Astroloji

23 – 29 Aralık Haftalık Burç Yorumları

23 – 29 Aralık haftalık burç yorumları için güneş tutulmasının yaşanacağı 2019 senesinin son haftasında, burçların genelinin olumlu etki altında kaldığını söyleyebiliriz.

Bazı burçlar haftaya güçlü ve olumlu gelişmelerle başlarken, birkaç burcun ise bu hafta içerisinde bir takım olumsuzluklar görmesi mümkündür. Bu yüzden özellikle de olumsuzluk yaşanması muhtemel olan burçların, yakın süreçteki hedeflerini tekrardan kontrol etmeleri faydalı olacaktır.

23 – 29 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu

Bu hafta içerisinde kariyerinize dair önemli bir takım kararlar almanız hatta bunun için adımlar atmanız mümkündür. Bu hafta içerisinde başlangıcını yapacağınız bu süreç, iş hayatınızda daha fazla ilgi görmenizi ve dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

Yaşayacağınız önemli gelişmeleri iyi bir şekilde değerlendirmeniz durumunda, önemli kariyer fırsatları elde edebilirsiniz. İş hayatınızdaki hedefleri mutlaka doğru bir şekilde belirleyerek, bu haftaki değişimden en iyi şekilde yararlanmaya çalışın. Maddi konularda ise sizi heyecanlandıracak gelişmelerin yaşanması mümkün olsa da, bu gelişmeler yine tamamen sizin izleyeceğiniz tutum ve değerlendirmeye bağlıdır.

Aşk hayatınızda ise mevcut durumun uzun ötesinde, olağanüstü bir şey gözükmüyor. Evli olan koç burçları, rutin evliliklerine devam ederken bekar olanlar için de herhangi bir hareketlilik bulunmamaktadır. Aile içerisindeki basit sürtüşmeleri büyütmeden içinize odaklanmanız, sizin açınızdan çok daha faydalı olacaktır.

Boğa burcu

Haftalık burç yorumları arasında boğa burcu, farklı alanlarda bir takım bitişlerinin görüldüğü bir burç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu hafta sonuna doğru yakın mesafeli yerlere küçük seyahat planlarınız olabileceği gibi, bu planlar aynı şehirde bulunan akraba ziyaretleri şeklinde de değişiklik gösterebilir.

Hayatınızda ya da çok yakınınızın hayatında hukuksal bazı olayların yaşanması ya da mevcut hukuksal bir sorunun sonlanması mümkündür. İş hayatınızda herhangi bir değişikliğin olmadığı bu hafta da, gönül ilişkilerinizde biraz daha dikkat ve gayret göstermeniz daha faydalı olacaktır.

Küçük çaplı maddi sıkıntılarınızı açmak için, size yapılan teklifleri iyi bir şekilde değerlendirmeliyiz faydalı olacaktır. Ya da maddi sıkıntılarınız için çevrenizden yardım isteyerek, bu stresli süreci biraz daha verimli bir şekilde atlatabilirsiniz.

İkizler burcu

Haftalık burç yorumları arasında finansal konuların en fazla öne çıktığı burçlardan biri, bu hafta için ikizler burcudur. Finansal sıkıntılarınız da dikkatli bir tutum içerisine girerek, bu sürece iyi bir şekilde yönetmeniz gerekecek. Aksi halde sıkıntılarınızın artması hatta önemli finansal sorunları olan ikizler burcu insanları için içinden çıkılmaz bir hal alması, mümkün olabilir.

İmkanı olanlar basit alım satım işlerine girerek, küçük çaplı da olsa gelir elde etmeyi deneyebilirler. Evli olan ikizler ilişkilerinde ve eşleriyle olan iletişimlerinde daha dikkatli olmak durumundadır. Bekar ikizler ise, gönül ilişkilerinde bazı heyecanlar yaşamaya başlayabilir. İş hayatınızda atacağınız adımların, sizin geleceğinizi şekillendirecek önemli adımlar olacağını unutmayın, hafta içerisinde büyük bir tartışma yaşamanız mümkün olan iş ortamında, biraz daha dikkatli davranmanız gerekecek.

Yengeç burcu

Jüpiter etkili oğlak burcunda güneş tutulmasının meydana gelmesi, yengeç burcu içinde etkili olacak. 2019 yılının bu son haftasında, finansal konularda rahatlık yaşamanız mümkün gibi görünüyor. Tabii yine karşınıza çıkacak fırsatların değerlendirilmesi, burada önemli rol oynamaktadır.

Bekarlar yeni bir ilişkinin adını için ilk sinyali verebilir, evli yengeç burcu insanları için, bu hafta kesinlikle tavsiyemiz gergin konuşmalardan karşılıklı atışmalardan uzak durmalıdır.

Aslan burcu

Aslan burcu haftalık burç yorumları arasında bu haftanın en olumlu burcudur diyebilirim. Gerek finansal, gerek aile hayatı ve gerekse iş ve aşk hayatı, aslan burcunun olumlu seyredeceği bir haftadayız.

Jüpiter de oğlak burcunun güneş tutulması yaşaması, bu hafta en fazla aslan burcu insanlarına etki ediyoruz. İşinden terfi etmeyi bekleyenler, bu hafta da güzel bir haber alabilirler. Eşinizden gelecek sürpriz bir gelişmeye de, yine bu hafta da hazır olmanız gerekir.

Ailenizle olan ilişkileriniz yavaş yavaş, mükemmel seviyeye gelmektedir. Fırsatların haftası olan 2019 yılının son haftasını, aslan burçlarının çok daha iyi bir şekilde değerlendirilmesi gerekir.

Başak burcu

Bu hafta yalnız başak burçları için, aşk hayatında önemli gelişmelerin olması söz konusudur. Eğer ki aşka kapılarınızı kapatmadıysanız, bu hafta içerisinde bu konuda sizden ya da karşınızdaki kişilerin önemli bir adım gelmesini bekleyebilirsiniz.

Eşleri ile basit çapta sorunlar yaşayan başak burcu insanlarının bu sorunlarını, bu hafta itibarıyla yavaş yavaş çözmeye başlayacaklarından söz etmek mümkündür. Ancak başak burcunun yılın bu son haftasında, iş ortamında küçük bir sürtüşme yaşaması muhtemel gibi gözüküyor.

Terazi burcu

Bu hafta aile ilişkileri en iyi geçecek burçlar arasında yer alan terazi burcu, aile içi sorunların daha fazla düzene bindiği burçlar arasındadır.

İş yaşantınızda fazla bir değişiklik olmayacağı görülse de, herhangi bir değişikliğin olması durumunda ise bu değişiklik sizin lehinize olacaktır. Evli terazi burçları için, huzurlu bir hafta olacağını beklemekteyiz.

Akrep burcu

Haftalık burç yorumları arasında akrep burcu için, sıra dışı değişikliklerin yaşanması söz konusudur. Basit de olsa iletişimde farklı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Ancak özellikle uzun süredir ihmal ettiğiniz sevdiklerinizle bu hafta, mutlaka iletişim kurmaya gayret ederek gönüllerini alın. İşinizde herhangi bir sorun gözükmese de, bu tamamen sizin iş hayatınızda dikkatli adımlar atmanıza bağlıdır. Kariyer planlamanız da olumsuz giden unsurların, atacağınız doğru adımlarla ortadan kalkması muhtemel gibi görünüyor.

Yay burcu

Yılın son haftasında yay burcu insanları, kazançlarının artması için önemli adımlar atabilirler. Bu hafta sonuna doğru alternatif para kazanma yollarına yönelmeniz ve başarı elde etmeniz mümkün gibi gözükmektedir.

Evli olan yay burçları, aile içi huzuru bu hafta doyasıya yaşayacaktır. İş hayatınızda atacağınız adımlar, genellikle sizin lehinize sonuçlanacak olsa da burada doğru adamları atabilmeniz ayrı bir önem taşımaktadır. Sevdiklerinizle daha fazla iletişim kurmayı ihmal etmeyerek, mutlaka onların gönlünü almasını bilmelisiniz. Aksi halde sevdiklerinizle iletişimde, büyük sorunlar yaşamanız mümkün olacaktır.

Oğlak burcu

Bu hafta oğlak burcu insanları için, adeta sonlanma haftası diyebiliriz. Bu sonlanmalar olumsuz olabileceği gibi, atılacak doğru adımlarla oldukça lehinize de olabilir.

Hukuksal sorunlar yaşayan oğlak burcu insanlarının, bu sorunlar ve bu hafta sonuna doğru olumlu ya da olumsuz bir şekilde sonuç verecektir. Yoğun iş hayatından dolayı ihmal ettiğiniz ailenize, biraz daha önem vermeniz gerekir. Bekar oğlak burcu insanları için, gönül ilişkilerinde ufaktan hareketlilikler meydana gelmesi söz konusudur.

Kova burcu

Bu hafta içerisinde özellikle kuyunuzu kazmak isteyen insanlarla, yüzleşme sürecine girebilirsiniz. Çevrenizde güvendiğiniz bazı insanların bu tarz tutumları, sizi hayrete düşürecek.

Bu insanların açığa çıkmasıyla birlikte doğal olarak, aranıza önemli bir mesafe koyacaksınız. Aile içerisinde yaşanan sorunlar nedeniyle, daha dikkatli davranmanız gerekir. Bu sorunlara karşı daha soğukkanlı ve yapıcı olmak, sorunların üstesinden gelmenizi sağlayacak. İş hayatınızda başarılı bir haftanın, sizleri beklediğini söyleyebiliriz.

Balık burcu

Haftalık burç yorumları arasında son olarak balık burcu, en olumlu burçlar arasında yer alıyor. Ancak bu haftanın sizin için ciddi anlamda olumlu geçebilmesi, yine sizin çabanıza bağlı olarak değişecektir.

Bu hafta sevdiklerinizi arayıp onlarla daha fazla iletişime geçmeyi ihmal etmeden, güzel bir hafta geçirmeniz söz konusudur. Aile içerisinde daha yapıcı tutumlar sergileyerek, daha mutlu ve huzurlu bir hafta geçirebilirsiniz. İş ortamındaki olumlu hava, bu hafta da sorunsuz bir şekilde devam edeceğe benziyor.

Akrep Burcu Kadınının Özellikleri  Başlıklı yazımızda, Akrep burcunun genel özellikleri hakkında detaylı bilgiler verdik.

 

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Kadını Kıskanç Mıdır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu