverengi Saçlar

İlkbahar trend saç renkleri 2020 ile kadınlar çok daha havalı ve güzel gözüküyorlar! Bu saç renginin en çok gittiği kadınlar ise buğday tenli olanlar! Buğday tenli kadınlar bronzun çarpıcılığından yararlanabilirler. Bronza kaçan kumral tonlar ve bronza kaçan kahve renkler çok dikkat çekici!

Karamel Rengi Saçlar

Karamel Rengi Saçlar

İlkbaharı enerjik, yenilenmiş şekilde karşılamak için karamel tonları çok ideal! Karamel saçlar birçok dönemde popülerdir; 2020 ilkbaharında da en sevilen kadın saç renkleri arasında! En favori karamel renkleri ise: Krem tonlarındaki karamel ve bal karamel! Soğan kabuğuna çalan karamel de çok çekici bir renk olarak kadınlar tarafından tercih ediliyor! Karamelin en büyük avantajları arasında her tene uygun olması bulunuyor. Rengini soldurmamaya ve bakımını yapıp canlı görünmesine önem vermek gerekiyor.

Pastel Tonlarda Saç Renkleri

Pastel Tonlarda Saç Renkleri

2020 ilkbahar en trend saç renkleri ile kadınlar ışıl ışıl! Mor, kırmızı, yeşil, pembe gibi renklerde pastel tonlar özellikle sarı saç üzerine uygulandığında çok çarpıcı bir görünüm elde ediliyor! Bazı kadınlar tüm renkleri aynı anda uyguluyorlar. İlgi çekici ve cesur saç renklerini sevenlere hitap ediyor!

Koyu saçlı olanlar da bunları kullanabilir ancak saçın renginin açılması gerekiyor. Aksi takdirde pastel renkler istendiği gibi saçta görülmez. Tabi böyle bir durumda saçınızın daha fazla bakım isteyeceği kesin!

Bal Rengi Saçlar

Bal Rengi Saç Modası

Bal rengi saçlar sarı saç istemeyen ancak sarıya yakın açık tonlarda saçlardan hoşlananlar için sıcak ve çekici bir renk! Bal rengindeki sıcak yansımalar kadınlarda cazibeli bir görünüm oluşturuyor. Saçınızın tamamını bal rengi yapabileceğiniz gibi bal rengi balyajlardan da faydalanarak sıcak bir hava yaratabilirsiniz. Buğday ve esmer tenli kadınlarda bal rengi balyaj uygulamaları 2020 ilkbaharında da çok moda!

Sultan Bakırı Saçlar

Sultan Bakırı Saçlar

Son birkaç yıldır bakır rengi saçlar son derece popüler! Hem ilgi çekici hem de çok uç renkler olmaması birçok kadının rahatlıkla bu rengi kullanmasını sağlıyor. Bakır kızılın farklı tonları ayrı ayrı sevilen bahar renkleri arasında bulunsa da özellikle Sultan bakırı kızılı 2020 favorilerinden! Asıl renk kızıl tonu ve içinde bakır yansımalar yer alıyor. Açık tenli kadınlara çok yakışan saç renklerinden biri!

Sütlü Kahve Saçlar

Sütlü Kahve Tonları

Doğal ve yalın çekiciliği önemseyen, sadelikten vazgeçmeyen kadınlar 2020 ilkbaharında da sütlü kahve tonlarını tercih ediyorlar! Parlak sütlü kahveler sadeliğine rağmen son derece çarpıcı! Az makyajla hatta makyajsız da rahatça kullanılan bir renk! Kişinin doğal saç rengi gibi duran sütlü kahve ile birçok kıyafet ve renk de uyum sağlıyor.  Her ten rengi için ideal bir seçenek!

Dark-Gold Rengi Saçlar

Dark-Gold Rengi

Koyu renkli saçların arasında altın renkler adeta parıldıyor! Çok dikkat çekici ve tarz olan bu saç rengi 2020 yılının modalarından! Siyah-sarı tonlar ile cesur bir seçim yapabilirsiniz.

Altın ve Karamel Yansımalı Ombre Saçlar

Altın ve Karamel Yansımalı Ombre

Ombre saçlar kadınların 2020 ilkbahar sezonunda da en sevdiklerinden! Karamel ve altın tonlarının bir arada kullanılması ile saçlar çok hoş bir havaya bürünüyor! Uzun saçlarda da kısa saçlarda da son derece çarpıcı ve ilgi çekici! Bu tonlardaki yansımalar saçların daha hacimli görünmesi için de iyi bir tercih!

Sarı Uçlu Saçlar

Dipler Koyu Uçlar Açık Sarı!

2020 ilkbaharında moda olan saç renkleri arasında uçuk sarılar da yer alıyor. Bu saç rengi koyu diplerle beraber kullanılıyor. Saçların uçları ise sarı tonlarında! Önemli olan husus uygulamanın keskin değil doğal geçişli olması!

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılı En Popüler Saç Modelleri ve Renkleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu