Sokak Modası

Bu Yaz için İlham Kaynağı 2019 Converse Sokak Stilleri

[dropcap]S[/dropcap]okak modasının 1908 yılından günümüze popülerliğini hiç kaybetmeyen efsanesi Converse,  kadın erkek, farklı tarzların ortak tercihi haline gelmiş bir ayakkabı. Sokak modasını yakından takip edenlerin bildiği gibi Converse moda gündeminden asla düşmedi ve popülerliğini koruyan bir klasik haline geldi.. Converse ayakkabıların her yerde ve neredeyse her parçayla giyilebilmesi bu tasarımları vazgeçilmez kılıyor. Bugün yazımızda bu yaz sokak stiliniz için size ilham vereceğini düşündüğümüz birbirinden rahat ve havalı 2019 converse sokak stilleri inceleyebilirsiniz.

Sokak stilleri converse modası 2019
Sokak stilleri converse modası 2019

Converse, jeanlerle olan muhteşem uyumu ile bilinir, fakat günümüzde gelinliklerin bile altına tercih edildiğini düşünürsek, Converse ayakkabıları dolabınızdaki klasik ve feminen parçalar ile rahatça tamamlayabilirsiniz. Elbiselerden eteklere, pantolondan şorta aklınıza gelebilecek tüm parçalarla Converse ayakkabınızı tamamlamak için yazımızın devamındaki stil önerilerini mutlaka incelemelisiniz..

Yazlık beyaz elbise converse stili 2019
Yazlık beyaz elbise converse stili 2019

Bu Yaz için İlham Kaynağı 2019 Converse Sokak Stilleri

Klasik parçalarla Converse ayakkabıları düşünemiyor olabilirsiniz, ancak son yıllarda converse ayakkabılar jean pantolonlardan daha çok klasik parçalarla karşımıza çıkıyor. Örneğin bu sezon sokak modasında maxi boy elbiselerle Converse ikilisini hemen her mekanda rahatça görebileceğiz. Son derece rahat, aynı zamanda şık bir görünüme sahip oldukları tartışılmaz bir gerçek. Tabi ki sadece uzun elbiseler ile değil, uzun eteklerle de mükemmel bir uyum söz konusu.

Elbise converse sokak stili 2019
Elbise converse sokak stili 2019

Converse ayakkabınızı sadece uzun elbiselerle değil, mini elbise ve etek kombinleriniz içinde kullanabilirsiniz. Mini tasarımların feminenliğine spor bir şıklık kazandırdığı kesin. Aynı şekilde spor yada klasik, kot yada kumaş yazlık şortlarınızı bu rahat ayakkabılar ile zahmetsizce kombine edebileceğini unutmayın.

En rahat converse sokak stilleri 2019
En rahat converse sokak stilleri 2019

Garanti rahatlık ve şıklık için Converse + skinny jean ikilisini her zaman olduğu gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Zaman zaman skinny yerine mom jean yada boyfriend jean’leriniz ile giyebilirsiniz.

Yırtık jean converse uyumu
Yırtık jean converse uyumu

Midi boy elbiseleri seviyorsanız renk renk Converse ayakkabılarınızı hiç düşünmeden elbiseleriniz ile tamamlayabilirsiniz. Hatta klasik bir parça olan kalem eteğinizin altına hiç düşünmeden giyebilirsiniz. Günlük stilleriniz için daha fazla ilhama ihtiyacınız varsa galerimizde seçtiğimiz 2019 Converse sokak stilleri sizleri bekliyor..

[galeri_url]

Bir önceki yazımız olan Siyah Kalem Etek Giymenin 9 Havalı Yolu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu