Astroloji

2020 Yılında Oğlak Burcu Özellikleri

2020 Yılı Oğlak Burcunda Aşk

2020 Yılı Oğlak Burcunda Aşk, bu yıl odaklanmak ve disiplinli olmak için bazı teşviklere ihtiyacınız olacak. Muhtemelen çalışmadan daha çok eğlenme havasında olacaksınız! Coşkunuzu yükseltmek için yıl boyunca görevlerinize ve ev işlerine sık sık ara verin. Yapmanız gerekenlere eğlenceli ve spontane bir şekilde yaklaşabilirseniz, zamanın hızla geçtiğini göreceksiniz. Kendinizi motive etmenin yaratıcı yollarını bulun.

2020 Yılı Oğlak Burcunda İş & Kariyer

2020 Yılı Oğlak Burcunda İş & Kariyer, bazı yeni teknolojilerle ilgilenebilirsiniz. Belki bazı yeni bilgisayar uygulamalarıyla çalışıyorsunuz ve nasıl çalıştıklarını seviyorsunuz. Yeni bir programlama dili öğrenebilir veya grafik tasarım becerileri kapabilirsiniz. Teknolojik araçlara derinden dalmaktan korkmayın. HTML veya Java dilini nasıl yazacağınızı öğrenirken kendinizi harika hissedeceksiniz. Veya kişisel bir Web sayfası oluşturmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

2020 Yılı Oğlak Burcunda Para

2020 Yılı Oğlak Burcunda Para, bu yıl evinizi düzende tutma konusunda endişelisiniz ve bunu ilk başta düşündüğünüzden daha ürkütücü bir görev olarak görebilirsiniz. Asla dayanıksız çatı katı merdivenleri düzeltmediğinizi fark edebilir veya salon halısında kocaman bir lekeyle karşılaşabilirsiniz. Evinizde onarma ve yeniden dekorasyona dair çok fazla yapılması gereken şey var. Bu işi yapamazmış gibi hissediyorsanız, yardımcı olabilecek profesyonel kişiler de var.

2020 Yılı Oğlak Burcunda Yaşam & Sağlık

2020 Yılı Oğlak Burcunda Yaşam & Sağlık, ego ve fantezilerinin şişmesine bu yıl ne kadar izin verirsen, başkalarıyla da o derecede sürtüşme yaşarsın. İnsanlar ne kandırılabilecek; ne de kabalıkla uğraşmak isteyecektir. İçsel enerjine odaklan ve kontrolü bir başkasının almasına izin ver. Durup durmadık yerde ağlamaya başlarsan da şaşırma. Bu gözyaşlarının çıkması önemli. Gerekli bir temizlenme süreci. Yaratıcı işlerde faaliyet gösteren arkadaşlarınız ya da tanıdıklarınız bu yıl sizinle hepiniz adına bir fark yaratacak yeni bir projeye başlamak için güçlerini birleştirebilir. Yakınlardaki bir parkta bulunan bir çiçek tarhı kadar sıradan ya da yepyeni bir rock müzik grubu kurmak kadar sıra dışı bir şey olabilir. Sanatsal bir yöne eğilmeye karar verdiyseniz, bu yıl somut planlar yapmak için oldukça uygun bir yıl. Dayanma gücünüz ve kararlılığınız gibi ilhamınız, hevesiniz ve odaklanma gücünüz had safhada.

Ay,  yılın genelinde boşlukta kalıyor. Maddi konularınızla ilgili beklentileriniz varsa gecikmeler yaşayabilirsiniz. Ay, 19:05’te ise Balık burcuna giriş yapıyor. Ay’ın Venüs ile kurduğu uyumlu etkileşimler sayesinde eğitim hayatınızda güzel bir sürece giriyor olacaksınız. Mars’ın Kiron ile yaptığı karşıtlık nedeniyle yıl boyunca kariyer hayatınızda gergin olabilirsiniz. Ciddi anlamda öfkeyle kalkıp zararla oturabilirsiniz. Kendinizi frenlemeyi unutmayın.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılında Akrep Burcu Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu