Astroloji

2020 Yılında İkizler Burcu Özellikleri

2020 Yılı İkizler Burcunda Aşk

2020 Yılı İkizler Burcunda, Kalbiniz sizi bu yıl işinizden alıkoyuyor olabilir. Zamanın hızlı geçmesinden çok rahatsız olabilirsiniz. Romantik doğanız sizi mevcut durumunuzdan uzaklaştırmaya çalışıyor ve yeni şeyin peşinde koşuyorsunuz. Bunun yapmak istediğiniz bir şey olup olmadığı size bağlı. Mantığınızı korumaya çalışın fakat bu zor olabilir, çünkü kalbiniz şu anda dizginleri eline almış gibi görünüyor.

 2020 Yılı İkizler Burcunda İş & Kariyer

Yeni iş girişimleri başlattınız mı? Son on yıldır üzerinde çalışıyor musunuz? Bu yıl ÜZERİNDE daha da ilerlemeyi planlıyorsunuz. Şu anda bir araya getirdiğiniz bulmacanın bir parçası eksikmiş gibi görünüyordu ve o parça görünüşe göre hiçlikten var olacak aniden ortaya çıktı. Bu şaşırtıcı yıl için elinizden gelenin en iyisini yapın!

2020 Yılı İkizler Burcunda Para

Bu yıl, uzun zamandır haber alamadığınız bir arkadaşınızdan sürpriz bir telefon ve e-mail alabilirsiniz. Bu sizi mutlu edecek çünkü arkadaşınızı merak ediyordunuz. İş konusunda bazı değişiklikler yaşamış olabilir fakat sizin için olası yeni fırsatlardan da bahsedebilir. Söylediklerini bir dinleyin, düşünün ve bir kaç yıl içerisinde karar verin.

2020 Yılı İkizler Burcunda Yaşam & Sağlık

Doğuştan bir yeteneğe sahip olmadığın ve değersiz olduğun mitini terk etmiş olman önemli. Kanıtı da bir bedene sahip olman. Başka açılardan da kendine bakıyor musun? Spor yapıyor musun? Küçük sağlık problemlerin var mı? Bütün bu sorular birbiriyle bağlantılı. Yeteneklerine de bedenine baktığın gibi bak ve gör. Resmi eğitiminiz bittikten sonra bile alanınıza dair bilgi ediniyorsunuz. Herkeste rastlanmayan bir öğrenme tutkunuz var. Ayrıca bilgi birikiminiz ve uzmanlığınız da herkesin harcı değil. Bu yıl bilgeliğinizin bir parçasını insanlarla paylaşma fırsatı bulacaksınız. Cesur olun. Toplantı ve sunumlarda fikirlerinizi dile getirin, zira olgun görüşleriniz mutlaka kabul görmeli.

Bu yıl Ay, hareketini Kova burcunda sürdürüyor. Pozitif gelişmelerin karşınıza çıkacağı bir yıldasınız. Saatler 20:26 olduğunda Ay, boşlukta kalmaya başlıyor. Venüs bu yıl Akrep burcuna giriş yapıyor. 1 Kasım’a kadar kronik bir sağlık probleminiz varsa şifa bulabilirsiniz. Duygusal hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Unutamadığınız veya hep aklınızın bir köşesinde yer etmiş biri varsa tekrardan haber alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılında Kova Burcu Özellikleri başlıklı makalemizde 2020 kova burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu