Genel

Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Akrep burcu, Zodyak haritasında sekizinci işareti oluştururken sekizinci ev içinde yenilenmeyi, cinselliği ve ölümü hatırlatmaktadır. Dişi akrepler tam olarak yeraltının kraliçesi olarak adlandırılırlar.

Akrep Burcu Kadını; Gökçe Bahadır

Zodyak haritasında hassaslığı gösteren Akrep, aşırı uçları işaret etmektedir. Akrep kadınlarını ciddiye almak gerekir. Peki Akrep burcu kadını nelerden hoşlanır, akrep kadınını memnun etmek kolay mıdır?

Akrep Burcu Kadını; Özlem Tekin

Akrep Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu kadını, güç ve amaca odaklanmaktadır. Çalışmayı seven Akrep kadınları, duygularını herkese açmadığı gibi, içindekileri herkesle de paylaşmaz. Özellikle sır saklama yetenekleri, Akrep burcu kadınlarını, diğerlerinden ayırmaktadır.

Akrep Burcu Kadını; Julia Robert

Hafife alınmayı ya da incitilmeyi unutmayan Akrep kadınları, kendilerini inciten kişiyi ömür boyu kara listeye alabilirler. Akrep kadınları parayı önemser ancak ihtiyacından fazlasını istemez.

Akrep Burcu Kadını; Emma Stone

Akrep Kadını Erkeklerde Neyi Sever?

Akrep kadını, herkesin dikkatini kolaylıkla çekebilen bir yapıya sahiptir. Bir erkeğin akrep kadınıyla yapacağı bir ilişkide sunması gerekenler, aslında oldukça basittir. Akrep kadını; güvenilir, sadık olmayı bilir ve heyecan vericidir. Bu yüzden bir erkeğin bir kadında isteyebileceği birçok özelliği de taşır. Buna karşılık karşısındaki insandan çok fazla şey istemez.

Akrep Burcu Kadını; Anna Hathaway
  • Başarılı olmak
  • Duyarlı biri gibi yaşamak
  • Özverili olmak

Akrep kadınları için başarı olmazsa olmazlardandır. Akrep burcu kadını nelerden hoşlanır konusunda erkeklerin atacağı adımların başında özverili ve duyarlı olmak gelmektedir. Başarılı, zeki, güçlü bir erkek, Akrep kadınlarının her zaman ilgi odağında olmaktadır. Akrep kadınları, hassasiyetlerini anlayabilecek erkekleri daha çok tercih etmektedir.

Akrep Burcu Kadını; Marisol Nichols

Akrep Burcu Kadını Erkeklerde Nelerden Hoşlanmaz?

Bir erkek, Akrep burcu kadınıyla beraberse, neyi sevip neyi sevmediğini bilmelidir. Akrep kadınlarının kalbine giden en önemli yollardan birisi budur. Akrep burcu kadını, güvenilir, heyecanlı ve sadakati sever. Bu yüzden karşısındaki kişide de bu özellikleri arar.

Akrep Burcu Kadını; Katy Peryy

Akrep burcu kadınlarıyla flört edilmez. Flört etmeyi kendine bir hakaret sayan Akrep burcu kadınları, aynı zamanda çelişkili davranış gösteren erkekleri de pek ciddiye almaz. Akrep burcu kadını, duygusaldır ancak çok fazla duygusallık onların geri adım atmasına neden olur. Duygulara hitap edecek bir demet çiçek, yanağına konduracağınız bir öpücük, Akrep burcu kadını için, şehvetli bir cinsellikten çok daha önemlidir.

Akrep Burcu Kadını; Rock Hudson

Akrep burcu kadını nelerden hoşlanır sorusunu soran erkeklerin yapması gereken tek şey, duygusallığı ölçüsünde kullanmalı, her zaman kendi gibi olmalıdır. Akrep kadını, duygusallığı ön plana çıkarmasa bile, şehvetli zamanlarda odayı ateşe vermesini de bilir.

Bir önceki yazımız olan Şarap Lekesi Nasıl Çıkar? başlıklı makalemizde leke çıkarma, şarap lekesi ve şarap lekesi nasıl çıkarılır hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu