Astroloji

Başak Burcu Kadını Hangi Burçla Anlaşır?

Başak burcu kadını, seçici olması, doğal eleştirileri ve her şeyde kullandığı analistliği ile bilinmektedir. Çevresine nazikliği ve düzeni getirir. Duygu ve kazanılan deneyimler, Başak burcu kadınları için oldukça önemlidir.

Başak Burcu Kadını; Bergüzar Korel

Pratik olan Başak burcu kadını, dünya tarafından yönetildiğinden aynı zamanda, hayal gücüne değil gerçekliğe inanır. Mantığını ön plana çıkaran Başak kadını, zarif olduğu kadar nazik adımlarıyla da dikkat çeker.

Peki Başak burcu kadını hangi burçla anlaşır, hangi burçlarla zıt kutuplara düşer? Ayaklarını sıkı yere vuran Başak burcu kadınına nasıl davranılır?

Başak Burcu Kadını; Blake Lively

Başak ve Boğa Anlaşır mı?

Başak ve Boğa burcu birlikteliği, mükemmel bir evlilik olarak önümüze çıkmaktadır. Boğa burcu burada, Başak burcunun sinir çizgisini bilir ve karşısındaki Başak’ı yumuşatmayı bilir.

İkisi de birbirine doğal bir hayranlık ve saygı duymaktadır. İki burç için de kalp söz konusu olduğunda sonuna kadar gitmeye hazır bir karakter ortaya çıkmaktadır.

Başak Burcu Kadını; Eda Taşpınar

Başak ve Oğlak Birbirini Çeker mi?

Tıpkı Boğa burcunda olduğu gibi Oğlak da bir toprak elementidir. Başak burcu ve Oğlak burcu birleşmesi de sanıldığından çok daha mükemmel bir birliktelik meydana getirmektedir.

Cinsel anlamda karşılıklı güven duyar ve cinsel ihtiyaçları hakkında birbirlerine ne istediklerini söylemekten çekinmezler. Ancak ikisi de romantizmi devam ettirme konusunda sınıfta kalmaktadır.

Başak Burcu Kadını; Begüm Birgören

Başak ve Yengeç Birlikteliği Doğru mudur?

Başak burcu kadını hangi burçla anlaşır, farklı elementlere tabi olan burçlar, birbiriyle anlaşabilir mi? Yengeç su elementine Başak ise, toprak elementine ait bir burç tipidir.

Başak burcu kadını ne kadar rasyonel hareketler gösterirse, Yengeç burcu o kadar duygusal ve yumuşaktır. Başak burcu ve Yengeç burcu düzen konusunda birbiriyle yarışmaz. Onlar için önemli olan güvenli olmaktır.

Başak Burcu Kadını; Salma Hayek

Başak ve Akrep Arasındaki Cazibe midir?

Akrep burcu, olayları yoğun şekilde yaşarken, Başak burcu kadını hesaplı romantizmi ön plana çıkarmaktadır. İkisi arasında ortak bir ev sevgisi ve yaşam tarzı bulunmaktadır. İkisinin de mükemmeliyetçi tarafı olmasının yanında, yalnızlığı sever ve fazla sosyal olmaktan hoşlanmazlar.

Toprak elementi olan Başak burcu, aslında su, hava ve ateş elementlerine tabi olan diğer burçlarla hemen her konuda anlaşabilir. Başak burcu kadını hangi burçla anlaşır konusunda Başak burcunun nazikliği, samimiyeti, mükemmeliyetçi tavırları, her burç ile mükemmel uyumunu sergilerken, genellikle en çok balık ve yengeç burçlarıyla daha uyumludur.

Bir önceki yazımız olan Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu