Astroloji

Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Bir insanın kendini sevmesi için fiziki özelliklerini de bilmesi gerekir. Astroloji anlamında her bir burcun kendine özgü iyi ve kötü özellikleri bulunmaktadır. Zodyak işaretleri sayesinde, bir Aslan burcu kadını fiziksel özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Genel olarak Aslan burcu insanları, ilgi odağı olmayı sevmeleri gelir. Aslan burcu kadınının muhteşem gözleri, karşısındaki insanı doğal olarak etkilemeyi başarmaktadır.

Her ne kadar yüzeysel bir burç olduğu söylense de Zodyak haritasının en güçlü burçlarından biri Aslan burcudur. Aslan burcu; manevi anlamda değil fiziki anlamda da oldukça güçlü bir burcu temsil etmektedir.

Aslan Burcu Kadını; Jennifer Lopez

Aslan Burcunun Fiziksel Görünümü

Ormanların kralı ve kraliçesi olarak adlandırılan Aslan burcu, etrafına sunduğu muhteşem havasıyla, dişiliğini gösteren bir burçtur. Etrafına sunduğu muhteşem hava, insanların kendisine âşık olduğu hissini ortaya çıkarmanın en basit yoludur.

Aslan Burcu Kadını; Audrey Tautou
  • Aslan burcu kadını saçları kalın ve güzeldir.
  • Genellikle badem şekline benzeyen gözler, koyu renklidir.
  • Mutluluğunu kahkahalarıyla, öfkesini kükremeyle gösterir.
  • Geniş bir alın ve büyük burun olabilirler.
  • Vücut hareketleri ince ve zarif, yüz büyük ve sesleri güçlüdür.
  • Uzun bacaklara sahiptirler.

Aslan burcu kadını fiziksel özellikleri arasında geniş omuzlara ve kaslara sahip olma eğilimi bulunmaktadır. Dik duruşlarının yanında oldukça zarif hareketleri de etraftakilere gösterirler.

Aslan Burcu Kadını; Kate Beckinsale

Güçlü Duruşu ile Aslan Kadını

Aslan burcu kadınlarının en önemli fiziki özellikleri duruşları, yeleyi andıran muhteşem saçları, uzun boyunlarıdır. Bu görünümleriyle oldukça görkemli görünen Aslan burcu kadını fiziksel özellikleri arasında bulunmasa da kendinden emin tavırları da Aslan burcunu diğerlerinden ayırmaktadır.

Aslan Burcu Kadını; Sandra Bullock

Aslan burcu kadını, pratiktir. Genel görünümleri itibariyle asil, gururlu ve uyumlu tavırlarıyla, kendilerini sevdirirler. Görünümleri oldukça gösterişlidir. Renk skalasında en çok sarı ve turuncu renkleri severler.

Gelişmiş Vücut Özellikleriyle Aslan Kadını

Aslan burcu kadını fiziksel özellikleri arasında kas sisteminin zarif ve bir o kadar güçlü olması gelmektedir. Aslan burcu kadınları, görünüşlerinden dolayı oldukça gururludur.

Aslan Burcu Kadını; Jennifer Lawrence

Görünüşleri konusunda titiz davranan Aslan burcu kadınları, başkalarının dikkatini çekmek için oldukça dikkatli davranırlar. Genellikle dikkatsiz oldukları söylense de konu görünüşleri olduğunda oldukça dikkatlidirler.

Bir önceki yazımız olan 19-25 Ocak Haftalık Burç Yorumları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu