Dövme ModelleriGüzellik

Bayan Kurt Dövme Modelleri

Bayan moda dövme modelleri her dönem farklılık göstermektedir. Sizin yaşınız, o an ki ruh halinize göre değişen bu modeller arasında kendinizi ifade etmeye yarayan çok sayıda şekil bulunmaktadır. Usta eller ile yapılan modeller arasından size uygun olanı tercih etmek hayatınız boyunca sizin parçanız olacak bir ekleme yapmanıza yardımcı olacaktır.

Bayan Kurt Dövmesi
Bayan Kurt Dövmesi

Bayan dövme modelleri arasından tercih yapmak çok zor olmamakla birlikte aynı zamanda nereye yapılacağına da dikkat edilmelidir. Omuz, bacak, karın, sırt, boyun, ayak bileği, ellere veya aklınıza gelebilecek çok farklı bir noktaya yapılabilmektedir. Her dövme kendisini doğru noktada ifade etmektedir. Omuz dövmesi, sırtta çok güzel durmayacağı için bu noktaya dikkat etmek gerekiyor.

Büyük Kurt Dövme Modelleri

Bayan kurt dövme modelleri kendinizi ifade etmek açısından tercih edilebilecek bir modeldir. Ancak çok popüler olan bu dövme modeli çok farklı şekillerde kollara, bacağa veya farklı bir noktaya işlenebiliyor.

Bayan Kurt Dövme Modelleri
Bayan Kurt Dövme Modelleri

Her tasvir kendi içerisinde bir şey anlatmaktadır. Kurt ile ilgili birçok özellik verilecek olan şekilde ifade edilmektedir. Sizinle aynı olan özelliğini bulduktan sonra o özelliğine göre bir model tercih etmeniz doğru dövme modelini yaptırmanıza yardımcı olacaktır.

Kurt Bayan Dövme Modeli
Kurt Bayan Dövme Modeli

Yırtıcı, ağır başlı, öz güvenli bir ifadeye sahip olan canlı aynı zamanda Türklerin sembolü olması dolayısıyla ülkemizde ki kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Bozkurt Destanı buna en güzel örnektir. Dişi bir kurdun yaratılışı bu destanda anlatılmaktadır.

Bayan Kurt Omuz Dövme Modeli
Bayan Kurt Omuz Dövme Modeli

Küçük Kurt Popüler Dövme Modelleri

Bayan dövme modelleri son dönemde giderek popüler olan bir konudur. Özgür olmak isteyen, kendini ifade etmek isteyen kadınlar minimal veya daha geniş ölçekli dövmelere yönelebiliyor.

Bayan Minimal Kurt Dövmesi
Bayan Minimal Kurt Dövmesi

Seksi bir vücuda yaptırılacak küçük bir dövme dahi ona bakış açısını değiştirmeye yarayabilmektedir. Tabi bu basit dövmeyi doğru yere yaptırmakta önemli olacaktır. Bu konuda dövme ustanız ile konuşmanız sizi birkaç fikir kazandıracaktır.

Bayan Kurt Dövmesi

Bayan Dövme Kurt Modeli
Bayan Dövme Kurt Modeli

Bayanlar erkeklere oranla daha küçük ve ufak anlamlar içeren dövmeleri tercih etmektedir. Birkaç kelime, kuş ifadeleri, çiçek gibi tercihler dikkat çekmektedir. Ama sizin için özel bir tarihi dövme yaptırmak veya küçük bir kuşu omzunuza kondurmak size özel bir his yaşama fırsatı sunacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mavi Saç Rengi Hangi Tenlere Yakışır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu