Astroloji

Akrep Burcu Kadınının Özellikleri

Akrep Burcu Kadınının Özellikleri

Klasik akrep burcu özellikleri ile donatılmış akrep burcu kadınının özellikleri, diğer burçların kadınlarından kesin bir çizgiyle ayrılmaktadır. Hayatla olan mücadelesinin yanında ayakları üzerinde durabilen bir yapıya sahip olması, akrep burcu kadını özellikleri arasında en fazla öne çıkan bir özelliktir. Yazımızın devamında, akrep burcu kadınının özellikleri detaylı bir şekilde verilmiştir.

Akrep Burcu Kadınının Özellikleri

Her zaman dimdik ayakta kalan ve kendine yeten yapıları, adeta bir erkekte görülebilecek kadar güçlüdür. Akrep kadını özellikleri arasında en belirgini olan bu özellik, neredeyse tüm akrep kadınlarında rahatlıkla görülebilmektedir.

Genellikle uç noktaların kadını olan akrep kadınları, aynı zamanda aşırı tavırları ile her ortamda kısa sürede kendilerini rahatlıkla belli ederler. Hayatta her zaman net olmayı tercih ettikleri için, onların ortası yoktur. Hayatın şartları dikkate alındığında bu aşırı netlik onlar için aslında bir avantaj değil, tam tersine önemli bir dezavantaj olabilmektedir.

Kendilerine müthiş derecede özgüven duygusu beslemeleri, akrep kadınının özellikleri arasında fazlasıyla öne çıkmaktadır. Yaşamları her zaman, tutkuludur. Özgüvenden kaynaklı bu güç, bazen başlarına olumsuz şeyler açabilmektedir.

Akrep Kadınının Fiziki Özellikleri

Akrep kadınlarının büyük bir kısmı, orta boylu ya da uzun boyludur. Biraz kalın bir vücuda sahip olmalarına rağmen, vücutlarının genellikle şekilli olduğunu söylemek mümkündür. Yüz hatları genel olarak yuvarlak ve kıvırcık saçlı olmaları da, akrep kadınlarının fiziksel özellikleri arasında fazlasıyla öne çıkarlar. Gözlerindeki çekicilik, her ortamda hissedilir derece de güzeldir.

Akrep Kadınının Aşk Hayatı

Gizemli ve ihtiraslı bir dünyaya sahip olmaları, akrep burcu kadınlarının özellikleri arasında belirgin bir şekilde ortaya çıkar. Kendileri güçlü bir yapıya sahip oldukları için, güçlü erkeklerden hoşlanırlar. Zayıf ve duygularının esiri olmuş erkekler, akrep kadınının yanında yer vermeyeceği erkek tipidir.

Erkek onlar için, her anlamda güçlü olmalıdır. En azından ne kadar zorlukla karşılaşırsa karşılaşsın yılmamalı, hayatla bıkmadan usanmadan mücadele eder bir yapıda olmalıdır. Akrep kadınlarının cinsel hayattaki tutumları ise, biraz daha özgürlükçüdür. Bu özgürlük çok eşlilik şeklinde değil, aksine sadakat içerisinde olmalıdır. Cinsel yaşantılarını aşık oldukları kişiyle korkusuzca yaşamaları, akrep kadınının öne çıkan özellikleri arasında yer almaktadır.

İstediklerinde kendilerine ayrı bir gizem katarak, çok rahat bir şekilde karşılarındaki erkeği etkileyebilirler. Aşka olan inanç ve bağlılıkları, oldukça fazladır. Aşk karşısında hemen teslim olmamalarına rağmen, güçlü bir erkeğe aşık olmaları halinde yelkenleri hemen suya indirebilirler.

Akrep Burcu Kadınının İş Hayatı

Çalışma hayatındaki enerjik yapılarından, onları kısa süre içerisinde tanımak mümkündür. Enerjileri, adeta gözlerinden okunur. İş ortamındaki sessizlikleri huzurun habercisi olsa da, bazen bu sessizlik fazlasıyla ürkütücü bir durum olabilir. Yöneticilik kabiliyetleri gelişmiş olan akrep kadınları, yönetici olmadan da iş ortamında diğer insanları yönlendirme çabasına girebilirler. Bu onların, iş ortamındaki en olumsuz yanlarıdır.

Çalışma ortamında sürekli başarısız oldukları az rastlanır bir durum olsa da, böyle bir durumla sıklıkla karşılaşmaya başladıklarında, öfke nöbetleri geçirdiklerine şahit olmak mümkündür. Ekip çalışmasındaki müthiş uyumları da, akrep kadınının özellikleri arasında yer almaktadır.

Akrep Kadınının Hoşlandığı Şeyler

Gizemli bir yapıya sahip olmaları nedeniyle, gizemli sayılabilecek her türlü hediye akrep kadınına alınabilecek hediyeler arasında yer almaktadır. Onlara alınabilecek hediyeler arasındaki el işçiliği hediyeler, fazlasıyla mutlu olmalarını sağlayabilir.

Tüm kadınlar gibi kaliteli çanta ve aksesuarların yanı sıra, cilt bakım ürünleri de ilgilerini çekecektir. Etkinlik olarak da konser ve sinema biletleri, akrep kadınına alabileceğiniz hediyelerden bazılarıdır.

Bir önceki yazımız olan 25 Kasım – 01 Aralık Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizde Akrep burcu, haftalık burç yorumları ve koç burcu haftalık yorumları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu