AstrolojiYaşam

Aslan Burcu Kadını Kıskanç Mıdır?

Aslan burcu kadını lider ruhludur. Kendisine belirlediği hedef için çalışır ve iş hayatında da hırslı olması ile bilinir. Üst mevkilere tırmanmak için yapamayacağı şey yoktur. Lüks hayata tutku besler. Ancak anlık yaşadığı için kenarda bir birikmişi olmaz.

Peki bu özelliklerinin dışında aslan burcu kadını kıskanç mıdır? Her ne kadar kendine olan güveni yüksek olsa da aslan burcu kadını kesinlikle kıskançtır. Fakat bu burç kadınları kıskanılmaktan hoşlanmaz. Zıt kutuplar bu burçta birbirini çekmiyor. Aslan kadını burcu yine aslan burcuna sahip olan bir erkekle çok iyi anlaşır.

Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasında dünyaya gelen kişiler aslan burucudur. Aslan burcu kadınları fiziksel özellikleri ile dikkat çeker. Saçları genellikle gürdür. Açık bir tene sahip olurlar. Yuvarlak yüz hatları ise dikkat çeken bir diğer özellikleridir. Aslan burcu kadınları orta boylu olur. Giyim konusunda zevk sahibidirler. Modayı yakından takip eden aslan burcu kadınları karar verme konusunda sorun yaşar.

Aslan Burcu Kadının Karakteri

Aslan burcu kadınları tutkularıyla tanınır. Kendine olan güvenleri yüksek olup ego sahibidirler. Esprili tavırlarıyla dikkat çekmeyi başarsalar da kibirli olmaları bazı insanlara itici gelebilir.

Aslan burcu kadınının gururu her şeyden önce gelir. İnsanlar kolaylıkla yaklaşamaz. Kişilikleri güçlüdür. Kendi ayakları üzerinde durmak isterler. Dürüstlük aslan burcu kadını için son derece önemlidir.

Aslan Burcu Kadını Neleri Kıskanır?

Eğer bir aslan burcu kadını ile beraberseniz kıskanılmaya alışmanızda yarar var. Erkek arkadaşlarınızla dışarı çıkmanız bile aslan burcu kadını için sorun teşkil edebilir. İkinci plana atılmak aslan burcu kadınlarına göre değil. Aslan burcu kadını kıskanç mıdır; en kıskanç burç diyebiliriz. Bu burçta olan kadınlar hemcinslerinde gördükleri eşyaları, kıyafetleri de kıskanır.

Meslek hayatında da çalışma arkadaşlarını kıskanırlar. Her zaman birinci olmak isterler. Fakat aşk hayatlarında kıskanılmaktan hoşlanmazlar. Kısıtlanmak onlara göre değil. Özgürlükten yana olan tavırlarını erkek arkadaşlarına her zaman hissettirirler.

Bir önceki yazımız olan Yay Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu