AlışverişModaTrendler

2020 Kaşe Mont Modası

2020 yılının en gözde mont modelleri arasında eski bir klasiği göreceğiz hazır mısınız?

2020 kışının soğuk günlerinde sıcacık kaşmir, kürklü kaşelerle hem modamız ısınacak hem de içimiz. Bu yılın kışı oldukça sert geçecek gibi görünüyor ve bizlerde şimdiden hem modanın kalbinin attığı hem de ısıtan ürünlerin teminine başlamalıyız. Üşümeden rüküş görünmeden geçirilecek bir 2020 kışı bizleri bekliyor.

2020 yılına gelip kendi farkını ortaya koyan kaşeler aslında moda tarihinin vazgeçilmez parçalarından biri. Yani 50 ‘ler de de vardı kendileri 2020’lerde de moda sahnesinde tüm ihtişamıyla boy göstermeye devam ediyor. Zaman içerisinde uğradığı değişmelere rağmen asaletinden hiçbir şey kaybetmeyen dış giyimin vazgeçilmezi kaşe yine asil ve zarif görüntülere sebep olacak.

Modern Kaşe Rüzgârı

Elbette zaman içerisinde zevklerin evrilmesine de bağlı olarak Kaşe modası da değişen moda anlayışından nasibini alarak farklı şekillerde karşımıza çıktı bu yıl. Tek düğmeli kaşeler, kaşmir kaşeler, geniş omuz ya da salaş şekilde tasarlanan kaşeler moda dünyasının dikkat çeken parçaları oldular.

Kaşenin en heyecan verici formundan bahsedelim şimdi. Rengârenk canlı ve çılgın kaşe modası

Modanın parlayan yüzünde canlı renkler oldukça sık kullanılmaya başlandı iç giyimden dış giyime kadar bütün giyim alanları da buradan nasibini aldı. Kiremit rengi turuncu mavi yeşil mor pembe renklerini dış giyim ürünlerinde sıklıkla görmeye başladık. İçimiz dışımız rengârenk oldu.

2020’de en çok tercih edilecek kaşe renkleri

2020 modasında dış giyimde sıklıkla göreceğimiz renkler geçtiğimiz yıl da gördüğümüz turuncu ve yeşilleri takip eden renkler olacak. Ancak bu yıl pembe ve mavi tonlarını daha çok göreceğiz. Moda daimi bir devinimdir esasında. Her yıl başka bir formda karşımıza çıkmasına şaşırmamak gerekir.

Kaşe mont modasıyla sınırlı kalmayacak elbette 2020 kışı, şişme montlar deri montlar kürklü sade spor kesim formlarıyla raflarda yerini almaya başladı ama her biri için ortak nokta renk cümbüşü diyebiliriz.

Hanımlar renginizi seçin bu kış 2020 kaşe modasıyla rengârenk geçecek.

Bir önceki yazımız olan 2019-2020 Kadife Kaban Trendleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu