ModaTrendler

2020 Yılına Özel Kış Sezonu Bot Modelleri

Kışın kapıyı hafif hafif aralamaya başladığı şu günlerde sonbaharı geride bırakmanın ve kışı karşılamanın hazırlığına girişmek gerekiyor. Kışın en çok ihtiyacımız olan ürünlerden biri olan botlar moda sektöründe kendine bir yer edineli çok uzun yıllar olsa da her yıl modanın kendini yenilemesi ile şahane modeller farklı tasarımlar karşımıza çıkıyor.2020 kışının en gözde modelleri neler olacak, hangi renkler ön plana çıkacak, sokakta bu sene neler göreceğiz? Tüm bu soruların cevaplarını 2020 yılına özel kış sezonu bot modelleri verecek bizlere.

Her ne kadar moda insanın kendine yakışanı giymesidir deseler de moda ve kombin takibi yapıldığında mevsimin en göze çarpan kişilerinden biri olabiliyorsunuz.

2020 yılına özel kış sezonu bot modelleri dediğimizde önümüze geniş bir yelpaze çıkıyor.

2020’de tasarlanan modeller içerisinde en çok kullanılan renkler yine siyah taba kahverengi tonları olarak göze çarpıyor. 2019’dan getirilen renkli bot modası da 2020’de gözde olarak kalmayı başarıyor. Yani bu yıl da raflarda renk renk desen desen botlarla karşılaşacağız.

Retro rüzgârının etkisinden nasibini alan giyim sektörü bu etkiyi ayakkabı sektörüne de yansıttı. Geçmişe dönüş daha önce hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Yumurta topuk uzun bot modelleri, rodeo bot modelleri, askeri bot modelleri, şeffaf botlar öne çıkanlar arasında.

En çok kullanılan desenlerde ise gözümüze kamuflaj deseni çarpıyor. Küçük çiçeklerin ayakkabı üzerinde nakış olarak bulunması ayakkabılara ve botlara farklı bir hava katıyor. 2020 kış sezonu özel bot modelleri her zevke hitap eden bir çeşitlilik barındırıyor.

Şeffaf botlar rengârenk çoraplar

Sezonu eğlenceli kılan şeffaf botlar yanı sıra rengârenk çorap kültürümüzü de geliştirdi. Şeffaf odun 2020 yılında moda dünyasına söylediği bir şey var o da tam olarak şöyle.

Nasıl hissediyorsan öyle giyinirim bana karışamazsın! Bir başka deyişle içim dışım benim, benim fikrim benim zevkim!

Oldukça radikal oldukça eğlenceli ve özgürlükçü bir tutumu benimseyen 2020 kış sezonu özel bot modelleri sizleri bekliyor.

Bir önceki yazımız olan 2020 Cadılar Bayramı Kostüm Önerileri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu