Astroloji

2020 Yılında Başak Burcu Özellikleri

2020 Yılı Başak Burcunda Aşk

2020 Yılı Başak Burcunda Aşk, bu yıl mantığınızı korumaya çalışın. Kendinizi, yoğun bir ruh halinde olan insanlarla konuşurken bulabilirsiniz. Sessiz ve huzurlu bir tip olarak, bu duygu patlamaları sizi biraz şaşırtabilir. Ama bunlar sizi ilgilendirmiyor. Uzaklaşmak ve kendi işlerinize odaklanmak için elinizden geleni yapın. Sevdiğiniz bir kişi bazı karmaşık duygulardan geçiyorsa, destekleyici olun fakat onun melodramına çok fazla dahil olmayın.

2020 Yılı Başak Burcunda İş & Kariyer

2020 Yılı Başak Burcunda İş & Kariyer, bazı organizasyonları tekrar hayatınıza sokmaya zaman ayırmak için bu yıldan yararlanın. Dikkat etmeniz gereken önemli konular yok mu? Bu mola senin için bir nimet olabilir. Kendinizi yeniden canlandırmanız için zaman tanıyacak, bu da işinize konsantre olmanızı kolaylaştıracak. Dünyanın geri kalanından uzakta, yalnız olmayı deneyebilirseniz bu sizin için en iyisi olacak …

2020 Yılı Başak Burcunda Para

2020 Yılı Başak Burcunda Para, bu yıl ekstradan para kazanma şansınız olacak. Son zamanlarda çok kurnazsınız ve yatırım seçimleriniz meyve veriyor gibi görünüyor. Kesinlikle keskin bir iş zekasına sahipsiniz. Bunu kutlayın ve son zamanlarda kafanızı kurcalayan ufak tefek problemleri unutun.

2020 Yılı Başak Burcunda Yaşam & Sağlık

2020 Yılı Başak Burcunda Yaşam & Sağlık, dışa dönük olacağın bir yıldayız. Bazen kendini geri planda tutup başkalarının merkeze oturmasına izin veriyorsun. Fakat şu anda mizah anlayışını ve yaratıcılığını açıklamaya hazırsın. Komik şakalarla aileni ve arkadaşlarını güldürebilirsin. Entelektüel bir tartışmada yer alabilir ve kalabalığa kendi görüşlerini aktarabilirsin. Yaratıcılığınız bu yılın gezegen açıları sayesinde öne çıkacak ve muhtemelen kendini en iyi müzik yoluyla gösterecek. Eğer bir enstrüman çalıyorsanız, muhtemelen şarkıları sorunsuz bir şekilde çıkaracaksınız. Çalmıyorsanız, biraz uğraşarak, bazen aklınıza gelen şarkıları ve ritimleri kaydetmek için kullanabileceğiniz birçok bilgisayar programı var. Elinizde hit bir şarkı olmayabilir, ancak sizi mutlu eden bir şey keşfedeceksiniz; ve önemli olan da bu.

Ay, bu yıl uzunca bir süre boşlukta kalıyor. Çalışma hayatınızda belirsizliklerin devam ettiği bir süreçte olabilirsiniz. Saatler 19:05’i gösterdiğinde Ay, Balık burcuna geçiyor. Ay ve Venüs arasındaki uyumlu açı sayesinde partnerinizle birlikte romantik bir akşam geçirebilirsiniz. Mars ve Kiron arasında oluşan karşıt açı nedeniyle bu yıl maddi olarak zor bir yıl geçirebilirsiniz. Değerli eşyalarınız, yatırımlarınız risk altında olabilir.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılında Yengeç Burcu Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. şimdi artık 2020’ye göre balık burcu muyum. peki bu özellikleri taşıyacak mıyım mesela ben önceden koç burcuydum artık onun özelliklerini taşmıyacak mıyım? anlayamadım..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu