Astroloji

Balık Burcu Kadını Sadık mıdır?

Balık burcu kadını, dişiliğini ön plana çıkarır. Balık burcu kadınları, hemen her erkek tarafından, ilk bakışta âşık olunabilecek bir kadın olarak görülür. Savunmasız görüntüsü altında yaşadığı modernliği ve özgürlüğü sevmesi dolayısıyla birçok erkek, balık burcu kadınını sarıp sarmalamak ister.

Balık Burcu Kadını; Beren Saat

Balık burcundaki kadınlar, erkeğinin arkasında duran ve her anlamda onları destekleyen bir görüntü çizer. Erkeğine asla hükmetmeyi aklından geçirmeyen balık burcu kadını, erkeğinin cesur jestlerinden etkilenir ve kapıyı her zaman aralık da olsa açık tutar.

Balık Burcu Kadını; Burçin Terzioğlu

Balık Burcu Kadını Sadakati Sever mi?

Oldukça utangaç, duygusal ve savunmasız bir kişilik ortaya koyan balık burcu kadını sadık mıdır, ne zaman aldatma yolunu tercih eder gibi sorular, kafaları doldurmaktadır.

Zodyak haritasının en hassas burçlarından biri balık burcudur. İç çatışmaları, balık burcunun en zor özelliklerinden biridir. İlişkide beklentilerinin karşılanmaması, balık burcu kadınını hayal kırıklığına uğratabilir.

Balık burcu kadınları, fazla isteği olmayan bir burç özelliğine sahiptir. Tembel oldukları aşikâr olan balık burcu kadınları, bir işi yaparken oldukça güç sarf ederler. Eğer sarsılacakları bir etki ile karşılaştıklarında artık sizin hayatınızdan çıkmaya başlarlar.

Balık Burcu Kadını; Burcu Kara

Balık Burcu Kadını Aldatılırsa Ne Yapar?

Balık burcu kadını sadık mıdır sorusunu soran kişilerin, bir balığın ikna ederse karşısındaki kandırabileceğini bilmesi gerekir. Duygularını paylaşmaktan çekinmeyen balık kadını, neden mutlu değilse bunu direkt olarak açıklamayı tercih eder.

Balık burcu kadınları, saf ve güvenilir olarak bilinir. Ancak çok saf olmaları, her şeyi kabul edecekleri anlamına da gelmemelidir. Balık burcu kadınları aldatıldıklarında, en üst düzeyde intikam almak için geri dönerler.

Balık Burcu Kadını; Emily Blunt

Balık Burcu Kadını İlişkide Ne İster?

Balık burcu kadınları, oldukça kırılgan ve içine kapanık bir karakter çizer. İnsanların tepkisindeki belirsizliği fark ettiği anda rahatsız olur. Karşısındaki insanın öfke ve üzüntüsünden kendisini koruyamayacağını hissettiğinde, dürüstlüğü elden bırakmayı tercih eder.

  • Balık burcu kadını iyi bir dosttur.
  • Empati kurmayı ve duygusal zekalarını kullanmayı severler.
  • Müzik vazgeçilmezleri arasındadır.
  • Rekabet duyguları yoktur.
Balık Burcu Kadını; Eva Longoria

Balık burcu kadını sadık mıdır sorusu, bir balık kadınıyla ilişkide bulunan erkeklerin sorduğu soruların başında gelir. Burada en önemli nokta balık burcu kadınının kimseye güveni olmadığıdır.

Balık burcu kadınının güvenini kazanmak ve kendini rahatça ifade etmesini sağlamak için desteklenmesi gerekir. Yargılamayan, olaylara dramatik tepki gösterirken sesini yükseltmeyen kişileri tercih eder.

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu