Astroloji

2020 Yılı Boğa Burcu Özellikleri

2020 Yılı Boğa Burcunda Aşk

2020 Yılı Boğa Burcunda Aşk, bu yıl analitik bir ruh hali içinde olabilirsiniz. İnsanları çözmekte her zaman iyisiniz ve doğuştan bir psikolog gibisiniz. Bu yıl, hayatınızdaki birinin sorunlarını çözmesine yardımcı olabilirsiniz. Eğer uygunsuz bir durum varsa müdahale etmemeye çalışın ancak uygun görülürse desteklerinizi ve sezgilerinizi sunmaktan çekinmeyin. Sevdiğiniz birinin önemli bir ikilemi çözmesine yardım edebilirsiniz.

2020 Yılı Boğa Burcunda İş & Kariyer

2020 Yılı Boğa Burcunda İş, muhtemelen yemek yeme şeklinizi değiştirmeyi ve sadece daha sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeyi düşünüyorsunuz. Vejetaryen olmak, sigarayı bırakmak, daha fazla egzersiz yapmak, vb. Bu yıl yaşamınızda bu tür bir karar vermek için mükemmel bir yıl. Birkaç ay öncesinin aksine, bu sefer kararlarınıza bağlı kalabileceksiniz. Başarabileceğiniz konusunda kendinize güvenin!

2020 Yılı Boğa Burcunda Maddi Durum & Para

2020 Yılı Boğa Burcunda Para, ruhani ve dini konulardaki merakınızı sizi bu konuda bir sürü kitap okumaya itebilir. İlginiz şu anda çok fazla olduğundan bir seferde çok fazla şey öğrenmeye çalışabilirsiniz bu da biraz kafa karıştırıcı olabilir. Şunu hatırlamakta fayda var: Beyniniz aşırı dolmadan çok fazla bilgi alabilir. Ayrıca, kafanızı kitap okumayla da çok doldurmayın egzersiz yapmaya vakit bulamayabilirsiniz. Kafanızı boşaltmaya ihtiyacınız olacak!

2020 Yılı Boğa Burcunda Yaşam & Sağlık

2020 Yılı Boğa Burcunda Yaşam ve Sağlık, buluttan nem kapar bir moddasın. İnsanların ruh hallerine ve enerjilerine karşı hassaslığın artabilir. Bazen bu durum yaşandığında kendini teslim edebiliyorsun. Radarların çok uzağı algılamaya başladığında bunalmak ve sıkılmak çok kolay olabiliyor. Odaklanmış kalmaya çalış ki pozitif ve üretken bir yıl olsun. Uzun bir yürüyüşe çıkmak ve meditasyon yapmak isteyebilirsin. İstediğin takdirde, annenin kim olduğunu ve hayatının nasıl olduğunu hiç olmadığı kadar derinlemesine araştırabileceğin bir yıldesin. Bu etkinlik senin için oldukça faydalı olacaktır. Ayrıca astroloji de annenin başından geçenler ile senin toplumdaki yer arayışın ve ilahi görevin arasında yakın bir bağlantı kurabilir. Biraz daha derine kaz bakalım, o zaman elmaslara ulaşabilirsin!

Sabah Ay, 02:25-06:42 arası boşlukta kalıyor. 06:42’den itibaren Ay, Kova burcuna geçiş yapıyor. Kariyer hayatınızın öne çıkacağı bir sabah geçirebilirsiniz. Önemli görüşmeleriniz, toplantılarınız varsa öğleden önce sonuca bağlamanız iyi olacaktır. Öğleden sonra Ay, sert açılar kurarak işlerinizde stresli anlar yaşamanıza neden olabilir. Merkür ve Uranüs arsındaki karşıtlık nedeniyle bu yıl partnerinizden hiç beklemediğiniz şeyler öğrenebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılında Kova Burcu Özellikleri başlıklı makalemizde 2020 kova burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu