ModaTrendler

2020 Yılında Tercih Edilecek Kışlık Deri Giyim Trendleri

2020 yılında tercih edilecek olan giyim tercihleri yıl gelmeden belirlenmeye başlanmıştı. Kış döneminde tercih edilecek olan bizleri hem soğuktan koruyacak hem de modayı takip etmemize yardımcı olacak deri giyim tercihleri sizlerin için sıralamaya çalışacağız. Deri pantolon, ceket, mont gibi farklı tercihler ile yapılacak olan kombinler ile girdiğiniz ortamda farkınızı hemen ortaya koyabileceksiniz. Aşırıya kaçmadan, rahat ve güzel bir görünüm için giyimde kış boyunca tercih edebileceğiniz deri kıyafetler hakkında bilgilere ulaşacaksınız.

Deri Pantolon 2020’nin En Önemli Tercihi

Hayat karşısında asi bir duruşunuz varsa ve bu duruşu kıyafet tercihlerinizle yansıtmak istiyorsanız yapmanız gereken doğru seçimleri yapmak olacaktır. 2020 kış deri giyim modelleri arasında deri pantolonlar ilk dikkat çeken seçenekler arasında yer alıyor. Birçok kreasyon içerisinde yer alan modeller ile her türlü giyime uygun tercihler yapabilmek mümkün kılınmış diyebiliriz.

2020 Deri Pantolon Trendleri
2020 Deri Pantolon Trendleri

Uzun çizmeler, topuklu ayakkabılar ve botlar ile rahatça kombin yapılabilecek modelleri bulabilirsiniz.Birçok marka deri pantolon konusunda birçok seçenek sunarken bazıları bu noktada kendilerini geride tutmayı tercih ettiklerini söylemek gerekiyor.

Vegan Deri Ceket İle Hayvanları Koruyun

Hayvan dostu bir kişiliğiniz var ancak deri giyim tarzını da tercih etmek istiyorsanız sizler için 2020 yılında üretilecek olan vegan deri ceket modellerini tercih edebilirsiniz. Geçmiş yıllardan günümüze gelen belden bağlanan ceketler, uzun ceket modelleri arasında tercih yapabilirsiniz.

2020 Vegan Deri Ceketler
2020 Vegan Deri Ceketler

Deri giyim trendleri arasında sayabileceğimiz bu deri ceketlerin genelde üretim malzemesi polyester ve poliüretan olarak dikkat çekmektedir. Hayvan dostlarına karşı bir önlem alarak da bu özel kıyafetleri tercih etmeniz yıl boyunca mümkün olacaktır. Seksi bir kıyafet üzerine giyebilir veya spor tarzınızı tamamlamak için tercih edilebilir.

Deri Ceketlerde Sivri Yakalar ve Desensiz Modeller

2020 Deri giyim trendleri arasında bu yıl deri ceketler çok dikkat çekecek diyebiliriz. Özelliklerde yakaları dikkat çekici detaylar olarak dikkat çekiyor. Farklı bir görünüme sahip olan bu modeller ile alışılmışın dışında giyim tarzı için tercih edilebilir. Deri ceketlerde görülen dik yakaların yerini bu yıl sivri yakalara bıraktığı görülüyor. Geçtiğimiz yıl tercih edilen kabarık ve kürklü yakaların bu yıl tercih edilmediği görülüyor.

2020 Deri Ceket Modelleri
2020 Deri Ceket Modelleri

Deri Ceket Modellerinde Farklı Renkler

Deri ceket denildiğinde ilk akla gelen renk genelde siyah oluyor. Ancak 2020 bu konuda farklı bir bakış acısı geliştirmenize neden olacak diyebiliriz. Yapımında kullanılan farklı malzemeler ile çok renkli deri ceketleri tercih edebilirsiniz. Gardırobunuzu renkli deri ceketler ile doldurabilirsiniz. Renkler tek olması ve üzerinde desenler olmaması nedeniyle farklı ve özel bir görünüm kazanmanızı sağlayacaktır. Canlı bir görünüm için bu renkli deri ceketleri yıl boyunca tercih edebilirsiniz.

2020 Renkli Deri Ceket Modelleri
2020 Renkli Deri Ceket Modelleri

Özel Kesim Deri Elbiseler Yılın Trendleri Arasında

2020 Kış aylarında deri giyim trendleri arasında boydan elbiseler dikkat çekecek gibi duruyor. Birçok tasarımcı deri ile yapmış oldukları kıyafetler, elbiseler ve tulumlar ile müşterilerine farklı tercihlere yönelme şansı sunuyor.Deri elbise, pantolon, tulum gibi tercihler ile bu kış aylarında kazakların, paltoların yanında farklı bir bölüm oluşturabilirsiniz. Kalıpların dışında bir kış dönemi geçirebilmek için bu tercihler sizi mutlu edecektir.

2020 Deri Elbiseler
2020 Deri Elbiseler

Siyah Deri Kombin Kıyafetler

Hayatımızı Matrix film serisi ile giren ve birçok insan tarafından uzun süre kullanılan deri elbiseler bu yılın en dikkat çekici trendleri arasında yer alıyor. Deri parlak pantolonlar, kıza bluzlar ve deri ceketler ile film setinden çıkmış bir hal alabilirsiniz. Tabi bu noktada unutulmaması gereken filmde uzun deri ceketler yer alırken 2020 yılında ki modelde ceketlerin kısa olduğunu söylememiz gerekiyor.

2020 Siyah Deri Kombinler
2020 Siyah Deri Kombinler

2020 Deri Etek Kombinleri

Deri etek tercih etmek birçok kadın tarafından büyük risk olarak görünse de kendine güvenen ve yüksek özgüvene sahip kadınlar için 2020 yılında deri etek çeşitleri çokça bulunabilecek gibi duruyor. Midi yırtmaçlı modeller, yandan ve arkadan yırtmaçlı model tercihler ile ortaya basit bir kombin çıkarma şansınız var.

2020 Deri Etek Modeli
2020 Deri Etek Modeli

İçinize giyeceğimiz bluz ve kazak ile birlikte stiletto ayakkabılar ile hiç uğraşmadan basitçe kombinler oluşturmanız mümkün olacaktır. Ayrıca bel hizasında ki deri kemerler ile ciddi bir görünüme sahip olacak ve harika fiziğinizi ortaya çıkarmayı başarabileceksiniz. Bolca renk çeşidi yerine bu yıl koyu renkler siyah, kahverengi ve koyu yeşil eteklerde tercih edilecektir.

Deri Etek Kombinleri
Deri Etek Kombinleri

2020 deri etek kombinleri arasında kısa etekler dikkat çekecek diyebiliriz. Mini etek olmak için uzun olan bu etekler balıkçı yaka kazaklar ile güzel kombinler yapma konusunda size bolca imkan verecektir. Daha iddialı bir kombin içinde omzu açık bluzlar ile kombin yapmak mümkün olacaktır.

2020 Deri Tayt Tercihleri

2020 deri tayt modelleri her yıl olduğu gibi bu yılda kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilecek gibi duruyor. En çok tercih edilme nedeni rahat bir kullanım sunması ve her türlü kıyafetin altına uygun olması olarak gösterebiliriz.

Bu yıl özel olarak deri taylar ile kısa ceketler en çok kombin yapılacak olan ikililer arasında öne çıkacak gibi duruyor. Bu anlamda bolca çeşidiniz olması için birçok marka özel kreasyonlar ile sizlerin karşısına çıkıyor. Siyah gene en çok tercih edilecek olan renk gibi dursa da bununla birlikte birçok farklı renk tayt seçeneği de bulunacaktır.

2020 Deri Tayt Modelleri
2020 Deri Tayt Modelleri

2020 Deri Aksesuar Modelleri

2020 Yılında tercih edilecek deri giyim trendlerine değindikten sonra şimdide bu yıl boyunca kullanılacak deri aksesuarlar öne çıkacaktır. Bu aksesuarlar arasında çanta ve kemerler her zaman öne çıkacak gibi duruyor. Çantalarda bu yılki modeller arasında en çok öne çıkanlar yılan derisine sahip dikdörtgen çantalar, yılan desenli omuz askılı çantalar, taba rengi çantalar ve mavi renkli deri çantalar bu yılın önemli aksesuarları arasında yer alıyor.

2020 Deri Çanta Modelleri
2020 Deri Çanta Modelleri

Yıl boyunca kullanacağınız elbiseler, ceketler ve etekler için birbirinden şık deri kemelerde aksesuarlar arasında öne çıkıyor. Özel bir detay ile kombine farklı bir hava kazandırmak için bu kemerler arasında doğru tercihi yapmaya özen göstermeniz gerekiyor.

2020 Deri Kemer
2020 Deri Kemer

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Boho Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde boho gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu