Saç Modelleri

2020 Kış Saç Trendleri Bilmeniz Gerekenler

Eğlenceli festivalleri geçtiğimiz aylarda geride bıraktık, ama bu bizim kış saç trendlerinden bahsetmemizden alıkoymadı. Farkındayız bu trendlere herkes hazır değil  ama, hala Ekim ve Kasım aylarının trendlerini birlikte yaşamamıza izin verin. Sonbahardaki saç trendlerine hala ayak uydurmaya çalışıyorsanız bu konumuz tam size göre.  Arkadaş grubunda bir trendden herkesden önce haberdar olmak isteriz. Bu yüzdan asla son kişi olmak istemediğinizi bildiğimizden, size yardım etmek için pembeseker.com olarak buradayız. Aylardır Instagram’da araştırmalarımda ki resimleri sizler için derledim ve bunlar, Türkiye’de bu kış olay olacak saç trendleri diyebiliriz.

Bu stillerin ekran görüntülerini almayı unutmayın. Gündemde kalmak için stilinizde değişiklik yapın. Çok yakında bu tarzların paylaşımı ile “Rihanna fotoğrafını beğendi” Gibi bildirimler alacaksın.

Lobi’lerin bir süredir ilgi odağı, ama bu kış kısa saç eski anılar için trendler arasına dönecek. Bu kısa saçın sizin için anlamı nedir? Saçını çok kısa kesmenin zamanı geldi. Pembeseker.com olarak kış zamanında kısa saç en doğru kesim diyebiliriz. Saçlarını kestirmekten korktun mu? Saçlarınız tekrar uzar merak etmeyin fakat bere altına en güzel saç kısa saçtır.

Screenshot

Son zamanlarda saç tokası trendler arasında yerini aldı. Bu küçük saç tokasını , 6 yaşındayken saçınıza fırlattığınız kliplerin eski, daha sofistike kız kardeşi olarak düşünün. Saçınız ne kadar uzun olursa olsun, saçlarınızı her zaman bir tutturabilirsiniz.

Screenshot 2

Demek saçınızı kesmeye karar verdiniz ve onu şekillendirmek için başka bir yola ihtiyacınız var. Her kış saç trendi listesinde olacak bir görünüm, kaygan bob ile tanışın. Sizi sadece acayip soğuk ve huysuz göstermekle kalmaz , yeniden şekil vermesi de kolaydır.

Screenshot 3

Evet, kısa saç bu kış olabilir, ancak plaj dalgalarından vazgeçmeniz gerektiği anlamına gelmez. Aslında, bu sezon için uzun saç mükemmel bir stil çünkü size yıl boyunca Instagram’da gördüğünüz “böyle uyandım” görünümü veriyor. Bir deniz tuzu spreyi içerisine püskürtün ve dolgun, göz alıcı bir görünüm için saçınızı kurutun.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılında Kısa Renkli Saç Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu