Astroloji

2020 Yılında Aslan Burcu Özellikleri

2019 yılı Aslan burcundan olanlar için pek parlak geçti sayılmaz. Özellikle iş alanında hayal kırıklıkları ile dolu bir yıldı. Ekonomik anlamda dönemsel de olsa sorunlar yaşadılar ve bu onları üzdü. Karşılaştıkları küçük sürprizler sayesinde biraz olsun mali sorunları unuttular.

Peki Aslan burcunu 2020’de neler bekliyor? İşte yanıtları:

2020 Aslan Burcu Aşk Hayatı

2020 Aslan burcu aşk hayatı, burç yapısı nedeni ile Aslanlar ilişkilerinde sahiplenici konumda olmayı severler. Şayet başlamakta tereddüt ettiğiniz bir ilişki varsa yılın ilk aylarından Şubat ayı ile birlikte artık bir adım atmanız gerekecektir. 20 Ocak itibari ile güneşin Kova burcu etkisi altına girmesiyle ilişkileriniz olumlu bir ivme kazanacağa benziyor. Genel olarak değerlendirildiğinde aşk hayatınız için olumlu bir yıl olması bekleniyor; ancak gereksiz kıskançlıklara dikkat.

2020 Aslan Burcu Para

2020 yılı Aslan buru para, geçen yılın mali açıdan sizin için hayal kırıklıkları ile geçmesi yeni yıla karamsar başlamanıza neden olacak ve  bu Mart ayına kadar da para durumunuzda ciddi bir ilerleme görünmüyor. 19 Şubat itibari ile güneşin Balık burcuna girmesi sonucu mali açıdan hissedilir bir rahatlığa kavuşabilirsiniz. Bu dönemde yatırım tercihlerinizi doğru seçmelisiniz. Özellikle Haziran ayı ekonomik bolluğa en müsait ayınız.

2020 Aslan Burcu Sağlık

2020 Yılı aslan burcunda sağlık, özellikle ilk ayları sağlığınız için riskli bir dönem. 21 Ocak tarihindeki Ay tutulması belli bir süre sizi özellikle psikolojik olarak etkileyeceğe benziyor. Bu enerjinizi de düşürecektir ancak 5 Nisan’da 15 derece Koç burcuna kayacak yeniay hareketlenmesinden sonra silkelenip kendinize gelmeniz mümkün. Şayet acil olmanız bir ameliyat yok ise bu dönemden sonra olmanızı tavsiye ederiz. Ancak sağlık konusunda yılın kalanı maalesef bir süreklilik göstermeyecek ve 14 Eylül’de Balık burcunda 21 derece dolunay meydana gelmesi sağlık sorunların yol açacağa benziyor. Kasım ayına özellikle dikkat.

2020 Aslan Burcu Aile

Yeni yılın ilk dönemleri aileniz ile birlikte keyif alarak geçireceğiniz bir dönem olarak gözükmekte. Özellikle anneler bu zamanda küçük çocuklarıyla daha da yakınlaşmak için doğan fırsatı kaçırmamalı. Genel olarak aile ilişkilerinde olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir yıl olması muhtemel. Ancak Haziran ve Temmuz ayları biraz sıkıntılı geçeceğe benziyor. Bu dönemde aile üyelerinizden uzaklaşmalar yaşayabilrsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2020’de Yay Burcu Özellikleri başlıklı makalemizde 2020 yay burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu