Astroloji

2020 Yılında Koç Burcu Özellikleri

2020 Yılı Koç Burcunda Aşk

2020 Yılı Koç Burcunda Aşk,bu yıl aklınız, çeşitli konularda ilhamlarla dolu olabilir. Sanatsal veya manevi çıkarlarınızı ilerletme fırsatları, belki de yeni bir kişi tarafından verilen tavsiyelerle yolunuza çıkabilir. Şans için doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz! Kendinizi özellikle romantik ve seksi hissetme ihtimaliniz de var ve romantik partnerinizle bir araya gelerek bu iyi şansınızı kutlamak isteyebilirsiniz. Keyfini çıkarın!

2020 Yılı Koç Burcunda İş & Kariyer

2020 Yılı Koç Burcunda İş, muhtemelen yapacağınız bir yolculuk için çok heyecanlısınız, düzenlemeler konusunda net olmasanız bile. Bu durumun devam etmesine izin vermeyin, aksi takdirde seyahatiniz umduğunuz gibi gitmeyebilir. Neyin ne olduğunu bilen insanlarla iletişim kurun ve onlardan mümkün olduğunca çok bilgi edinin. Bu uçağa binmeden önce, karşınıza çıkacak şeyleri bileceksiniz. Tadını çıkarın.

2020 Yılı Koç Burcunda Maddi Durum & Para

2020 Yılı Koç Burcunda Para, Rolling Stones ne güzel söylemiş: “Tatmin olamıyorum.” Son zamanlarda hissettiğiniz ruh hali tam da böyle. Aslında son aktivitelerinize bakarsanız, yalnızca aynı yerde kalabilmek adına olabildiğince hızlı koştuğunuz için Alice Harikalar Diyarı’nda gibi hissetmeniz normal. Sonraki gün size yeni, daha tatmin edici yollar açmanın yanı sıra biraz rahatlamanızı da sağlayacak.

2020 Yılı Koç Burcunda Yaşam & Sağlık

2020 Yılı Koç Burcunda Yaşam ve Sağlık, bulutların üzerinden bir süreliğine inmen gerekecek. Ayaklarının yere değdiğine emin ol ve normalde kaçındığın pratik meselelerle ilgilenmeye bak. Hislerin bu yıl çok kuvvetli olacak; ayrıca kendi doğanın her zamankinden daha agresif olduğunu göreceksin. Enerjilerin güçlü bir kombinasyonunu avantajına kullan ve insanların seni gitmek istemediğin yönlere itmesine izin verme.İstediğin ölçüde insanlar tarafından ciddiye alınmazsan moralini hemen bozma. Günün enerjisi her şeyi hafif ve moral yükseltici tutmak yönünde. Son birkaç günün karanlık yoğunluğundan çık ve mutlu ol. Anlamadığın şeyler yüzünden strese girme. Akışa uyum sağla ve gülümse. Günün neşeli ve keyifli enerjisine uyum sağladığın sürece her şey yolunda olacaktır.

Ay, bu yıl 02:25-06:42 arası boşlukta kalıyor. Saat 06:42’de Ay, Kova burcuna geçiyor. Sizler için şanslı ve enerjik bir günün başlangıcı oluyor. Bu yıl elde ettiğiniz başarılarla göz önünde olabilirsiniz. Önemli işlerinizi sabah yaptığınızda kusursuz ilerleyebilir. Öğleden sonra Ay’ın açılarının sertleşmesiyle dost çevrenizdekilere karşı gergin davranabilirsiniz. Merkür-Uranüs karşıtlığı nedeniyle bu yıl maddi durumunuzu ilgilendiren beklenmedik bir haber alabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılında Kova Burcu Özellikleri başlıklı makalemizde 2020 kova burcu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu