Saç Renkleri

Bal Köpüğü Saç Modelleri 2019 – 2020

Yıllardır kadınlar tarafından en çok tercih edilen saç renginden biri de bal köpüğü saç renkleridir. Genellikle açık renk tene sahip kadınlar tarafından daha çok ilgi görmesiyle beraber birçok kadın için en ideal saç renkleri arasında yer almaktadır. Açık tene sahip kadınların yanı sıra esmer kadınlar da açık bir saç rengi elde etmek istediklerinde genellikle bal köpüğü saç rengini tercih etmektedir. Kısacası hem esmer tenlilere hem de açık tenli kadınlara da yakışmasından dolayı günümüzde popülerliğini korumaktadır.

Bal Köpüğü Saç Rengi İle Tercih Edilen Saç Modelleri

Son zamanlarda ombre birçok kadın tarafından oldukça ilgi görmektedir. Ombre ile beraber saçların daha canlı ve ışıltılı gözükmesinden dolayı her kadın kendisini özel hissetmektedir. Eğer saçınızın rengi bal köpüğü ise saçlarınızın etrafa saçtığı ışıltıyla beraber kendinizi daha da özel hissedeceksiniz. Çünkü Ombre, saç renkleri arasında en çok bal köpüğü saç rengine yakışmaktadır.

bal köpüğü saç modelleri
bal köpüğü saç modelleri

Bal köpüğü saç renginin arasına ombre attırdığınızda saçlarınıza ışıltı katarak daha canlı görünmesini sağlayacaksınız. Ayrıca, Bal köpüğü saç rengi hem düz saçta hem de dalgalı veya kıvırcık saçlara uygun bir renk olmasından dolayı saçlarınızı ekstra herhangi bir modele sokmanıza gerek kalmayacaktır. Yani, Bal köpüğü saç renginin rahat kullanımı ile kolay bir görünüm elde edebilirsiniz.

bal köpüğü saç renkleri
bal köpüğü saç renkleri

Bal köpüğü Saç Rengine Uygun Makyaj

Bal köpüğü saç rengi ile beraber çekici bir makyaj yaparak bir film yıldızı gibi parlayabilirsiniz. Öncelikle rujunuz mutlaka kırmızı veya pembe rengin açık tonları olmalıdır. Bu tonlara yakın bir ruj seçtikten sonra göz makyajına geçebilirsiniz. İlk olarak gözünüzü eyeliner veya göz kalemi ile belirginleştirdikten sonra koyu tonları seçerek göz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

bal köpüğü saç rengi için makyaj
bal köpüğü saç rengi için makyaj

Böylece saçlarınızın ışıltısı ile pürüzsüz yapılan makyajınız birleştiği zaman herkesi görünümünüzle etki altında bırakabilirsiniz. Kısacası bal köpüğü saç rengi yıllardır pek çok kadın tarafından mevsim fark etmeksizin tercih edilmektedir. Tatlı bir renk tonu ile her tene, her göz rengine ve her tene uygun olmasından dolayı kadınların güzelliğinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

bal köpüğü saç rengi
bal köpüğü saç rengi

Bir önceki yazımız olan Son moda saç renkleri 2019 2020: Bu yıl bu tonları kullanıyor başlıklı makalemizde 2019 saç renkleri, 2020 saç renkleri ve bayan hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu