Genel

Boğa Burcu Kadını Libidosu

Sevdiklerine karşı iyi görünmeyi, özgür ve koruyucu olmayı bilen Boğa burcu kadınları, egemen ve sahiplenmeyi seven bir yapıya sahiptir. Boğa burcu kadını libidosu, cinsellik söz konusu olduğunda önder olmayı sevseler de kontrol edilmeyi bekledikleri bir yöne gitmektedir.

Boğa burcu kadını, tutkuyu ve hassasiyeti bir arada tutarken, karşısında tüm nitelikleri görebilen ve gösterebilen bir partneri de ilk sıraya alıyor. Buna bağlı olarak Boğa kadını, cinselliği sever ve cinselliğin gücünü ön planda tutar.

Boğa Burcu Kadını; Penelope Cruz

Boğa Kadınında Şaşırtan Cinsel Yaklaşımları Nelerdir?

Hemen her kadında olduğu gibi Boğa burcu kadını da sadece hayatındaki erkeğin ona ilgi göstermesinden hoşlanmaktadır. Boğa kadınıyla olan bir erkek, sürekli iltifatlarda bulunmalı, kadınını öpmeli ve kucaklamalıdır.

Boğa kadını her ne kadar tembellik yapma eğiliminde olsa da özellikle eski moda cinsellikten hoşlanır ve farklı deneyimleri de sırf partneri istiyor diye deneyebilir. Ancak bunun için teklifi yapan karşı taraf olmalıdır.

Özellikle cinsellik ön plana çıktığında sabitleyici ve tekrarlayıcı gibi görünse de Boğa burcu kadını libidosunu ortaya çıkarmak için hafif tatlı konuşmalar, baştan çıkarıcı hareketler yeterli olmaktadır.

Boğa Burcu Kadını; Uma Thurman

Boğa Kadını için Sahneyi Ayarlamak Yeterli midir?

Boğa burcu kadını, âşık olduğunda sevecenliğini, tutkusunu ve şehvetini ön plana çıkarır. Bu konuda sabırlı olmalı ve bu yönlerini ortaya çıkarabilmek için, yeterli hazırlık yapılmalıdır.

Boğa kadını önce tanımaktan yanadır. Gerçek anlamda tanımaya başladıktan sonra, özverili olur ve kendine göre birçok şeyi taahhüt eder. Bu taahhütlerini de ömür boyu yerine getirirler.

Boğa Burcu Kadını, Bengü
  • Boğa kadını bağımsız ve koruyucudur.
  • Cinsel dürtülere ve duygusallığa önem verir.
  • Cinsel yönden baştan çıkarıcı, şehvetli ve tutkuludur.

Boğa kadını, diğer insanlarla flörtten kaçınır. Bunun sebebi kıskançlık eğilimlerinin olmasındandır. Boğa kadını için cinsellik oldukça duygusal bir ritüeldir. Acele etmez ve her anını bir sonuç yaratmak için yaşar.

Boğa Burcu Kadını; Demet Akalın

Boğa Kadını için Doğru Zaman Nedir?

Boğa burcu kadını libidosu için tek yapılması gereken şey, ortamı hazırlamaktır. Hafif ışıklar, yumuşak bir müzik ve muhteşem bir yatak döngüsü, Boğa kadınını baştan çıkarmak için ilk adımlardır.

Cinsel faaliyetlerin başlamasından önce lezzetli bir akşam yemeği ve kaliteli bir şarap, belki de güzel kokulu yağlarla hazırlanmış bir banyo, Toros kadını için muhteşem bir atmosferin ilk ışıkları olacaktır.

Boğa Burcu Kadını; Adele

Boğa kadınının en önemli karakterlerinden birisi, kötü davranan insanlara karşı nefret duyduğudur. Özellikle cinsellik konusunda ilk karar veren kendisi olmalıdır. Şiddeti ve aşırı şekilde ısrar edenleri sevmeyen Boğa kadını, istemediğini ya da hoşlanmadığını da direkt söyleyen bir özelliğe sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Akrep Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu