AlışverişModa

Çiçek desenli blazer ceketler 2019 2020

Stilinize yazlık bir etki mi vermek istiyorsunuz? Çiçek desenli klasik bir blazer cekete ne dersiniz?

Blazer ceketler sonbahar ve kış için mi yoksa sıcak mevsimler için mi daha uygundur? Bu arada! Her ne kadar klasik ürün basit versiyonlarda ve kareli ve ince çizgiler gibi sağduyulu kalıplarla gelse de , onu soğuk mevsimin  gardırobuna mükemmel bir şekilde uyduruyor olsa da, blazerler bu sezon oldukça farklı olabilirler. Sadece başarılı moda blogcularının sayfalarında değil, aynı zamanda en popüler markaların vitrinlerinde ve online mağazalarında da elbiseler , bluzlar ve etekler bulunur. Çiçek desenleri ile yılın en büyük yaz trendlerinden biri olan Blazer ceketler, stilinize biraz rahatlık getiriyor, bir blazerin (olması gereken)  ciddiyeti olmadan harika bir görünüm sağlar.

yazlık çiçek desenli blazer ceketler 2020
yazlık çiçek desenli blazer ceketler 2020

Hangi blazer ceket modelleri yazlık stilinizle uyum sağlıyor?

Bir sonraki alışveriş zamanının sloganı bu nedenle “birçok çiçek desenli  giysiler” olmalıdır. Uzun blazerler , açık tonlu modeller veya koyu tonlarda modeller olabilir.  Görünümünüze zarif Barok dokunuş katan  çiçek desenlerine sahip modaya uygun blazer ceketler 2019 yaz sezonunda çok geniş çeşitlilikte geliyor.  Mükemmel ceketi seçmek oldukça kolay olsa da, stil biraz yaza uygun olmalı, böylece modaya uygun bölüm gerçekten ılık mevsimde kendine özgü hale gelir.

yazlık çiçek desenli ceket kombinleri 2020
yazlık çiçek desenli ceket kombinleri 2020

Çiçek desenlere sahip blazer: doğru şekilde nasıl giyersiniz

Trend öğelerinin birleşimi söz konusu olduğunda, bu sezon iki seçeneğiniz var, çünkü hem popüler iki parçanın bir parçası hem de tek bir parça olarak romantik parçaları olağanüstü kılıyor. Modaya uygun pantolon takımlarının stillendirmesi kolay olmakla birlikte, tek bir parçayı birleştirirken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey var. Çiçek desenli ceket tek başına kendisi çok kadınsı göründüğü ve  göz alıcı olduğu için, görünümün geri kalan kısmında biraz kısıtlama yapmalısınız .Tek renkli gibi temeller seçilebilir:  beyaz keten bluz , klasik pantolon , rahat pantolon crop bluz veya düğmelerle etek ve basit elbiseler blazerdeki gösteriyi çiçek desenlerinden çalmadan görünümü tamamlar. Tabii ki, tamamen kendi tarzınıza göre yapabilirsiniz – sportif veya feminen

Çiçek desenleri ile gardırobunuzu bu yaz  genişletmek istiyorsunuz? O zaman aşağıdaki resimleri incelemelisiniz , çünkü biz alışveriş öncesi fikir almanız için en güzel modelleri birleştirdik!

çiçek desenli blazer ceketler 2019 20
çiçek desenli blazer ceketler 2019 20
çiçek desenli blazer ceketler 2019 20
çiçek desenli blazer ceketler 2019 20
çiçek desenli blazer ceket modelleri 2020
çiçek desenli blazer ceket modelleri 2020
çiçek desenli blazer ceket 2019 20
çiçek desenli blazer ceket 2019 20

Bir önceki yazımız olan Koton Çiçek Desenli Elbise Modelleri ve Fiyatları 2019 başlıklı makalemizde koton ve koton çiçekli elbise hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu