Sokak Modası

2020 Sokak Modası Alarmı: Slouchy Jean

2020 sokak modasında gözde parçalardan olan pantolon modellerinde Slouchy Jean modelleri dikkat çekiyor. Nasıl kombinlerim, sonbahar modasına uyar mı diye düşünenler varsa bol duruşu ve kemer detayı sayesinde bu pantolonu rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Salaş duruşu ile kalça ve karın bölgesindeki fazlalıkları ortadan kaldırabilen bu pantolonlarda bacaklarınız çok rahat edecek.

Cool Tarzınız İçin Slouchy Jean Denemelisiniz!

Rahatlıktan yana olan biriyseniz ve spor ayakkabılarınızdan vazgeçemiyorsanız Slouchy Jean kombinleri yaparken zorlanmazsınız. Duruşu ile oldukça cool ve sportif duran bu pantolonlar bileklerden yukarıda olan paçaları sayesinde trend alarmı veriyor. Sadece sonbahar ve kış mevsimine özel olarak değil ilkbahar ve yaz mevsiminde de giyilebilecek özellikleri sayesinde şıklığınızı her zaman devam ettirebilirsiniz.

Nereden Çıktı Bu Slouchy Jean?

Geçmişe döndüğümüzde boru paçalı hatta üzerimize biraz bol olan kot pantolonları hatırlamayan yoktur. Slouchy Jean pantolon modelleri de boru paça olan ve üzerimizde biraz bol duran bu pantolonların bilek kısımlarından katlanmış hali oluyor. Aslında yabancı olmadığımız bu pantolon biçiminde geçmişe bir selam verebilirsiniz.

Eskiden olduğu gibi boyfriend gömleklerle, dar tişörtlerle ya da atletlerle kombinlenebilen bu parçayı terliklerinizle dahi kullanabilirsiniz. Sabah evden çıktığınızda arkadaşlarınızla davete gidiyormuş edası içerisinde ekmek alıp gelebileceğiniz bu pantolonlarda kemer detayı sizi her zaman şık gösterecek. Ayrıca topuklu ayakkabılarla da harika bir uyumu olan bu pantolonu gündelik hayatınızda kullanabilirsiniz.

Slouchy Jean Kombinleri Yaparken Dikkat!

  • Slouchy Jean pantolonları kullanırken ayak bilek kısımlarını çok katlamamalısınız. Aksi halde derede yüzecekmiş görüntüsü verebilirsiniz.
  • Yaz mevsiminde bu pantolonları giyecekseniz bantlı ve topuklu ayakkabıları kullanarak harika bir tarz oluşturabilirsiniz.
  • Pantolonun bel kısmı bol olduğu zamanlarda siyah ve ya kahve tonlarında bir kemer takarak daha farklı bir kombin oluşturabilirsiniz.
  • Jean modelleri içerisinde en bol tasarımlardan biri olan bu pantolonlarda üst parça seçiminde mümkün olduğunca dar tasarımlar seçmelisiniz. Bu şekilde daha zarif görünebilirsiniz. Slouchy Jean üzerine giyeceğiniz dar atletin üzerine giyeceğiniz bol bir Jean ceket de kombininizi tamamlamanızı sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Zarif ve Genç Görünmenin Yeni Yolu: Tayt Pantolonlar başlıklı makalemizde tayt kombinleri, tayt modelleri ve tayt pantolon hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu