Astroloji

2020 Yılında Kova Burcu Özellikleri

2020 Kova Aşk Hayatı

2020 yılında kova burcunun aşk hayatı, bu yıl affetme havasında olabilirsiniz. Kova ‘in kalbi kocamandır! Geçmişte damarınıza basmış biriyle barış yapmaya karar verebilirsiniz. Bu kişiyle hiçbir zaman anlaşamadınız, ancak birbirinize saygı gösterebilirsiniz. Aranızda bir iletişim hattı oluşturmaya çalışın. Birbirinizdeki farklılıkları kabullenip benimseyin.

2020 Kova İş & Kariyer

2020 yılında kova burcu iş ve kariyer, kişiliğinizin maskülen ve feminen tarafları bu yıl çok iyi çalışıyor olmalı. Önemli olan enerjinin hareket etmesini sağlamaktır. Herhangi bir sorun üzerinde durmaya çalışmayın. Başkalarının endişelerini yatıştırmak için kelimelerinizi ve içgüdüsel besleyici yeteneklerinizi kullanın. İçinizdeki enerjiyi ve hassasiyeti dışarıya doğru yönlendirin. İçsel gücünüz en değerli kaynaklarınızdan biridir.

2020 Kova Maddi Durum & Para

2020 yılında kova burcu para durumları, para konuları kesinlikle bu yıl biraz dikkat etmeniz gerekecek. Telefon hattı sıkışık ve ATM’ler de her yerde bozuk olabileceğinden bankaya gidip doğrudan yetkililerle konuşmanız gerekebilir. Endişelenilecek bir durum yok. Yalnızca dikkat edilmesi gereken küçük sıkıntılardan biri. Dişinizi sıkın, arabaya binin ve bu işi halledin. İş hallolduğunda, harika bir tatmin olma duygusu hissedeceksiniz!

2020 Kova İyi Yaşam & Sağlık Falı

2020 yılında kova burcu sağlık durumunda bu yıl, hislerini kavrayabileceğin ve genel olarak hayatında bir denge bulabileceğin mükemmel bir gün. Sokakta yürürken, altındaki toprağı hisset. Ayağını yere iyice bas ve bu gezegenin bir parçası olduğunun farkına var. Sen Dünya’nın bir ürünüsün. Kendini Toprak Ana’dan bağımsız düşünme. Sen onun çocuğusun ve ona saygı duymalısın. İç dünyanda eski ve yeninin çatışması yaşanabilir. Daha muhafazakâr ve eski olan bakış açısı ağır basıyor olabilir. Bu durum, hayata karşı yeni ve sıra dışı olana yöneldiğin takdirde yüzüne daha da çarpacak gibi duruyor. Öyleyse eskiyi bırak yenisini benimse. Eskilerden dersler çıkararak yeni bir gelecek inşa et.

02.25-06.42 saatlerinde Ay, boşlukta kalıyor. 06.42 olduğunda ise sizlerin burcuna geçiyor. Enerjinizin artacağı bir sabahtasınız. Güzel gelişmeleri öğleden önce yaşayabilirsiniz. Sizin için önemli olan konular için sabah eyleme geçmeniz iyi olacaktır. Ay, öğleden sonra sert etkileşimler kurduğundan özellikle gergin bir ruh halinde kendinizi bulabilirsiniz. Merkür ve Uranüs arasındaki karşıtlık nedeniyle kariyer hayatınızda aniden gelişen olaylar gününüzün stresli olmasına neden olabilir.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılında Aslan Burcu Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu