Astroloji

2020 Yılında Akrep Burcu Özellikleri

2020 Yılı Akrep Burcunda Aşk

2020 Yılı Akrep Burcunda Aşk, bu yıl muhtemelen geniş aile üyeleriyle zaman geçireceksiniz. Sevdikleriniz sizi sosyal etkinliklere dahil etmek isteyecekler. Bir aile yemeği veya doğum günü kutlamasına davetli olabilirsiniz. Ya da sevgiliniz, ailenizle bir araya gelmenize yardımcı olabilir. Kesinlikle bir grup insanla beraber olacaksınız bu nedenle sosyal ve aktif olun! Kalabalığa karıştıkça keyfiniz yerine gelecek.

2020 Yılı Akrep Burcunda İş & Kariyer

2020 Yılı Akrep Burcunda İş & Kariyer, bazı sanat işlerinde yer almak için ilham alabilirsiniz. Bir resim galerisini ziyaret edip farklı resimlerde kendinizi kaybedebilirsiniz. Ya da çevrenin doğal güzelliklerini özümseyerek uzun bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Şehirde yüksek tempolu bir yürüyüşün tadını çıkarabilir, şehrin mimarisini hayranlıkla izleyebilirsiniz. Görüleriniz keskin olacak ve görsel duyunuzu şımartmak isteyeceksiniz.

2020 Yılı Akrep Burcunda Para

2020 Yılı Akrep Burcunda Para, bu yıl evinizde finansal konuda bir grup toplantısı gerçekleşebilir. Bu grubun planladığı iş her neyse, hızlı ve etkili bir şekilde dikkate almalısınız, daha sonrasında istediğiniz gibi takılabilir, sosyalleşebilirsiniz. Bu süreçte, misafirlerinizin yeni taraflarını keşfedebilirsiniz ve bu da ilgili herkes için oldukça aydınlatıcı olabilir. Onlarla olan bağınız git gide artacak.

2020 Yılı Akrep Burcunda Yaşam & Sağlık

2020 Yılı Akrep Burcunda Yaşam & Sağlık, dışarı çıkıp Toprak Ana’nın güzelliklerini deneyimlemek için iyi bir  yıl. Muhtemelen çoğunluklu kapalı ortamlara tıkılıp kalıyorsun ve yeryüzü enerjisine adeta muhtaç hissediyorsun. Uzun bir bisiklet sürüşünün veya yürüyüşün tam zamanı. İnsanlardan mümkün olduğunda uzaklaş ve doğanın enerjisiyle deşarj ol! Yaratıcılığınız bir kuş gibi kanat çırpıyor fakat önünüze büyük bir engel çıkacak gibi görünüyor. Biri ya da bir şeyler, ilerlediğiniz yolda devam etmenizi istemiyor çünkü muhtemelen onun hayatta pek de tasvip etmediği yepyeni bir tutkuyu keşfetmenizden korkuyor. Sahne kimin, unutmayın. Orada tek bir mikrofon var ve o sizin.

Uzun süre Ay, hareketini boşlukta sürdürüyor. Ailevi konularınızda beklediğiniz haberler geç ulaşabilir. 19:05’ten itibaren Ay, Balık burcuna giriş yapıyor. Ay’ın Venüs ile güzel kontağı sayesinde tutkulu ve romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Mars’ın Kiron ile karşıtlığı nedeniyle bu yıl sağlık sorunlarınız baş gösterebilir. Sakın kendinizi ihmal etmeyin. Psikolojik olarak karışık ve melankolik bir ruh halinde olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılında Terazi Burcu Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu