AstrolojiYaşam

26 Ocak 1 Şubat Haftalık Burç Yorumları

26 ocak 1 şubat haftalık burç yorumları bu hafta hastane ziyaretlerini ve birikmiş paralarınızı iyi şekilde değerlendirmeye odaklanıyor. Ayrıca ayın konumu yüzünden akrabalarla bir araya gelmeniz muhtemel.

Koç Burcu

Bu haftanın ilk aşamasında elinize biraz para geçecek, bazı yararlı cihazlar satın almaktan heyecan duyacaksınız. Sizin için bilgi veren etkileyici kitaplar satın almakla da ilgileneceksiniz.  Bu, hayatınızın manevi yönlerine yardımcı olacaktır. Akademik kariyerinizde, samimi öğrenci imajını oluşturmak için çaba göstereceksiniz. Kişisel yaşamınızda, önceki argümanları ele almak ve ilişkinize tatlılık katmak için yeni diyaloglar başlatacaksınız.

Bu hafta partnerinizle de bir film planlayacaksınız. Bu haftanın ortasında, profesyonel bir tura çıkabileceğiniz ve aynı zamanda bir sınava tabi tutulacağınızla ilgili gezegen belirtileri var. Haftanın son aşamasında, yüz güzelliğinizi arttırmak için birçok olumlu çaba göstereceksiniz. Kaslarınız ağrıyacak ama evliyseniz evde çok iş yaptığınız anlamına da gelebilir. Huzuru evinize taşımak için biraz dağınık olun, rahatlayın!

Boğa Burcu

Hizmet ve iş alanlarında nispeten daha iyi bir konumda olacaksınız. Profesyonel yaşamınızı geliştirmek için en iyi gayreti göstereceksiniz. Bu hafta, geçen hafta karşılaştığınız engelleri azaltmanın yeni yollarını bulacaksınız. Bir işte çalışıyorsanız, istikrarlı bir pozisyonda kalabilirsiniz.

Belirlenen çabalarla verilen görevleri tamamlayabileceksiniz. Sağlığınız açısından, haftanın ortasında çok enerjik hissedeceksiniz. Sosyal etkinliklere katılacaksanız, haftanın ortasında başarılı olacaksınız. Akrabalarınızı mutlu etmek için kardeşlerinizin taleplerini yerine getirmeyi düşüneceksiniz. Kardeşlerinize karşı cömert olacaksınız ve önceki farklılıkları unutmaya hazır olacaksınız. Ancak hayatınızı yoluna koymadan önce dinlenmelisiniz.

İkizler Burcu

Sosyal ve politik yaşamlarda hedefinize ulaşmak için çok daha fazla çaba göstereceksiniz. Çabalarınızın sonuçları hafta ortasında görünecek. Kariyerinde hızlı bir ilerleme kaydetmek için planlarınızı size yakın insanlarla tartışacaksınız. İlgili alanlarda ilerlemenin çeşitli yollarını bulacaksınız. Büyümeniz için bazı yeni yollar bulacaksınız. Eğer işin içindeyseniz, bu hafta daha yüksek bir kar elde edeceksiniz. Görevlerinizi tamamlamak bu hafta sizin için bir öncelik olacak, ekiplerinize görevleriniz için çaba göstereceksiniz. Sağlığınız çok olumlu olacaktır, bu da görevlerinizi etkili bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Bu hafta fiziksel zindelik kazanmak için çok sıkı bir diyet planı sürdüreceksiniz.

Günlük egzersizlerinize yoga eklemek isteyeceksiniz. Bilge ve bilgili biriyle arkadaş olduğunuz için şanslı olacaksınız. Kişisel ilişkilerinize çok bağlı olacaksınız. Ancak bu hafta konutunuz ve araçlarınız konusunda endişeleneceksiniz. Maddi bir sıkıntı çıkarabilirler.

Akrep Burcu

Haftanın ilk günlerinde, paranızı daha yüksek karlarla ödüllendirecek böyle bir projeye yatırım yapmayı düşüneceksiniz. Bu süre zarfında gelirinizin çok da büyük olmadığını hissedeceksiniz. Daha yüksek masraflar olacaktır. Bir rakibiniz sizi mahkemeye sürüklemeye çalışabilir. Ancak bunun için endişeleneceksiniz ve herhangi bir yasal katılım olmadan konuyu müzakere etmeye çalışacaksınız.

Babanızın veya amcanızın bazı mülklerine sahip olabilirsiniz. Genelde normal görevlerinizi yerine getirirken aktif olacaksınız. Ancak sedef hastalığı ve saçkıran enfeksiyonu gibi sağlık sorunları baş gösterebiir. Hafta ortası ve hafta sonu boyunca,  ibadet ve maneviyata çok eğilimli olacaksınız. Kişisel ilişkilerdeki farklılıkları gidermek için partnerinizi güzel bir yere götürebilirsiniz. Eşiniz olumlu çabalarınızdan memnun olacaktır. Bu hafta da bir sürüş sınavına girebilirsiniz. Gelecek sizin lehinize olacak önümüzdeki beş yıl işler sizin için iyi gidecek merak etmeyin.

Aslan Burcu

Haftanın başından itibaren, iş sektöründe sizi mutlu edecek birçok olumlu fırsat olacak. Ayrıca, ortaklık içeren bir işletme planlayabilirsiniz. Hafta sonunda planlarınızın başarılı olduğuna şahit olacaksınız. İş sektöründe, haftanın başından itibaren, görevlerinizi hızlı bir şekilde bitirmeye istekli olacaksınız. Çünkü işverenleriniz hızlı çabalarınız için sizi gezi ile ödüllendirir. Ancak, gelirinizin bir kısmının gereksiz harcamalarda kaybolması ihtimali vardır.

Sağlığınızla ilgili olarak, cilt bozuklukları, sedef hastalığı ve idrar yolu enfeksiyonlarından muzdarip olabilirsiniz. Tanınmış bir hastaneyi ziyaret etmeniz gerekebilir. Verilen ilaçla mükemmel sonuçlar elde edersiniz. Kişisel ilişkilerde, kendine saygı meselesi olarak küçük konular hakkında tartışacaksınız.

Başak Burcu

Bu hafta gelirinizi artırmak için çok çaba harcayacaksınız ancak önemli sonuçlar olmayacak. Anne akrabalarınız için biraz endişeleneceksiniz. Sizi bazı istenmeyen görevlerle meşgul edebilirler. Bu hafta boyunca, bazı rakipleriniz olumlu performanslarınızdan dolayı sizi kıskanacak. Sağlığınız konusunda biraz üzgün olabilirsiniz. Hafta ortasında, iş girişimlerinizle çok meşgul olacaksınız. Meslektaşlarınızı cesaretlendirecek ve tebrik edecek ve bir sonraki hedefe ulaşmak için onları motive edeceksiniz. Bu hafta çocuklarınızla yeni bir yeri ziyaret etmeye hazırlanacaksınız.

Terazi Burcu

Haftanın başından itibaren zayıf bölgelerinizi güçlendirmeye kararlı olacaksınız.  Zekanız kesinlikle birçok kişi tarafından takdir edilecektir, çünkü güveniniz daha da artacaktır. Kişisel ilişkinizde çok cömert olacaksınız, bu da partnerinizi çok daha mutlu edecektir. İş açısından yoğun bir hafta olabilir. Paranızı doğru bir projeye yatırmayı ciddi şekilde düşüneceksiniz. Sağlığınızla ilgili olarak, birkaç gün boyunca ilaç almanız gerekebilir.

Akrep Burcu

İşletmenizi doğru yolda geri getirmek için birçok olumlu çaba harcayacaksınız. Ama yakında, önceki çabalarınızın olumlu sonucuna tanık olmaya başlayacaksınız. Sağlığınız öncekinden daha iyi olacak. Yüksek tansiyon ve astım için uzun süreli bir tedaviye ihtiyacınız olabilir. Hizmet sektöründe iseniz, işinizi daha da iyi hale getirmeye meyilli olacaksınız. Büyükleriniz tarafından takdir edileceksiniz. Bu hafta boyunca arazi satın almayı düşünebilirsiniz, ancak buna karşı yeterli paranız olmayacaktır. Çeşitli kaynaklardan para toplamak için en iyi çabayı göstereceksiniz. Eğer bir öğrenciyseniz, bu hafta akademik yönlerinizi geliştirmekle ilgileneceksiniz.

Yay Burcu

Bu hafta fiziksel zindeliğinizi artırmaya çalışacaksınız. Savunma ve güvenlik sektörlerine girmek için düzenli olarak koşu, atlama, halter ve diğer birçok görevi yerine getireceksiniz. Görevlerinizi yerine getirme konusunda kendinizi rahat hissedeceksiniz. Kardeşlerinize sevgi ve saygıyı korumaya motive olacaksınız. Siz de kendi seviyenizde biraz cömertlik göstereceksiniz. Hizmet sektöründe iseniz, görevlerinizi hızlı bir şekilde yerine getirmeniz için haftanın başından itibaren bir baskınız olacaktır. Haftanın ortasında olumlu sonuçlara tanık olacaksınız. Gelir seviyeleriniz de iyi bir şekilde artacaktır.

Oğlak Burcu

Bu hafta, dış güzelliğinizi geliştirme arzusu yaşayacaksınız. Ayrıca başarıyı tadamayacağınıza dair göstergeler var. Yeni iş girişimlerini hayat ortağınızla tartışarak bugün çok heyecanlanacaksınız. Bu hafta boyunca aktif olarak bazı ev eşyalarını satın alacaksınız. Hafta ortası, satın almak istediğiniz bir arazinin ayrıntıları hakkında aktif olarak bilgi alacaksınız.  Gelir ve giderlerin oranı benzer görünecektir. Gelir seviyenizin giderlerle karşılaştırıldığında işaretin altında olmadığını hissedeceksiniz. Haftanın son aşamasında, işinizde bazı zorluklara tanık olabilirsiniz.

Kova Burcu

Bazı önemli görevleri tamamlamak için seyahat etmekle meşgul olacaksınız. Sözleşmeleri sonuçlandırmak için ilgili kuruluşlarla bazı önemli tartışmalarınız olacaktır. Hafta sonu boyunca, önceki düşüncelerinizi hayata geçirmek için çaba göstereceksiniz. Bu hafta bazı küçük fiziksel rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Hekimin tavsiyesinden sonra bazı ilaçları almaya başlayacaksınız. Haftanın ortası sizin için olumlu olacak. Ancak aynı zamanda, iş ve iş sektörlerindeki artan baskı sizi biraz endişelendirecektir. Haftanın bir sonraki aşaması sizin için uygun olacaktır. Hayat arkadaşınızla biraz daha zaman geçirmeyi düşünmeye başlayacaksınız. Hafta sonu boyunca hayat arkadaşınızla seyahat edebilirsiniz. Giderleriniz biraz artabilir. Gelirinizi kademeli ve olumlu bir şekilde arttırabileceksiniz.

Balık Burcu

Bu hafta aceleyle bir akrabanızı ziyaret etmeniz gerekebilir. Şimdiye kadar elde ettiğiniz tasarrufları bir şeye yatırmaya başlayacaksınız. Güçlü ve olumlu bir girişime yatırım yapmak istersiniz. Sağlıkla ilgili küçük sorunlar olabilir. Gözlerinde kaşıntı ve yanma hissi olabilir. Eşiniz kişisel ilişkilerde somurtuyor olabilir. Eşiniz çok konuşma alışkanlığınızdan rahatsız oluyor.

Giderek artan harcamalar konusunda biraz endişeleneceksiniz. Haftanın ikinci aşamasında, finansal konularda biraz rahatlama yaşayacaksınız. Ancak yine de önceki kar seviyelerine ulaşmak için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Sağlığınızda da inişler ve çıkışlar olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu