Saç ModelleriSaç Renkleri

2020 Yılı En Popüler Saç Modelleri ve Renkleri

2020 yılı en popüler saç modelleri ve renkleri ile daha havalı görünebilirsiniz! Kadınlar arasında bu sene trend olacak modeller ve renkleri listeliyoruz!

Hacimli Saç Modelleri

Hacimli Saç Modelleri

2020 trend saç modelleri listemizde ilk sırayı hacimli saçlar alıyor çünkü bu sene bol bol bu tarzda saçla karşılaşacağız! Saçlara ekstra hacim ve dolgunluk kazandırarak senenin modasına siz de uyum sağlayabilir ve tarzınızı yansıtabilirsiniz. 70’li yılları geri getiren saç modeli ile özellikle sokak modası ön plana çıkıyor!

Düşük Atkuyruğu Modelleri

Düşük Atkuyruğu Modelleri

2020 yılı en popüler saç modelleri ve renkleri arasında düşük atkuyruğu modeli de bulunuyor. Tüm dünyada bu sene sadelik ve doğallık modası mevcut! Düşük atkuyruğu da bu tarzı sevenler için 2020 favori saçlarından! Günlük kıyafetlerle de şık kombinlerle de uyumludur.

Örgülü Saç Trendleri

Örgülü Saç Trendleri

2020 popüler saç modelleri masum ve sevimli bir havası olan örgü saçları da içeriyor! 2019 yılında başlayan örgü saç furyası bu sene de devam ediyor! Örgü için illa zor ve karmaşık modellerle uğraşmanıza da gerek yok basit, klasik örgü çeşitleriyle saçlarını ve stilini hareketlendirebilirsiniz! Özellikle klasik, dağınık, salaş saç örgüleri oldukça beğeniliyor!

Islak Görünüme Sahip Saçlar!

Islak Görünüme Sahip Saçlar!

En trend saç modelleri 2020 listesine bir zamanlar moda olan bir saç şekli daha giriyor: Islak görünümlü saçlar! Doğal ve biraz da maskülen tarzı sevenlerin çok beğenerek kullanacakları bir model! Hem uzun süre kalıcılığını koruyor hem de bu modeli yapmak son derece kolay!

Yandan Ayrılan Saç Modelleri!

Yandan Ayrılan Saç Modelleri!

2020 yılı en popüler saç modelleri ve renkleri için size sunabileceğimiz bir başka saç modeli ise yandan ayrılan saçlar! 2020 senesinde pek fazla ortadan ayrılan saçlar kullanılmayacak; ağırlık yandan ayrılan saç modellerinde! Bu saç şeklini tercih etmenin en iyi yanlarından biri daha hacimli bir saç görünümü oluşturması! Yani özellikle hacimsiz ve sönük saçlardan şikayet edenlerin severek kullanacağı bir saç!

Kaküllü Saçlar!

Kaküllü Çekici Saçlar!

Her dönemin moda saçlarından olan kaküllü saçlar özellikle son iki yıldır ünlülerin de etkisi ile oldukça popüler! Kakül ile havanızı oldukça değiştirmeniz mümkün! Geniş alınlı kadınların daha uzun kakül kullanması modayken, alnı dar olan kadınlar ise biraz daha kısa boydaki kakülleri tercih edebilirler. 2020 yılında abartılı olmayan, sade ve düz kaküller daha ön planda! Kakül kesimin daha enerjik ve genç bir hava verdiğini de söylemeden geçmeyelim!

Bob Kesim Saçlar

Nostaljik Bob Kesim Saçlar

Senenin en trend saç modelleri arasında vintage tarzındaki bob kesim kısa saçlar da yer alıyor. Nostaljik ve romantik bir tarzı olan bu saç modeli özellikle dalgalı, sarı saçlar için süper bir seçim olabilir! Saç kesimi çene hizasına kadar geliyor. Kısacası modernlik ile klasikliği bir araya getiriyor.

Dalgalı Saç Modelleri

Yumuşak Dalgalı Saç Modelleri

Yumuşak dalgaları şekillendirip oluştururken biraz uğraşabilirsiniz ancak kesinlikle buna değecek! Doğal, yumuşak ve romantik dalgalı saçlar bu sene çok moda! Hem Bob kesim gibi kısa saç modellerinde hem de uzun saçlarda çok çekici bir görünüm yaratıyor! Saçlarınızı yaptıktan sonra onların doğal ve fazla çaba harcanmamış gibi durması da emeğinizin etkileyici karşılıklarından biri olacak!

Pixie Kesim Saç Modelleri

Pixie Kesim Saç Modelleri

2020 senesinde cesur, coşkulu ve yenilikçi kadınların favorilerinden: Pixie saç modeli! Yanlar ve arka taraflar kısa, üst kısımdaki saçlar ise daha uzundur. Pixie tarzlar pratiktir, genç ve enerjik bir havaları vardır. Ayrıca bu saçları farklı stillerde de kullanabilirsiniz; yan Pixie, uzun kaküllü Pixie, dağınık Pixie, kısa kaküllü Pixie modeli sezonun trendlerindendir.

Pastel Pembe Renkli Saçlar

Pastel Pembe Renkli Saçlar

2020 en trend saç renkleri arasında pastel pembe ombreli, yansımalı saçlar vardır. Kumral ya da koyu saçların arasında, uçlarında kullanıldığı gibi özellikle sarı saçlarla tercih ediliyor.

2020 yılında pembeler, morlar, maviler, turkuazlar sıkça kullanılıyor. Saçlarında farklılığa cesaret edenler kalıcı ya da geçici renk uygulamalarına yöneliyorlar. Hem uzun hem kısa saçlarda renkli detaylar bu sene çok popüler!

Altın ve Karamel Renginde Ombreli Saçlar

Altın ve Karamel Renginde Ombreli Saçlar

Popüler saç renkleri 2020 arasında ombreli saçların yeri bir başka! Ombre kadınları daha çekici, seksi gösterirken bu uygulama ile saçlarından ışıl ışıl renkler saçılıyor. Ombre renklerinde 2020 trendi olarak altın ve karamel tonları bir arada kullanılıyor. Her ten rengi için de uyumlu bir görünüm oluşuyor.

Sıcak Karamel Renkli Saçlar

Sıcak Karamel Renkli Saçlar

Karamel saç renkleri bu sene kadınlar arasında çok yaygın! Sıcak ışıltılar bu sene sıkça kullanılıyor; böylece hem ışıltılı hem de dikkat çekici ve doğal saçlar elde ediliyor. Karamelin birçok tonu var; özellikle bal karamel, toffee karamel ve krem karamel modası göze çarpıyor!

Soğuk Kahve Tonlarındaki Saçlar

Soğuk Kahve Tonlarındaki Saçlar

2020 yılı en popüler saç modelleri ve renkleri listemizde son olarak soğuk kahve tonlarından bahsedelim! Soğuk kahveler çok cool, zarif ve her şeyle uyumlu! Her ten rengindeki kadın bu tonları kullanabilir. Soğuk kahve renkleri hem parlak hem de elegant bir görüntüdedir. Doğal ve sade saç renklerini sevenler için ideal seçenekler arasındadır. Birçok makyaj şekli ile de iyi eşleşen özelliktedir. 2020 senesinde hem yaz hem de kış aylarında kadınlar için oldukça popüler bir saç rengi!

Bir önceki yazımız olan Permalı Gelin Saç Modelleri başlıklı makalemizde gelin saç modelleri ve permalı gelin saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu