Astroloji

2020 Yılı Balık Burcu Özellikleri

2020 Yılı Balık Burcunda Aşk

2020 Yılı Balık Burcunda Aşk, bu yıl omuzlarınızdan büyük bir yük kalkacak. Şüpheler yok olmaya, iletişim ve keşif rüzgarları yeniden esmeye başladı. Havadaki vızıltıları yakından dinleyin. Diğer insanların hayal güçlerinden çok şey öğrenebilirsiniz. Açık fikirli ve ve paylaşımcı olduğunuzdan emin olun. Başkalarına katılın ve onlarla son yapılan başarıları tartışın. Hem sizin hem de başkalarının bu etkileşimlerden öğreneceği önemli şeyler olacak.

2020 Yılı Balık Burcunda İş & Kariyer

2020 Yılı Balık Burcunda İş & Kariyer, bazı önemli haberler almayı mı bekliyorsunuz? Buna önemli kariyer meseleleri dahil olabilir. Bu yıl telefonla oturmak için iyi bir yıl değil. Aramanız muhtemelen gecikecek ve muhtemelen en az beklediğiniz zaman gerçekleşecek. Telesekreterinizi açın, giyinin ve dışarı çıkın ve bir süre başka bir şey yapın. Aksi takdirde, telefonun çalmasını umarak kendinizi çılgına çevirebilirsiniz. Sabredin!

2020 Yılı Balık Burcunda Para

2020 Yılı Balık Burcunda Para, bu yıl finansal açıdan iyi haberler alabilirsiniz. Siz para harcama konusunda stratejiler oluşturmaya başladıkça zihniniz çok hızlı çalışıyor. Eğer dikkatli olmazsanız, ödeme yılı gelmeden paranızı harcayıp bitireceksiniz. Neden kazancınızı yarıya düşürmüyorsunuz? Yarısını düşük riskli ve uzun vadeli bir yatırım için kullanabilir diğer yarısını da istediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir Balık burcu kadınının özellikleri

2020 Yılı Balık Burcunda Yaşam & Sağlık

2020 Yılı Balık Burcunda Yaşam & Sağlık, Egonun başını belaya sokmasına izin vermemelisin. Güçlü bir güven hissin olacak fakat çevrendekiler karşılaştığın şeyi kabalık olarak tanımlayabilir. Hem cüretkar hem de yardımsever ol. Onların önüne geçmeye çalışma veya kendilerine has özelliklerini küçümseme. Alkış ve zafer için can atıyorsun ama bir başkasının da damarına basmamalısın. Yararlı olma konusunda içgüdülerin bu yıl tavan yapabilir. Olağanüstü! Çevrenize bakmak için sadece bir dakikanı ayıracak olursan, bataklığa batmış ya da sinirli birini bulacaksın ve yardım eli teklifiniz çok takdir edilecek. Bu, “kendiniz hakkında iyi hisset” türünden bir yıl ve yardım etmenin ödülünün bu işin kendisinden kaynaklandığını fark edeceksin. Oraya git ve yardım et. Bunu takdir edecekler.

Ay’ın boşlukta ilerlediği bir yıla başlıyorsunuz. Psikolojik olarak karışık bir dönemden geçebilirsiniz. Zihninizi toparlamak zor olabilir. Saat 19:05’te Ay, sizlerin burcuna geçiyor. Bu anla birlikte hem enerjiniz hem de şansınız açılıyor. Ay-Venüs güzel kontağıyla aşkta da mutlu olacaksınızdır. Mars-Kiron karşılığı yaşanmasıyla bu yıl finansal riskler almayın. Bilmediğiniz bir borç tüm dengelerinizi tersine çevirebilir.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılında Oğlak Burcu Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu