GüzellikSaç Renkleri

Bal Köpüğü Saç Renkleri Ve Modelleri

2020 senesinde de en doğal bulunan ve kadınların sıklıkla tercih ettiği saç renklerinden biri bal köpüğü. Sarı ve kumral renginin birleşimidir. Bal köpüğü saç rengi sıcak ve soğuk cilt alt tonuna sahip olan kişilerde harika duruyor. Saçında değişiklik arayanlar, yeni bir stile sahip olmak isteyenler, maceraya atılmak yerine bal köpüğü saç renklerini deneyebilir.  İşte sizler için araştırdığımız bal köpüğü saç renkleri ve modelleri!

2020 Bal Köpüğü Saç Renkleri

Bal Köpüğü Saç Rengi Kimlere Yakışır?

Buğday tene sahip olanlar, hafif esmer kadınlar… bal köpüğü sizler için bulunmuş diyebiliriz. Yüzü olduğundan daha canlı gösteren bal köpüğü saç rengi saçlarınızı da olduğundan daha havalı gösterecek.

Beyaz, soluk ten rengine sahip olan kişilerde rahatlıkla bal köpüğü saç rengini deneyebilir. Ancak bu ten rengine sahip olanlar saçlarında bal köpüğü uygulamasının yanı sıra ışıltılı kumralları da eklemeli.

Bal Köpüğü Saç Renkleri ve Modelleri 2020

Açık Kumral ve Sarı Saçlarda Bal Köpüğü

Açık kumral ve sarı saça sahip olanlarda bal köpüğü rengini elde etmek oldukça kolay. Çünkü bal köpüğü tam olarak bu iki rengin somutlaştırılmış hali diyebiliriz. Bal köpüğü rengini elde etmek için açık kumralın 9.0 olanını ve sarının da aynı şekilde en açık halini satın almalısınız. Karışımdan muhteşem bir bal köpüğü rengi çıkacak. Ancak yine de uzman bir kuaför tarafından yapılmasında yarar var.

2020 Bal köpüğü Saç Modelleri

Kızıl ve Koyu Saçlarda Bal Köpüğü

Koyu renk saça sahip olanlar bal köpüğü rengini evde denememeli. Çünkü koyu renk saçlarda bu rengin elde edilebilmesi için öncelikle saça açma işlemi uygulanır. Açma işleminin ardından ise bal köpüğü rengi elde edilir. Kızıl renk saça sahip olanlar için kuaförler öncelikle saçı bu renkten siler. Kızıl renk yok edildikten sonra bal köpüğü saç rengi elde edilir.

Kızıl renk saçın başka bir renge dönüştürülmesi oldukça zordur. Saçlarınız yıpranabilir. Bu nedenle dikkatli olmanızda yarar var.

En Trend Bal Köpüğü Saç Renkleri

Bal Köpüğü Saç Rengi ve Modelleri

Jeniffer Lopez, Natalia Portman olmak üzere birçok ünlü bal köpüğünün muhteşem renklerini saçlarında tercih ediyor. Son derece estetik olan bu saç rengi hem hafif bir makyajla şahane görünmenizi desteklerken sıcak yaz günlerinde sarı ışıltılarla oldukça havalı duruyor. Bal köpüğü saç renkleri ve modelleri;

2020 En Tarz Bal Köpüğü Saç Modelleri

Asimetrik Kesim ve Bal Köpüğü Saç Rengi

Hafif katlı kesim olarak da bilinen en moda saç kesimlerinden biridir. Modern bir görünüme sahip olmanızı destekleyen bu kesim baş köpüğü saç rengiyle birleştiğinde muhteşem duruyor. Uzun yüz hattına sahip olanlar ya da daha yuvarlak yüz hattı olanlar tarafından da rahatlıkla tercih edilebilir.

En Güzel Bal Köpüğü Saç Modelleri

Perde Perçem Model ve Bal Köpüğü

2020 senesinde perçem ve kahkül modele dönüş başladı. Bebe perçem modelinin yanı sıra perde perçem stili yüzünüzü olduğundan daha küçük gösterecek. Üstelik bal köpüğü ile birleştiğinde trend, sade bir stile sahip olmanızı sağlayacak. Uzun saçlara hareket kazandıran ve daha canlı görünmesini sağlayan modeller arasında.

2020 En Güzel Bal Köpüğü Saç Renkleri

Hacimli Bob Model ve Bal Köpüğü

Tam çene hizasında biten bu saç modeli ultra havalı görünüm kazanmanızı sağlayacak. Doğru kat uygulamasının yapılması ve saç ayrımı bu kesimde önem kazanan hususlar arasında. Hacimli bob saç modelinin en çok kullanıldığı saç rengi ise bal köpüğü.

Bal Köpüğü Saç Rengi Bakımı

Bal Köpüğü Saç Rengi Bakımı

Bal köpüğü saç rengi birkaç rengin birleşiminden oluşur. Dolayısıyla saçınız aksa dahi rahatlıkla bu saç rengini kullanabilirsiniz. Bakımı oldukça kolaydır. Ekstra bir boyamaya gerek kalmaz. Günlük saç bakım kremlerine devam edip saçlarınızı ısıtıcı ürünlerden uzak tutmanız kafidir.

Bir önceki yazımız olan 2020 Bayan Dövme Modelleri Trendleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu