Astroloji

2020’de Yay Burcu Özellikleri

2020 Bu yılında Yay Burcu Aşk Falı

2020 yılında yay burcunun aşk falı, Çok sevdiğiniz biri bu yıl işlerin gidişatına duyduğu memnuniyetsizliği ifade edebilir. Her ileriye bir adım attığınızda bir gerginlik ortaya çıkıyor bu da bu yıl olayların patlayıcı kalitede olmasına neden olabilir. İnsanları harekete iten bir enerji var ve sizin için bu, huzursuzluk, bir şeyleri acilen yapma ihtiyacı manasına geliyor. Ne yazık ki, ne yaparsanız yapın şayet dikkatli olmazsanız, bir zıtlıkla karşılaşmanız muhtemel.

2020 Bu yılında Yay Burcu İş & Kariyer Falı

2020 yılında yay burcunun iş ve kariyer falı, burcunuz yüzünden, kısıtlamalar altında çalışmak sizlere dünyanın en büyük şampiyonu değilsiniz hissi uyandırabilir. Yani, bu yıl sizin ve sevdikleriniz için harika bir yıl olacak, onları incelikle kabul edeceksiniz. Böyle bir yılın anlamını anlıyor musunuz? Sonra, keşfettiğiniz paradoksu nasıl tutacağınızı öğrenirseniz harika olur: en büyük istiklal disiplinden gelir. Eğer bunu yapabilirseniz, mutlu olursunuz!

İlginizi çekebilirYay Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

2020 Bu yılında Yay Burcu Maddi Durum & Para Falı

Bu yıl yoğun bir yıl olacak ancak olayların dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Gelecek planları üstünde tartışmak amacıyla finansal danışmanınızla bir toplantı ayarlamıştınız, unutmayın. Gidin ve sahip olunan bütün fırsatları yakalayın!

2020 Bu yılında Yay Burcu İyi Hayat & Sağlık Falı

2020 yılı yay burcu sağlık durumu, Bu yıl flörtöz birisi ile karşılaşabilirsin. Bir şekilde kariyerine bağlantılı ancak enteresan bir şekilde tanışabilirsiniz. Dinamik enerjileri ve etkili konuşması tıpkı bir mıknatıs gibi seni çekecek. Çok çok ortak noktanız olduğunu fark edeceksin. Heyecan verici bir etkilenme hali söz konusu. İşe biraz beğeni karıştırıp karıştırmama kararı size kalmış! Bir temas yaşanması biraz karışıklık yaratabilir. Burcunuzun insanı olarak, nasıl göründüğünüzden daha mühim çok az şey var. Sizin düşüncenize göre, iyi görünüyorsanız, iyi hissediyorsunuz demektir. Ve bu yıl da bu tür bir günler çok olacak. Bu yıl günlere biraz erken başlamak iyi bir seçim olabilir. Duş almak, tıraş olmak ve güzel bir şeyler giymek amacıyla kendinize vakit ayırın. Arada sırada insanların kendileri içinde biraz çoktan vakit ayırması gerekir. Bunu hatırlayın, kendinize hazırlanmak amacıyla vakit tanımazsanız, günleriniz ve tüm yılınız kötü geçecek.

2020 Bu yılında Yay Burcu sene yorumunda Ay, Oğlak burcunda seyrini sürdürüyor. Sabahın ilk ışıklarıyla ortaya gelen Ay-Uranüs pozitif açısı yardımıyla kazancınızda artış sağlayabileceğiniz ilerlemeler yaşayabilirsiniz. İş değiştirmek arasında kararsız kalıyorsanız yeni olan sizi parasal olarak yükseltecektir. Ay-Güneş arasında ortaya gelen gergin kontak nedeniyle bu yıl dostlarınızdan işitecekleriniz hoşunuza gitmeyebilir. Anlık verdiğiniz tepkilerle çevrenizdekilerin kalbini kırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu