Sokak Modası

Birbirinden Havalı Kışlık Beyaz Jean Kombinleri 2019 – 2020

Kışın beyaz jean nasıl giyilir ve kombinlenir? İşte ilham alabileceğiniz 2019 - 2020 kışlık beyaz jean pantolon kombinleri ile en şık sokak stilleri

Kışında beyaz jean giymeyi seven bayanlar için harika kombin seçeneklerimiz var! Eskilerin kışın beyaz giyilmez sözüne inat, 2019 sonbahar kış sokak modasında beyaz kombinler bir hayli popüler. Moda kurallarını baştan yazdıran beyaz pantolon kış kombinleri sizin içinde vazgeçilmez kış stiliniz olmaya aday. Kışın beyaz jean nasıl giyilir ve kombinlenir? İşte ilham alabileceğiniz 2019 – 2020 kışlık beyaz jean pantolon kombinleri ile en şık seçenekler.

Nötr renkler ile beyaz jeanlerinizi giyin

Nötr renkler ile birlikte beyaz jean giymek oldukça uyumlu kombinler oluşturur. Sizinde kışın beyaz jean giymek konusunda tereddütleriniz varsa beyaz jean pantolonunuzu nötr renklerle giymeyi deneyin. Krem renkleri, kahveler ile birlikte giyin. Üstünüze giydiğiniz parçanın renginden aksesuarlarınızı seçerseniz hatasız şık bir kombin yapabilirsiniz.

Beyaz veya açık renkler ile kombinleyin

Beyaz jean ile daha uzun ve zayıf görünmek isterseniz yine üzerinize beyaz renklerde veya beyaza yakın renklerde kıyafetler giyin.Beyaz hırka, bek kaban, beyaz kazak gibi. Aynı zamanda ayakkabınızın da benzer tonlarda olmasına özen gösterin. Aynı renk bir yanılsama hissi sizi olduğunuzdan uzun ve ince gösterecektir.

Koyu renkler ile kombinleyin

Beyaz jean pantolon giydiğinizde koyu renk kıyafetleri birlikte kombinleyebilirsiniz. Fakat seçtiğiniz ayakkabıda yine aynı koyu renklerde olmalıdır. Koyu renk bir ceket giydiğinizde altına yine ceket tonunda bir ayakkabı seçmelisiniz. Beyaz jean pantolonun şık görünmesinin en iyi yollarından biride diğer renklerin birbiri ile uyumudur.

Galerimizde bu kış ofisten gece gezmelerine kadar beyaz jeanleriniz ile yapabileceğiniz harika kombin örnekleri derledik. Tarzınıza uygun kombinlerden kopya çekerek bu kış özgürce beyaz kot pantolonlarınızı giyebilirsiniz. İşte size ilham vereceğini düşündüğümüz en havalı ve rahat 2019 – 2020 kışlık beyaz jean kombin örnekleri..

Bir önceki yazımız olan Bu Kış Deneyebileceğiniz Diz Üstü Çizme Kombinleri 2019 - 2020 başlıklı makalemizde diz üstü çizme kombinleri 2020 ve kış diz üstü çizme kombin 2020 hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu