Sokak ModasıTrendler

2020 Kış Siyah Elbise Modelleri

Siyah elbise gerçekte bir trend değil gerekliliktir. Çünkü kıyafet bulmakta zorlandığınızda ya da kombin yapmaya karar veremediğiniz anlarda en mühim kurtarıcınızdır. Kış mevsimi ise soğuktan ürperme zamanı değildir aslında. Bulunduğunuz ortama göre ideal ısıyı elde etmek amacıyla kat kat giyinmeniz gerekir. Modayı ve şık olmayı da önemsiyorsanız bir kaç kolay tavsiye ile elbise giyerken de soğuk havanın keyfini çıkarabilirsiniz. Kış mevsiminde soğuğun etkisinden korunmak amacıyla en mühim kural bedeninizi örtmektir. “Peki kısa elbise giyerken bedenimizi nasıl örteceğiz?” dediğinizi uyar gibiyiz. O vakit kışlık siyah elbisenizin altına güzel bir tayt, opak çorap ya da orta kalın külotlu çorap giymeye ne dersiniz? Daha canlı ve renkli giyinmeyi seviyorsanız renk seçiminizi neon renklerden yana kullanabilirsiniz.

Bu sayede görünümünüz bahar havası estirirken vücudunuz hala sıcak kalacaktır. Soğuk havanın bacaklarınızı titretmesine, ayaklarınızı da üşütmesine izin vermeyin. Bacaklarınızı ve ayaklarınızı soğuktan korunmasını sağlamak amacıyla diz üzerine çıkan çizmeleri ya da bilek üstü botları tercih edin. Çünkü giydiğiniz kışlık siyah elbise ile büyüleyici görünecekler.

Çizmelerinizin altına kullanağınız çorap rengi ise siyah, kahve, bronz ve ten olabilir. Son olarak eskilerden kalma olan ama hala tercih edilebilen bir esinti söyleyelim. Vintage uzun eldivenler. Kışlık siyah elbise tercihinizi uzun eldivenlerinizle beraber tamamlayabilirsiniz. Bu sayede eskilerin içerisinden biranda çıkagelmiş gibi görüneceksiniz. Eldiveninizin elbiseniz ile aynı renkte olmasına gerekli ilgiyi göstermeyi unutmayın. Bu şarttır. Kadife, güpürlü, nakışlı ya da boncuk işlemeli eldivenler tercih edebilirsiniz. 2020 yılına girişte kış aylarına özel siyah elbise modelleri aslında standartları bir başka deyişle alışılagelmişleri değiştirmektedir. Siyah elbise modellerine hakim olmak istiyorsanız galerimize göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Romantik Yemekler İçin Bayan Kombin Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu