Astroloji

2020 Yılında Yengeç Burcu Özellikleri

2020 Yılı Yengeç Burcunda Aşk

2020 Yılı Yengeç Burcunda Yıllık Aşk, bu yıl maceracı bir ruh halinde olabilirsiniz. Yıllık geziye çıkmak isteyebilir ya da şehir dışına çıkıp yeni manzaralar görmenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu bir yıllık macera için yanınıza sevgilinizi alın. İlham verici bir yere gidin ve birlikte biraz romantik zaman geçirin. Her zamanki rutininizden çıkıp farklı bir şeyler yapın. Bu yıl çılgın olmanın tam vakti!

2020 Yılı Yengeç Burcunda İş & Kariyer

2020 Yılı Yengeç Burcunda İş & Kariyer, bazı meslektaşlarınızla aynı türde bir eğitime sahip olmadığınız için sık sık kendinizi utanmış hissediyorsanız, bu yıl sizi arkanızı sıvazlayan o kişiler olacak. En büyük varlığınız işleri becerebilme yeteneğiniz bunun yanı sıra her anlamda çok pratik bir anlayışınız var. “Sahada” tecrübe edinmiş olan kişilerin en fazla bir ya da iki fazlası vardır. Onların kendi alanlarında tecrübeleri var.

2020 Yılı Yengeç Burcunda Para

2020 Yılı Yengeç Burcunda Para, bu yıl dünyadaki en sıkıcı saçmalıklarla dolu bir yıl olabilir. Rutin işler, yazışmalar, fatura ödeme işleri. Hiçbirinden kaçamayacaksınız fakat bazı noktalarda kesinlikle bunun ne kadar gerekli olduğu ve ne kadar sonraya ertelenebildiği konusunda bazı kararlar verebilirsiniz. Huzursuz bir yıl geçiriyorsanız, her şeyi bir kenara bırakın ve akşamınızın tadını çıkarın.

2020 Yılı Yengeç Burcunda Yaşam & Sağlık

Dışa dönük bir moddasın. Mevcut utangaçlığının üstesinden gelmek için uygun bir yıl. Aramak istediğin birisi varsa ara gitsin. Yığılmakta olan görevlerini daha fazla erteleme. Yüzleşmeler için iyi bir yıl. Geçmişte sinirlerine dokuna işler ve ilişkilerle ilgilenmek için de güzel bir yıl. Yapılacaklar listenden maddeler eksildikçe sevineceksin! Yaratıcılığınız, bu yıl heyecan verici bir akşamın düşünceleriyle uyarılabilir. Elbette, bu dürtüyü yarın için saklayabilirsiniz, ama o zamana kadar aynı şekilde hissetmeyebilirsiniz. Zamanınızı kendi kontrolünüzde boşa harcamayın. Herhangi bir ortamda bile yaratıcı olabilirsiniz. Yaratıcılığınızı, daha iyi bir şekilde yerine getirebileceğiniz bir göreve daha hızlı ya da daha heyecan verici bir şekilde sonuç alıp memnun olmak için uygulayın. Kendinizi şaşırtın!

Ay, yıl içinde boşlukta kalıyor. Finansal işlemlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Saatler 19:05 olduğunda Ay, Balık burcuna geçiyor. Ay ve Venüs arasındaki pozitif kontak sayesinde olumlu haberler alabilirsiniz. Yüksek öğrenimde zirveye çıkabilirsiniz. Mars ve Kiron arasında oluşan karşıtlık sebebiyle bu yıl aile içerisinde sert sözler sarf edilebilir. Ummadığınız kişiler sizi duygusal olarak yaralayabilir.

 

Bir önceki yazımız olan 2020 Yılında İkizler Burcu Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu