Astroloji

2020 Yılında Terazi Burcu Özellikleri

2020 Yılı Terazi Burcunda Aşk

2020 Yılı Terazi Burcunda Aşk, bu yıl kişisel yaşamınızda bir iyileşme hissi duyacaksınız. Gezegensel enerjiler, iyimserlik hissini artıracak ve her şeyin mümkün olduğuna inanmanıza yardımcı olacak. Biriyle ilişkinizi bitirdiyseniz, bu yıl bu ilişkiyi toparlamanın bir yolunu bulabilirsiniz. Eğer zaten bir ilişki içerisindeyseniz, bu kişiye daha güçlü bir şekilde bağlanacaksınız. Kalbinizi açın.

2020 Yılı Terazi Burcunda İş & Kariyer

2020 Yılı Terazi Burcunda İş & Kariyer, bazen kendiniz için oldukça zorsunuz, özellikle de işler telefon görüşmeleri gibi küçük şeyleri başarmak söz konusu olduğunda. Bu yıl çok fazla enerjiniz olacak ve bu enerjiyi işleri halletmek için harcayacaksınız, bu yüzden bitmemiş işleri halledebileceksiniz. Yiyeceksiz 16 saat çalışarak kendinizin aşırı zorlamadığınız konusunda dikkat edin. Bir maraton koşabilecek gibi hissedebilirsiniz, ama yine de kendinize dikkat etmelisiniz!

2020 Yılı Terazi Burcunda Para

2020 Yılı Terazi Burcunda Para, bu yıl biraz gevezeliğiniz tutabilir. Kimse sizi yalancı çıkaramaz veya başkalarının fikrini çaldığınızı ima edemez. Gerçekten hemen öfkelenebilme potensiyeliniz var. Söyleyip de daha sonra pişman olacağınıza, düşüncelerinizi bir yıllığa yazın. Eğer bir konuşma yapma gereği duyuyorsanız, bunu herkesin içinde yapın.

2020 Yılı Terazi Burcunda Yaşam & Sağlık

2020 Yılı Terazi Burcunda Yaşam & Sağlık, düşünce biçimine disiplin hakim ve bu da hedeflerine doğru yaklaşmanı destekliyor. Her bir sorunu anında çözmeyi bekleme; fakat yakında meseleleri çabasız ve temizce çözmeye elverişli olacaksın. Bir kez bir olayın ayrıntılarına inip gerekli planı ve hazırlığı yaptın mı, sonrasında parçaları birleştirip ürünü yaratmak kolay olacak. Şu ara olaylardan biraz uzak dur; özellikle duygusal olarak bağlanma veya karışma. Yaşam felsefeniz sizin doğal halinizden ileri geliyor. Diğerlerinin bunu oluşturmak için çalışması, uzmanları dinlemesi ve pek çok farklı şeye sadakat göstermesi gerekiyor. Oysa sizin hali hazırda geçmiş tecrübelerinizin süzgecinden geçmiş bir hayat görüşünüz var. Felsefenizi biraz daha geliştirmeye çalışabilir ve bunu daha somut bir şeye dönüştürebilirseniz ilginç olur.

Bu yıl içinde Ay, boşlukta hareket ediyor. Çocuğunuzla, sevdiğinizle aranızda iletişim kopuklukları olabilir. Saat 19:05’te Ay, Balık burcuna geçiyor. Ay ve Venüs arasındaki uyumlu kontak sayesinde çalışma hayatınızda pozitif bir akşam içerisinde olacaksınız. Mars-Kiron karşıt görünümü nedeniyle yıl boyunca ikili ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Eşinizle, sevgilinizle karşılıklı söyledikleriniz kalbinizi yaralayabilir.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılında Başak Burcu Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu